Ewe291 Ewe291 komentáře u knih

Provinilé slasti Provinilé slasti Laurell K. Hamilton

Toto bolo co?! To uz moze kazdy vydat knihu? To radsej knihy od Kent alebo Amo ako toto! Horko tazko som to docitala a uprimne si davam pauzu od tejto autorky lebo mam pocit ze pri citani som totalne ohlupla

22.11.2023 1 z 5

Šlechetný rytíř Šlechetný rytíř Julie Garwood

Trosicka zdlhave a sem tam by sa to obislo bez zdlhavych reci ale inak skvele. Najviac pobavil koniec a maly bojovnik. Odporucam precitat

21.11.2023 5 z 5

Nepoddajná touha Nepoddajná touha Julie Garwood

Tak ako vidim niesom jedina kto da o hviezdicku menej ale nemozu byt vsetky knihy bezchybne
Aj tak sa rada budem vracat ku kniham autorky

11.11.2023 4 z 5

Dar lásky Dar lásky Julie Garwood

Mam rada ten pocit, ked citam knihu po XYZ krat a vzdy tam objavim nieco nove a vzdy mi to pride akoby som ju citala po 1.krat. Takze za mna nemam knihe co vytknut len mozem odporucit aj ked viem ze kniha nesadne kazdemu ale mne teda skvele

10.11.2023 5 z 5

Ledové dvojče Ledové dvojče Jude Deveraux (p)

Jude je moja srdovka tak ako aj Kleypas, Woodlins a Garwood, vdaka nim som objavila svet knih takze budu u mna mat vzdy miesto a ich knihy sa mi nikdy neomrzia
U tejto autorky milujem ako ide z minulosti az do pritomnosti a ide generacia za generaciou a Montgomeriovci ani Taggertovci sa nemenia a to zboznujem takze za mna vsetky knihy ano ano a este raz ano

09.11.2023 5 z 5

Pauza Pauza Kylie Scott

Za mna 3,5* ano pribeh bol krasny ale.... Ale casto som sa stracala, prislo mi to chaoticke, som v jednom a zrazu BUM som inde. Leif bol doslova zlaticko aky bol trpezlivy a prosto skvely ale Anna no nech som sa snazila akokolvek nedokazala som ju a jej myslienkove pochody pochopit, bolo to pre mna akoby to bola autorkyna uplne prva kniha a len ju troska upravila a vydala omnoho neskor

08.11.2023 3 z 5

Strážce Strážce Nika Peas (p)

Nemam rada ked sa ( teda aspon podla mna ) lisi anotacia od knihy. Troska pre mna zavadzajuce, za dalsie mam pocit, ze niekedy sa autorka prilis inspirovala inymi knihami aj ked mozno nechtiac. A spravanie hrdinky niekedy az prilis hlupe na 26 rocnu zenu, hrdina trpezlivy, sladky a co ja viem co no zelene oci su moja slabost takze pohoda. Niekedy som sa vyslovene nudila pri citani inokedy som len neveriacky krutila hlavou a strasne mi chybal epilog a zakoncenie vsetkeho. Inak namet fajn len prosto nieco tomu chybalo

08.11.2023 3 z 5

Znám tě? Znám tě? Nika Peas (p)

No neviem sa rozhodnut 3-4* takze 3,5*
Zachranila to mala Peper a surodenci. Neviem preco ale akosy mi to nepadlo ze Ceska a Skot a ona zije sama na ostrove a vsetko zvlada a to jej ekologicke zmyslanie a vsetkeho bolo prosto prilis a nasilu. Jasne papier znesie mnoho ale toho bolo prilis aj na mna! Takze za toto strhavam body. Inak bola kniha skvela ale stale si nedokazem predstavit Zuzanu a ani Walaca (Walace?) No prosto mne pridu vsetci skoro rovnako opisany, ano dostavaju ma muzi s tetovanim ale opis bol pre mna slabi a navyse to bolo vsetko niekedy prilis prekombinovane. Za mna je stale najlepsi prvy diel.

07.11.2023 3 z 5

Cena za rozkoš Cena za rozkoš Nika Peas (p)

Tak tu som sa sekla a to poriadne
Zaciatok bol prilis hrrrr a Nike ako .... Pochopila by som, ze podlahne ale potom.spravanie to uz moc nie .... Ked sa to konecne ako tak rozbehlo tak to zas spadla jej spravanim ako matka sa ju snazim pochopit ale bolo to prilis ..... Asi najslabsi diel

07.11.2023 2 z 5

Záměna Záměna Nika Peas (p)

Tak toto je kniha, ku ktorej sa vraciam vzdy ked mam chut na "rozpravku" asi tak by som to povedala. Tu som si aj vedela ako tak predstavit hrdinu a priznavam mam rada pribehy kde su "statny" skoti .... Takze za mna ano

06.11.2023 4 z 5

Karmín Karmín Sharon Page

Jednu hviezdu aj to neviem zaco lebo som skoncila niekde pri zaciatku, to je asi len po TRETIKRAT co ma kniha donutila robit cokolvek ine len nie citat!!!!!!! Prosto za mna nic nula bodou! Mozno sa ku kniham vratim ked budem fakt znudena alebo im budem chciet dat sancu inak neviem. Je mi luto ale za mna nie

05.11.2023 1 z 5

Hřích Hřích Sharon Page

Knihy som mala uz dlho a az teraz som sa rozhodla ze si jednu precitam a zatial ostanem pri tejto jednej. Skusim este jednu s tej upirskej serie a uvidim. Ale tuto autorku si musim davat po kuskoch. Este sama netusim co si o nej mam mysliet. Ale prislo mi to zvlastne ako neuveritelne porno - knizne porno a trocha aj nudne a nezazivne. Za mna je to nerozhodne

05.11.2023 3 z 5

Reid Reid Melanie Moreland

Tak toto bolo take mile, az to bolo skvele. Priznavam, ze som sa aj smiala aj plakala a aj nadavala. Prosto skvela kniha a vsetko BAM su skvely a Reid medzi nich skvelo zapadol

04.11.2023 5 z 5

Maddox Maddox Melanie Moreland

Mam rada, ked sa v knihach objavia hrdinovia z inych knih a tu sa mi to naplnilo na 1*. Pribeh lasky a strachu a odvahe malo to prosto vsetko. A tesim sa na dalsie casti

03.11.2023 4 z 5

Aiden Aiden Melanie Moreland

Aiden mi prirastol k srdcu a to aj kvoli jeho diagnoze, pretoze mam doma dieta, ktore ju ma a nedokazem si predstavit co zazival ked bol maly a vsetci ho odstrkovali. A presiel dlhu cestu kym si vsetko uvedomil a pochopil, ze prijat pomoc ci o nu poprosit nieke hanba. Cami bola skvela mila a chapava a som rada, ze tam boli aj ostastny. Krasny pribeh plny emocii za co som vdacna

02.11.2023 5 z 5

S miliardářem v síti S miliardářem v síti Max Monroe

To bolo co?! To ako vazne???? Priznavam horko - tazko som knihu docitala! Jedine co ma zaujalo bol prolog a potom to slo dolu vodou, neviem mozno to bolo stylom pisania, mozno prekladom a mozno preto, ze to nebolo vobec originalne a ani nicim (pre mna osobne) zaujimave ci chytlave! Stale som davala knihe sancu a docitala ju ale (obrazne povedane) mi krvacali oci aj moja citatelska dusa a srdce. Ani jeden z hrdinou sa mi nepacil ani mi nijak nesadol ci ma niecim zaujal prosto nic a preto neviem ci si kupim dalsiu knihu autorky za mna sklamanie

01.11.2023 2 z 5

Lapeni Lapeni Emily McIntire

Tak toto bolo .... (PRE MNA ) OBROVSKE WAU!!!!
Uprimne vahala som ci mam do knihy ist, pretoze sa mi uz parkrat stalo, ze nejaku knihu moc ospevovali a bolo to pre mna sklamanie, ale toto bolo doslova pohladenie pre moju citatelsku dusicku
Hawk a Wendy, och boze ON bol skvely a drsny a zly a mal svojich demonov. Wendy som si tiez oblubila hlavne za to, ze ukazala co ma rada a bojovala a odpustila. V pribehu bolo napätie a tolko zvratov az som sa nestacila divit. Ale bolo to skvele. Mozno som v kutiku duse zvratena ale tato kniha bola prosto fakt pre mna. Mozem odporucit kazdemu kto ma taketo knihy rad a ja osobne si takychto knih prosim viac

01.11.2023 5 z 5

Miluji tě, Jasone Thorne Miluji tě, Jasone Thorne Ella Maise

Nebolo to zle, ale prosim Vas ta obalka bez tvari????? Za dalsie troska zmetocne vsetko a sem-tam nasilu a ked sa to konecne ako-tak rozkyvalo bol koniec. Detska laska a to okolo fajn ale potom to akosy slo dolu vodou a ked to zadalo mat smrnc tak bol koniec knihy

Ty nejsi moje spřízněná duše Ty nejsi moje spřízněná duše Ilsa Madden-Mills

A je to oficialne ja si davam od autorky pauzu. Prvy diel bol taky zvlastny a tento bol este zvlastnejsi, niekedy som sa musela vracat aby som sa presvedcila, ze mi nic neuslo. A priznavam, ze tato autorka nieje nic pre mna

Ty nejsi můj Romeo Ty nejsi můj Romeo Ilsa Madden-Mills

Tak toto bolo ...... Ani neviem presne co to bolo. Kniha bola zaujima aj vtipna ale inak mam zmiesane pocity, vsetko mi prislo rychle a niekedy aj zmetocne. Ale inak prijemna oddychovka aj ked sa musim priznat ze som cakala nieco ine