Evule114 Evule114 komentáře u knih

Pouto stínů Pouto stínů Keri Arthur

Já osobně si přála Kye vybarvit jinak, ale na rozhodnutí autorky nenamítám nic, pouze jsem zvědavá, co bude příště... Jinak za mě toho osobního tam klidně mohlo být ještě víc

14.11.2023 5 z 5

Papírová labuť Papírová labuť Leylah Attar

Musím přiznat, že nejsem z knížky tak nadšená jako ostatní čtenářky. Příběh byl moc krásný a romantický to naprosto souhlasím, ale na zadek jsem si z toho nesedla, protože mi zde hrozně vadily přechody z minulosti do přítomnosti a pohled Sky a Damiena. Kdyby byli aspoň oba psaní ve stejné formě, ale to je můj problém. Jinak by příběh nešel napsat. Kdyby nebylo tohoto, tak si knihu určitě více užiju. Jinak mohu jedině doporučit. Je moc napínavá a pokud chcete mafiánské prostředí, tak je to ideální na škaredé odpoledne.

01.02.2022 4 z 5

Výzva Výzva Elle Kennedy

(SPOILER) Tenhle díl i když se čte dobře, tak se mi líbil ze všech nejméně. Asi už jsem moc stará na problémy typu malého sebevědomí u Tay. Vyzrálá žena by své křivky považovala za přednost nikoli nedostatek. Tohle chování mi zkrátka přišlo ještě nevyzrálé a to samé jsem měla i u Connora s dětským řešením jeho problémů.. Ale i tak jsem si oba oblíbila a jsem ráda, že jsem knížku přidala do své sbírky hokejistů.

20.01.2022 4 z 5

Neopouštěj mě Neopouštěj mě Laura Kneidl

Zde jsem čekala, že se bude řešit více minulost obou hlavních hrdinů, ale moc jsem se nedočkala, ale příběh krásně plynul a já byla zvědavá na vyřešení, což bylo nakonec super a konec se mi moc líbil. Jsem ráda, že jsem si knížky pořídila. Je to moc hezký příběh.

01.01.2022 4 z 5

Nedotýkej se mě Nedotýkej se mě Laura Kneidl

Tato knížka je skvělá, ale bohužel nemůžu dát 5 hvězdiček. Sage sice nemohla za to, co se jí stalo a kdo ví, jak takovou věc nesou opravdové oběti, ale v jednu chvíli mě štvala a taky v jedné části jsem knížku odložila a přemáhala se ke čtení, ale jak už jsem psala je knížka skvělá a stojí za přečtení. Je to opravdu velmi silný příběh a souhlasím, že vedlejší postavy jsou skvělé. Oblíbila jsem si naprosto všechny kromě tedy Alana, tomu bych ty koule uřezala jen bych ho potkala. Můžu jedině doporučit, ale varuji slabší povahy, i když není nic až do detailů vykresleno, tak to s člověkem zamává.

01.01.2022 4 z 5

Posedlost Posedlost Helen Hardt

Druhý díl se čte ještě rychleji než první. Naprosto jsem příběhu Talona propadla. O to je to šílenější, že je v tom opravdu velmi vážné téma. A konec knihy? Nechal mě naprosto napnutou a samou nedočkavostí se asi zblázním, než vyjde další díl. Moc se těším na pokračování.

11.12.2021 5 z 5

Touha Touha Helen Hardt

Mě se knížka moc líbila. Sice komentáře níže mají pravdu v tom, že slovo číča se opravdu do románu nehodí, ale mě to až tak nevadilo a práce právničky také ne. Četla jsem jedním dechcem. Rozhodně je to velmi napínavé.

11.12.2021 5 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Tato knížka se čte velmi dobře. Sice hlavní hrdinka Penelope má opravdu vyjadřování hrubiána, ale sedí mi to k ní. Co mi vadilo pořád dokola psané chlap snů a možná i to, že celý příběh je rozepsán do pár dní. Ale i tak to bylo hodně vtipné a na zpříjemnění chmurného odpoledne je to dobrá volba. Za mě to bylo fajn.

27.11.2021 4 z 5

S láskou tě nenávidím S láskou tě nenávidím Jo Watson

První díl jsem četla až jako druhý a vůbec toho nelituji. Byl mnohem lepší než druhá knížka. Moc se mi líbilo jiskření mezi hlavními hrdiny a příběh, který knížka nabízela. Bruce a JJ jako vedlejší postavy neměli nejmenší chybičku. Dokonce mě snad bavily nejvíce. Rozhodně jsem se bavila po celou dobu čtení. Jediná vada na kráse byl ten konec. Chtěla jsem více příběhu, nechtěla jsem se loučit se všemi. Knížka se četla neskutečně rychle, jak mě pohltila. Můžu jedině doporučit. Já se u ní nasmála a i nějaká ta slzička mi utekla.

19.11.2021 5 z 5

Tři (s)prostá pravidla Tři (s)prostá pravidla Nikki Sloane

Mě tahle kniha neskutečně bavila. Erotické scény zde byly více než samotný děj, ale vůbec mi to kupodivu nevadilo. Jedním slovem bych knížku popsala jako žhavou. Pro některé to může být až příliš, ale mě to prostě sedlo. A ten konec? Uvidíme, jestli to bude pokračování Evelyn, a nebo to překvapivě bude z pohledu Payton. Rozhodně se nemůžu dočkat.

16.11.2021 5 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Krásný příběh, co měl hloubku a naprosto mě dojal. Jinými slovy to ani popisovat nemusím. Moc se mi líbila romantická linka a jiskření mezi hlavními hrdiny a moc jsem se těšila na intimnosti. Jediné, co mě zamrzelo, že zde chyběl epilog, i když si to můžeme představit a zde se meze nekladou. Ale rozhodně to neubírá na hodnocení. Určitě se ráda ke knížce vrátím.

13.11.2021 5 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Byl to moc krásný romantický příběh. Sice jedna část je víc než předvídatelná, ale na celkovém dojmu to vůbec neubírá. Tedy za mě klasický erotický román to není, je tam hodně romantiky, i když to mezi hlavními hrdiny jiskří a příběh je opravdu sladký. tato knížka mi vyloudila nejeden úsměv na tváři. Jen jedinou poznámku bych měla, nemohla jsem si zvyknout na jméno hlavního hrdiny, prostě mi k němu nešlo, ale na konci už jsem se s tím smířila a dokonale si to užila. Pokud vaše dušička prahne pro trochu romantiky, je tato knížka naprosto ideální. Za mě mohu jen doporučit.

13.11.2021 5 z 5

Mám tě ráda, nemám tě ráda Mám tě ráda, nemám tě ráda Jo Watson

Ze začátku musím přiznat, že na mě Poppyiny kousky byly poněkud až moc. Jak sama říkala: ,,Drama". Ale po překonání pár šílených kapitol mě to naprosto chytlo a já se neskutečně bavila až do konce. Samozřejmě romantická tečka na konci nechybí a já kupodivu byla na konci příjemně spokojená. Možná taky hodně udělalo to, že děj se odehrává v Africe. Ze začátku jsem byla z tohoto zaskočena, ale velmi příjemně. Určitě se ke knížce vrátím. Za mě rozhodně kniha potěší až na ten začátek.

06.11.2021 4 z 5

Ukradený polibek Ukradený polibek L. J. Shen

Tato knížka byla nejlepší, kterou jsem od autorky četla. Moc se mi líbil příběh mladé ženy a dospělého muže, kteří našli k sobě lásku. Takhle si představuju dokonalou romantiku na chmurné dny. Za mě to bylo více romantické, než sexuální, i když toho sexu zde bylo také dostatek. Sama vím, jaký je člověk v devatenácti a pak, když už mu ke třicítce. Za mě úplně dokonalá postava Francesky, která ještě tápe životem. Knížka se četla sama a chvílemi jsem byla opravdu dojatá.

27.10.2021 5 z 5

Idol Idol Kristen Callihan

Mě se knížka moc líbila. Chytla na samotném začátku a nepustila mě až do samého konce. Četla se úplně sama. Mě rozhodně bavila a nemám co bych vytkla. Prostě vandrák z trávníku neměl chybu.

22.10.2021 5 z 5

Černé lži Černé lži Alessandra Torre

Moc jsem se těšila, až si knížku přečtu, ale za mě první polovina byla pro mě docela nezáživná, tak nějak chaotická a chtěla jsem jí odložit. Nakonec jsem se přemohla a četla dál. Druhá polovina byla pro mě o mnoho lepší a konec to vylepšil. Ale rozhodně se k ní nevrátím, i když řeší dost vážné téma. Souhlasím s Lofdou, knížce rozhodně chybí rozvinutý potenciál.

22.10.2021 3 z 5

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Souhlasím s některými, že druhý díl byl zdlouhavý kvůli paličatosti hlavně Rushe, ale i když byl první díl lepší, tak i druhý díl se mi četl dobře. Nejlepší je číst o těhotenství a předčasném porodu, když v danou chvíli máte stejný problém, takže jsem se neubránila slzám. Jinak je to fajn odreagování.

09.10.2021 5 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Příběh se čte moc dobře. Oba hlavní hrdinové jsou velmi sympatičtí. Přijde mi to jako taková pohádka na dobrou noc. V jedné části jsem si říkala, že je to na mě fakt přeslazené, ale konec to opět vylepšil, takže dávám 5*, ale mé hodnocení je tak 90%. Jinak doporučuji.

07.10.2021 5 z 5

My My Elle Kennedy

Od prvního dílu, který byl hodně vzrušující se pomalu přesouváme do vážnějších vod. Druhý díl byl pro mě srdcervoucí a v některých částech jsem měla pocit, že vybrečím přehradu. Ale stál opravdu za to. Kdybych celou dobu u čtení neležela v posteli, tak si z toho sednu na zadek. Já bych uvítala i třetí díl, kde bychom se dozvěděli o postupujících kariérách a velkolepé svatbě. To bych si nenechala ujít. A jako třešničku na dortu bych klidně rozvedla více vztah mezi Jess a Blakelym. To by se mi neskutečně líbilo. Nechám se překvapit, co vymyslí autorky příště.

02.10.2021 5 z 5

On On Elle Kennedy

Moc jsem se těšila, až se pustím do čtení. Nemohla jsem se od knížky odtrhnout. Hltala jsem každou stránku a za den měla přečtenou. Líbilo se mi seznámení s oběma hrdiny. Na jednu stranu by někdo mohl namítat, že zde bylo moc erotických scén, ale za mě mi vůbec nevadily, naopak mi přišly hodně vzrušující. Celkově se knížka četla velice dobře. Určitě si si někdy zopakuju přečtení. Za sebe mohu jedině doporučit. Příběh je moc chytlavý a napínavý. Pro mě i návykový.

02.10.2021 5 z 5