Fanttastica Fanttastica komentáře u knih

Palác lží Palác lží Erin Watt

Poslední díl. Konečně jsem se dozvěděla jak to dopadlo. Tenhle díl byl podle mě nejlepší. To napětí ten výsledek prostě to bylo celý dokonalý. Musím si přečíst i další knihy od autorky.

04.11.2017 5 z 5

Ledová krev Ledová krev Elly Blake

Fakt bomba. Je to celé celkem jednoduché což osobně velmi oceňuji. Postavy mi byly sympatické snad všechny dokonce i Malak. A ten konec? MuselA jsem ho číst dvakrát.

16.10.2017 5 z 5

Královské námluvy - Anna Jagelonská, královna uherská, česká a římská Královské námluvy - Anna Jagelonská, královna uherská, česká a římská Jaroslava Černá

Krásná knížka jako všechny od Jaroslavy Černé. Dějepis zbožňuji a Habsburkobé jsou mým nejoblíbenějším panovnickým rodem. Doporučuji všem, kteří jsou blázni do historie. :D

23.08.2017 5 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Pane bože. Proč jsem to jen četla? Tahle série je fakt ničivá. Bojím se že než vyjde 3díl zblázním se! Snad poprvé v životě se těším na Září. Jinak jsem ráda že v knize se střídal pohled Reeda a Elly. A ještě víc jsem byla ráda za to s Brooke...

08.08.2017 5 z 5

První První Kiera Cass

Tak tohle je konec. Už od začátku čekám na třetí díl. Obálka je vážně krásná a děj byl taky dobrý. Ikdyž jenom z pohledu je jasné jak to dopadne... Co mně zklamalo bylo jak to dopadlo s jednou postavou z Američiny a taky z Maxonovi rodiny (kdo četl ví).

01.08.2017 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Co musím vytknout bylo to Američino bulení. To mě dovádělo k šílenství. A navíc jak Maxon nebo Aspen udělal nějákou chybu hned běžela za tím druhým. Měla by si uvědomit, že v každém vztahu se dělají chyby a navíc Maxon některé udělal z donucení (Marlee). Jinak moc krásné čtení osobně nevím jestli byl lepší tenhle nebo první díl.

27.07.2017 4 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Četla jsem ji jako povinnou četbu a moc se mi nelíbila. Děj a celkově celá kniha byla smutná a depresivní. Navíc jsem nepochopila dost věcí a abych je pochopila musela bych to číst znovu a takhle ztrácet čas nechci. (Omlouvám se jestli jsem někoho urazila, ale každý čtenář má prostě svůj názor.)

26.07.2017 3 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Když jsem byla mladší tyhle knihy mě vůbec nezajímaly v knihovně jsem se jim vyhýbala obloukem ošem teď se mi moc líbí. Jako většina holek se mi pan Darcy líbí, ale i další postavy Elizabeth, Jane nebo pan Bingle jsou velmi sympatické. Která postava si mě však nezískala byl pan Colins. Pro mě byl moc nudný a místy mi připadalo, že je snad z Marsu. Další věc co mi vadila byla ta řeč, ale to jen ze začátku než jsem si zvykla.

25.07.2017 5 z 5

Safari v ohrožení Safari v ohrožení Thomas Brezina

Klub záhad se mi líbí víc, ale i tohle ujde. Asi jsem si moc zvykla na Jupitera a spol.

19.07.2017 3 z 5

Muž s ledovýma očima Muž s ledovýma očima Thomas Brezina

Sice záhady moc nemusím takhle kniha se mi líbila.

19.07.2017 4 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Docela Dobré čtení. Hlavní hrdinka docela drsná (od začátku) a přesně tohle jsem hledala. V pomalu všech knihách se hlavní hrdinky snaží někoho zaujmout nebo podobně, ale Celaena ne. Sice mám poměrně ráda slaďáky občas potřebuju něco z jiného těsta. Další důvod proč ji mám ráda je že miluje knihy jako já :D. Ostatní postavy jsou taky fajn nicméně mě zatím nezaujal děj.

18.07.2017 3 z 5

Já a pan Darcy Já a pan Darcy Alexandra Potter

Hlavní hrdinka je taková neslaná nemastná. Pan Darcy byl fakt puntičkář (ale to se dalo čekat). Když minu tyhle dvě věci kniha byla docela dobrá a obálka je taky ok.

18.07.2017 4 z 5

Příběhy z neslavnýho života Příběhy z neslavnýho života Rachel Renée Russell

A já si myslela, že horší trapasy než který se stávají mě neexistujou... Teď vim, že to může být fakt mnohem horší.

15.07.2017 5 z 5

Souboj Souboj Lisa Jane Smith

Bylo tam vážně dost pravopisných chyb, ale jinak moc dobrá kniha. Než jsem zjistila že jsou knihy už jsem se dívala na 2 sérii seriálu. Z postav je pro mě nej Damon.

Honzíkova cesta Honzíkova cesta Bohumil Říha

Četla jsem ji před spaním a ráda na to vzpomínám.

Divergence Divergence Veronica Roth

Dala bych spíš 3,5 ale to tady nejde. Děj ok, ale hlavní hrdinka taková průměrná. Vidím tam jistou podobnost s Hunger games , ale zase tak hrozné to není. Rozdělení frakcí povětšinou (podle mě) nadělalo víc škody než užitku.

Aliance Aliance Veronica Roth

Kniha nebyla ani dobrá ani špatná. Tedy aspoň podle mě. Děj trochu předvídatelný...
A konec? Jsem asi typ, který chce u všeho happyend. ( Což přiznávám, že občas by bylo nemožné.)

27.06.2017 4 z 5

Jsem rozohněná Jsem rozohněná Tahereh Mafi

Fantazie. Nejlepší kniha série. Ale ten konec... chtělo by to asi trochu víc. A navíc nechápu proč nakladatelství nevydalo poslední dvě kapitoly.

27.06.2017 5 z 5

Slza Slza Lauren Kate

Popravdě očekávala jsem trochu víc. Nebyla úplně špatná krásná obálka, ale osobně bych tam potřebovala víc informací o Atlantidě a Atlasovi. Milostný trojúhelník taky nic moc vůbec jsem nevěděla komu z kluků fandit.

24.06.2017 3 z 5

Statečný jako Aramis Statečný jako Aramis Peggy Walker

Krásná knížka. Mamka mi ji všude sháněla.

23.06.2017 5 z 5