ferda ferda komentáře u knih

Neviditelný strážce Neviditelný strážce Dolores Redondo

Já jsem to vzdal, červená knihovna pro holky.

14.10.2022 2 z 5

Muž a žena Muž a žena Michal Viewegh

Já jsem to vzdal po první povídce, protože to byla pěkná kravina.

27.10.2020

Moře rzi Moře rzi C. Robert Cargill

Parádní post-apo. Člověk úplně zapomene , že hlavní postavy jsou roboti a né lidé.

27.10.2020 4 z 5

Projít ohněm Projít ohněm Jakub Hoza

Parádní oddechovka. Kotleta má velkou konkurenci. I u nás se rodí mimořádní vojáci, kteří to dotáhnou až skoro k nesmrtelnosti.

07.10.2020 4 z 5

Stalingrad Stalingrad František Kotleta (p)

Pan Kyša už by si měl dát nějaký čas oddech a snad stvoří zase něco nového. Četl jsem všechny jeho díla, ale tohle už není ono.

14.07.2020 2 z 5

Kořist Kořist Wilbur Smith

Pan Smith by už toho psaní měl nechat. Přečetl jsem od něho skoro všechno, ale ty poslední knížky už za moc nestojí.

09.07.2020 3 z 5

Metro 2034 Metro 2034 Dmitry Glukhovsky

Vzdal jsem to.

29.06.2020 2 z 5

Mistr popravčí Mistr popravčí C. C. Humphreys

Trošku pohádka, ale jinak dobrý.

27.05.2020 4 z 5

Detektiv Detektiv Arthur Hailey

Na těchto knížkách mě vždycky udivuje ten obrovský policejní aparát a jak je obtížné usvědčit pachatele.

23.02.2020 4 z 5

Valkýry Valkýry Robert Fabian

Autor nám bohužel přešel na jiný žánr (podobný Kotletovi). I když obě části knížky jsou rozdílné, mě se to líbilo. A hlavní hrdina se opravdu z nikým nepáře. Ale snad se nám pan Fabian vrátí do vesmíru.

23.02.2020 4 z 5

Pán ohně Pán ohně Peter May

Ten kdo začal jako já "Mužem z ostrova Lewis" tak je to docela zklamání.

14.11.2019 3 z 5

Řetězová reakce Řetězová reakce František Kotleta (p)

Mnělo to skončit třetím dílem a z tohoto udělat třeba další sérii.Ale špatný to nebylo.

14.11.2019 3 z 5

Každý umírá sám Každý umírá sám Hans Fallada (p)

Pro mě úplně neznámý pohled na válku. Ne všichni Němci byli nadšení z války.

12.09.2019 4 z 5

Bílý oheň Bílý oheň Lincoln Child

Ten Pendergast je čím dál rafinovanějí.Kde se na něj hrabe Sherlock.

14.05.2019 4 z 5

Ptačí vodopády Ptačí vodopády Wilbur Smith

I když se v knížce zabíhá už dost do politiky, ještě pořád je to ten správný Wilbur. Což se o těch posledních knihách nedá říct.

14.05.2019 4 z 5

Fantom Manhattanu Fantom Manhattanu Frederick Forsyth

Knížku jsem vzal hlavně kvůli autorovi, ale zklamání.

14.05.2019 2 z 5

Hledání smrti Hledání smrti Miroslav Žamboch

Moje nadšení nad pokračováním Baklyho jaksi opadlo.A pro toho, kdo nezná předešlé příběhy je to asi zamotané. No uvidíme co nám přinese 2. díl.

14.05.2019 3 z 5

Říkají mi Lars Říkají mi Lars Daniel Gris

Obal lepší jak obsah, ale jo, šlo to.Zápletku se mi trochu podařilo odhadnout, ale závěr byl zase jednou nečekaný.

04.03.2019 3 z 5

Dva hroby Dva hroby Lincoln Child

Tak mě připadá , že když už spisovatelé nemohou nic lepšího stvořit vymyslí odlehlou super zápornou komunitu do které se proplíží super kladaˇs a smalou pomocí všechny přemůže. Pendergast se mi vždycky líbil, ale ten závěr byl mizerný.

18.02.2019 3 z 5

Impérium Impérium Roman Bureš