Flegmatička Flegmatička komentáře u knih

Časovládci: Skryté ostří Časovládci: Skryté ostří Martin Sládek

Jo! Tak tohle byla jízda! Těch 500 stránek padlo za tři dny. Sládek ví, jak nenechat čtenáře ani na chvilku vydechnout. A hlavní hrdina Jorgen je sympaťák, který nikdy nejde pro ránu pěstí ani vtipnou hlášku daleko. Za mě 4,5 hvězdy.

30.07.2020 4 z 5

Kdo maže, ten jede Kdo maže, ten jede Marie Rejfová

Za mě nejlepší z celé série!

20.05.2019 5 z 5

Tváře noci Tváře noci Corrie Jackson

Brilantně napsané, napínavé, nečekaný konec. Víc od detektivky nepotřebuju :-) A těším se na další díl! :-)

05.06.2018 5 z 5

Nebudete se bát ničeho zlého Nebudete se bát ničeho zlého John Searles

Johna Searlese řadím k top autorům, kteří u nás vycházejí. Neskutečně se těším na jeho další romány!

24.10.2017 5 z 5

Kdo jinému jámu kopá Kdo jinému jámu kopá Marie Rejfová

Hravá, lehká detektivka, která rozhodně stojí za pozornost! Josefína Divíšková je sympatická hlavní hrdinka se svérázným smyslem pro humor, ve které se každá ženská určitě minimálně jednou najde.
Další plus dávám za skvěle vykreslené postavičky na maloměstě, takové figurky máme ve svém okolí snad všichni.
Mě kniha bavila moc, třešničkou na dortu byly ilustrace talentovaného Daniela Špačka - zkrátka, za mě naprosto zasloužených pět hvězd.

09.05.2017 5 z 5

Stopy v krvi Stopy v krvi Steve Robinson

Příběh, který vás nenechá vydechnout, protože té záhadě prostě musíte přijít na kloub. A přesto, že mě historie nikdy moc nebrala, tak díky Stopám v krvi si člověk uvědomí, jak moc nás vlastně ovlivňuje. Pátrání v rodokmenech může být opravdu vzrušující!

27.05.2016 5 z 5

Černé lži Černé lži Alessandra Torre

Skvělá oddechovka s nečekaným zvratem, díky kterému přehodnotíte všechny představy, co jste si o hlavních postavách utvořili. Nutno dočíst do konce, budete překvapení!!!

27.05.2016 5 z 5

Podfuk Podfuk Janet Evanovich

Geniální spojení Evanovichové a Goldbergera! Je to vtipné, letní, svěží, zábavné, svižné a vtipné. Jo, a už jsem se zmínila, že je to také neskutečně vtipné? :-)

26.05.2016 5 z 5

Bez slitování Bez slitování Tim Weaver

Weaver mě baví!!! Krůček po krůčku odhaluje pravdu, jako když nehtem odlupujete nablýskaný lak, pod kterým se skrývá temné rodinné tajemství. Těším se na další případy Davida Rakera!

26.05.2016 5 z 5