Ewe291

Taju pro tebeTaju pro tebeJ. T. Geissinger

Ja som sa zamilovala .... Toto bola NADHERA!!!!! CAM bol skvely, uzasny, mily, zabavny..... Prosto DOKONALO NEDOKONALY. JO bola utiahnuta a mala slabe sebavedomie ale nastastie si to uvedomila. Nemohla som sa odtrhnut od knihy a urcite sa k nej budem vracat. A uprimne priznavam, ze mi pomohla pri tom ako mam vnimat svoje telo, pretoze priznajme si kazda zena sa posudzuje a popritom staci sa len mat rad taky aky sme.

Tvoje tělo není věc, na jakou by ses měla dívat a posuzovat ji podle nereálných měřítek dokonalosti. Tělo je nádoba, loď, která tě veze životem a umožňuje ti zakoušet vše krásné, co život nabízí. Jídlo. Sex. Západy slunce. Hudba. Objetí. Smích. Zdravé tělo je dar. Nepovažuj to za samozřejmost. Nejednej s ním jako s náhodnou známostí, aférkou na jednu noc. Chovej se k němu jako ke své životní lásce. S úctou a něhou, a hlavně s vděčností.
A taky se zdravou dávkou úžasu. Tvoje tělo je stvořené ze zbytků hvězd a obrovských explozí v galaxiích. Každých několik let se regenerací buněk úplně přetvoříš, ale máš v sobě něco, co je stejně staré jako vesmír. Jsme doslova hvězdný prach. Každý z nás je malý zázrak. Ty jsi zázrak, Joellen. Uvažuj o tom, až budeš příště stát nahá před zrcadlem, aby sis prohlédla nějaký rušivý dolíček, který se ti nelíbí.

NávrhNávrhElle Kennedy

Autorku mam rada a jej knihy tiez. Knihu mozem odporucit kazdemu kto ma rad vysokych sexy hokejistov, trocha sarkazmu erotiky .....

OmylOmylElle Kennedy

Podla mna je to ine ako prvy diel a to je dobre. Logan skvely ako si dokazal priznat chybu a snazil sa a Grace mi bola sympatickejsia ako Hana

Easy?Easy?Tammara Webber

Toto je jedna z knih, ktoru mozem citat aj 100x a nikdy sa neomrzi, krasne napisana, sympaticke postavi, pribeh co vtiahne do deja. Takze za mna ANO aj 100x

ManažerManažerKristen Callihan

Tak toto uz ÁNO! Prečítane ani neviem ako, bolo to lepsie ako 1.diel a uprimne som sa bala do coho idem, ale nebola som sklamana. Ano nastali sem-tam chvile ked som pochybovala alebo cakala viac akcie, ale aj tak musim povedat ze sa oplatilo knihu precitat. Takze nedajte sa odradit prvym dielom a citajte

Přísně tajnéPřísně tajnéElle Kennedy

Tak toto bola pecka. Obaja boli skvely, citalo sa to samo. Pri citani ma napadlo, ze "sexy chlapi su vzdy bud zadany, knazi alebo teply" ..... No to som nechcela knihu odporucam, je tam vtip, romantika, erotika aj trocha napetia. Tieto autorky mam velmi rada a ku kniham sa rada vraciam.

Ruckus: Šílená láskaRuckus: Šílená láskaL. J. Shen

"Láska vás nutí dělat šílený, iracionální věci. Láska a smrt jsou spojený neviditelným poutem. Zatáhnete moc silně, a všechno je pryč"
Nejde ho nemilovat, ano bol to blazon ale skvely blazon ..... Kazdy mame svojich "demonov" svoje chyby a tu sa ukazalo, ze ak sa chce tak sa s nimi da bojovat. Rosie no ta je na tom tak ako je ale bojuje ale aby sme boli kamosky to nie, to co jej urobila sestra, to sa mi nepacilo a hnevala som sa tiez a ano aj ked to urobila z dobreho dovodu bolo to zle ..... Ale aj tak davam 5* a hovorim, ze seriu zboznujem a zatial u mna vyhrava Dean nielen preto aky bol ale tak celkovo. Kniha je putava a ma skvely spad a pisana presne tak ako to mam rada a autorka presne vie ako nas vtiahnut do deja

Možná jednouMožná jednouColleen Hoover

K tejto knihe sa velmi rada vraciam a asi ju uz aj poznam naspamät, ale co uz narobim, ked som si ju zamilovala. Aj ostatne knihy su dobre, ale toto je prosto moja srdcovka

Vicious: Divoká láskaVicious: Divoká láskaL. J. Shen

Citam to znova asi 3-4x neviem, ale teda je to pecka, vazne toto je prosto pecka ... Emily hmm ako nezboznujem ju ale je fajn co uz je dost co povedat, Vicous to je ina kava a je to presne ten knizny hrdina, ktory je stale rovnaky a nezmekol a na nic sa nehra, toto mam rada ked je v knihach, prosto ano je magor a stale je rovnaky aj ked ma svoju lasku. Tu sa ukazalo ake su city zradne a ako sa clovek nevie vyjadrit a ak to aj robi tak zle ale pochopi to a snazi sa to napravit, o tom je zivot a prave preto mam autorku rada a vratila som sa k jej kniham. Za mna prosto super

JaxJaxKristen Callihan

No neviem sa rozhodnut medzi Gabrielom a Jaxom takze je to na rovnako. Jax bol super, mal problem a to ma chytilo za srdce, pretoze sama to poznam a nielen na sebe ale aj z okolia. Prosto ma to dostalo, je mi luto, ze prvy diel o Killianovi bol taky aky bol a som rada, ze som dala sancu dalsim kniham. Takze mozem smelo povedat, ze som spokojna a dufam, ze vyjdu aj knihy o dalsich clenoch kapely

Scotland StreetScotland StreetSamantha Young

Keby sa dalo tak dam 10* kvoli Colovi. Zamilovala som sa do toho potetovaneho drsne romantickeho chlapa. Sharon bola opatrna a utiahnuta co chapem, ale Cole to bola ina kava. Naposledy som sa tak "zamilovala" do hrdinu inej knihy a je fakt malo knih kde je takato hlavna postava. Za mna plny pocet a Cole uplne zlaticko

Nightingale WayNightingale WaySamantha Young

Ach ty chlapy v tejto serii ..... Dala som 5* len kvoli nim priznavam. Bolo to skvele miestami slabsie ale za Logana plny pocet aj za ostatnych. Niekedy to bolo nudne alebo som rozmyslala preco su hlavne zenske postavy ine ale nechala som to tak.

Dvůr trnů a růžíDvůr trnů a růžíSarah J. Maas

Ja som zmetena, doslova som zmetena a netusim co si mam o knihe mysliet. Pre mna to bolo cele domotane, nemohla som sa do toho dostat, a stale sa pytam samej seba, ze co to vlastne bolo?! Podla toho co som o autorke citala som si myslela, ze to bude super ale ostalo vo mne len sklamanie a zmetenost. Skusim este jednu cast a uvidim ci jej vobec dam sancu, pretoze toto ma pravdupovediac odradilo

Cena za bozkCena za bozkLinda Kage

Milujem, milujem, milujem ..... Ano je to tak bola to krasna kniha plna vsetkeho co tam ma byt

Bane: Prokletá láskaBane: Prokletá láskaL. J. Shen

Lepsie ako Trent a Edie. Bane bol skvely a sam sebou, Jessie toho mala za sebou vela, ale zvladla to. Dalsia skvela kniha od autorky

předevčírem

Hořím pro tebeHořím pro tebeJ. T. Geissinger

Citala som uz druhy krat a nebola som sklamana.

Iskra nádejeIskra nádejeLayla Hagen

Zo zaciatku som si myslela, ze knihu nedocitam. Lenze ani neviem ako a precitala som ju celu. Kniha a pribeh boli krasne, clovek ani netusi ako to ubieha a ten epilog ..... No krasa

TouhaTouhaHelen Hardt

No tak neviem ako je to tak 60 ku 40 alebo 70 k 30 ale tych 60 a 70 je zle .... Číča tu a číča tam, to ako vazne?! A aby zena vravela chlapovi kote?! On ju nechce a ona si neda povedat a nakoniec ma zlomene srdce, ved "halo moja zlata sama si si o to koledovala" no ked ma nechce fajn idem si dalej. Jasne je to kniha ale mala som dost. Davam si pauzu od tohto pretoze mi to pripomina knihy od Dayovej a to som mala tiez dost. Takze dalsie casti serie si precitam ked sa budem prilis nudit alebo ked ma prejdu vsetky tie pocity co mam z knihy

Dokonalá partieDokonalá partieKristan Higgins

Bolo to mile ani dobre ani zle nieco medzi tym. Romantika na oddych. Ale Honnor som si neoblubila to rozpravanie s vajickami ta nerozhodnost a spravanie niekedy na urovni 12 rocnej, no co ja viem. Tom to bol tiez oriesok ale som rada ze konecne bol hrdina ktory nebol dokonaly. Sem-tam som sa stracala nielen v deji ale aj v postavach a niektore casti mi prisli ako strasne rychlo napisane. No nastastie pre mna som to docitala a som aj rada. Pohodova romantika na kludny vecer

Nemilosrdný králNemilosrdný králMeghan March

Tak toto je pecka, este dobre ze mam vsetky casti inak by ma asi porazilo

Vzdorující královnaVzdorující královnaMeghan March

Druhy diel bol super mam rada, ked sa dozviem preco je hrdina taky aky je. Sem tam som mala chut knihu zavriet ale neurobila som to. Kedze som seriu uz raz citala a citam ju znova som rada ze som sa k nej vratila

Dublin StreetDublin StreetSamantha Young

Dala by som plny pocet ale Joss ma tak stvala, ze by som jej najradsej jednu strelila. Vazne, bola mi doslova odporna. Ano zle veci sa stavaju, ano bolo to smutne co sa jej stalo, ale ona si to ostatne zapricinila sama! Preboha preco nepocuvala co jej kto hovoril? Len sa uzavrela a bola fakt, ze odporna a este sa citi ublizene ked jej povie pravdu, ze je chladna mrcha ..... No nic v zlom ale vazne taka bola. Ako ja chapem, ze je kazdy nejaky a chapem aj bolest a stratu ale toto bol doslova EXTREM a neznasala som ju. Braden by si zasluzil medailu a podla mna aj uplne inu zenu! Kedze seriu uz poznam a viem aj ako to bude pokracovat tak viem aj ako v jednej casti zareaguje Joss na nieco ..... A preto moj nazor je taky aky je. Knihu zachranovali ostatny ale Joss nepatri medzi moje oblubene knizne postavi

London RoadLondon RoadSamantha Young

Lepsie ako prvy diel, aj ked to co robila Jo robila pre brata nepacilo sa mi to. Cam bol uprimny a dokazal si priznat chybu, ale co sa tykalo byvalej bol idiot, knihu som precitala raz dva a pacilo sa mi ze sa tam spominaju aj ostatny a pribudli nove postavi ale clovek si to ani neuvedomil a nestratil prehlad

India PlaceIndia PlaceSamantha Young

Bolo to medzi oficialne davam 4,5*
Hannah bola v predchadzajucich dieloch opisana uplne inak, tu mi prisla ako hlupa husicka, ktora nevie co chce. Ako jasne mala na to dovod ale aj tak to co robila, no plasla by som jej a Marco toho som si nevedela ale vazne ze nevedela predstavit ako skutocneho chlapa co sa mi este nestalo. Knihu zachranovalo to ze sa tam objavili aj postavy z predchadzajucich a buducich casti.

Milenec z temnotMilenec z temnotJ. R. Ward (pseudonym)

Citala som davnejsie a kedze sa vraciam k serii tak mi neda aby som nedala aj recenziu. Prva cast sa mi ani uz neviem preco moc nepacila. Je pravda ze som citala davnejsie ale toto mi vyskocilo ako prve ostatne diely su lepsie, tu mi nesadla hrdinka tak asi kvoli tomu

Rockové sóloRockové sóloKylie Scott

Seriu citam uz ani neviem kolky krat, stale nieco objavim co sa mi paci a co nie a stale sa na nu pozeram inak. Je zvlastne ako sa hlavny hrdinovia v knihach menia, stretli sme sa so vsetkymi hrdnmi takze spokojnost. David ten tu bol zlaty ako aj v predchadzajucej casti Eve no stale mi neprirastla k srdcu. Ustredna dvojica Mal a Anie alias "Tykvicka" no Mal bol prosto Mal, uz v predchadzajucej knihe bolo pisane, ze je tak trochu blazon, takze som cakala vsetko mozne, ako to co tam robil bol niekedy az extrem .... No ale co uz. Tykvicka ta bola .... no neviem tiez mala co to za sebou ale prisla mi, ze by sa jej mozno zisla terapia ale inak fajn ..... Kniha na zabitie nudy fajn a kedze sa k serii rada vraciam nevadi mi, ze je to trocha utiahnute za vlasy

Jeho zákusekJeho zákusekPenelope Bloom

Taky priemer ale za mna nie. Myslela som si, ze knizku som uz ohodnotila kedze som ju citala ale asi som zabudla a ani sa necudujem, kedze som si musela osviezit pamät tym ze som ju otvorila a po par strankach mi docvaklo ze som ju citala. Ale za mna to bolo moc slabe a na Tresnicky to nemalo

KrálKrálDevney Perry

Jednu hviezdu uberam. Pribeh bol dobry ale nieco mi tam chybalo, zo zaciatku mi to prislo trocha chaoticke a nevedela som sa zacitat,ale potom to slo. Zapletka skvela ale na mna troska presladene. Bryce bola az prilis hrrr do vsetkeho, nemam rada hlupe husicky v knihach ale zas ani taketo "ostre" zeny, som rada ak je to nieco medzi. King tak ten tiez nebol to prave, nebol to muz akeho som ocakavala ale nakoniec som si ich oboch oblubila.

V ringuV ringuKaty Evans

Knihu citam uz druhy krat a som rovnako sklamana ako ked som ju citala prvy krat. A to vsetko len kvoli Brook, NEZNASAM taketo hlavne hrdinky a kniha mi pripominala Krasnu katastrofu, takze aj kvoli tomu uberam hviezdu. Brook je jedna hlupa, nerozhodna sliepka ( slusne povedane) neznasam taketo postavy a doslova skripem zubami a mam co robit aby som knihu nezavrela. Citala som skoro vsetky diely a chystam sa znova ci nahodou nezmenim nazor ale pri tejto zial nie. Knihu zachranuje Remi, a za to autorku chvalim dat do pribehu bipolarnu poruchu je nieco co zaujme ale dat k nemu taku sliepku je uz na mna moc. Cely cas ako sa tam Brook rozplyva mi pride bud ako nadrzana 18 alebo nymfomanka a sama nevie co chce. Jej spravanie je tupe a divne. Mozno ak by to bolo inak spracovane dam plny pocet takto sa to pohybuje medzi jednou a dvomi hviezdami a podotykam, ze aj taketo knihy by mohli mat hlavu aj pätu

Jeho banánJeho banánPenelope Bloom

No neviem, neurazi nenadchne. Rozmyslala ci vobec docitat ale nerada nechavam knihy nedocitane, tak som docitala ale cakala som nieco ine