Fidem Fidem komentáře u knih

Síla zvyku Síla zvyku Charles Duhigg

Kniha je to velmi zajímavá, čtivá a něco předá. Ale musím souhlasit již se zmíněným nedostatkem a to je český překlad. Působí na mě jako pracovní verze překladu, kterou nikdo nezkontroloval.

30.09.2017 4 z 5

Tady a teď Tady a teď Adele Parks

Jsem beznadějná romantička stejně jako Joanna a ten konec mi zlomil srdce. Pro mě kniha končí 50. kapitolou, kdy si ještě můžu sama rozhodnout, jak to všechno dopadne.

31.08.2017 3 z 5

Deník Bridget Jonesové Deník Bridget Jonesové Helen Fielding

Kniha se mi líbila mnohem víc než filmové zpracování. Je to pohodové, čtivé a opravdu vtipné. :)

13.10.2016 4 z 5

Knížka je po estetické stránce dokonalá. Příběhy jsou jako dělané pro citlivky, které mají rády sladké příběhy, magii a vše s tím spojené. Přála bych si, aby některé příběhy byly delší.

11.09.2016 5 z 5

Marťan Marťan Andy Weir

Kniha splnila má očekávání. Příjemně se čte, člověk se dobře pobaví. Marka bych brala za muže, i když by smrděl, jako když se skunk vysere na propocené ponožky. Za mě 5 hvězdiček. :)

24.08.2016 5 z 5

Bujná fantazie Olivie Joulesové Bujná fantazie Olivie Joulesové Helen Fielding

Lehké čtení pro volné chvíle. Scott je sympaťák, čímž to celé zachraňoval.

19.08.2016 3 z 5

Obchodník se smrtí Obchodník se smrtí Hugh Laurie

Čteno díky výzvě. Děj byl krapet zmatený, ale autorův humor to částečně vykompenzoval. Nelituji, že jsem po knize sáhla, ale vracet se k ní zřejmě nebudu.

17.08.2016 3 z 5

Můj život u sousedů Můj život u sousedů Huntley Fitzpatrick

Hezké romantické dílko pro dospívající.

16.08.2016 4 z 5

Nádherná ilustrace!

15.08.2016 5 z 5

Zásnuby - Tajemné dobrodružství na Manhattanu Zásnuby - Tajemné dobrodružství na Manhattanu Tasmina Perry

Hezké dílo, u kterého jsem měla slzy v očích.

17.06.2016 5 z 5