evke evke komentáře u knih

Kronika města Kocourkova Kronika města Kocourkova Ondřej Sekora

Dětem se moc líbila. Parádní knížka pro zasmání.

25.06.2018 5 z 5

Adélka a Zlobidýlko Adélka a Zlobidýlko Ivona Březinová

Četla dcerka, já jen dohlížela. Chtěla ji koupit po besedě s autorkou. Moc se jí líbila a nasmála se u ní.

31.05.2018 5 z 5

Paní Láryfáry Paní Láryfáry Betty MacDonald

Bezvadná knížka, dětem se děsně líbila.. :-)

21.05.2018 5 z 5

Neználek ve slunečním městě Neználek ve slunečním městě Nikolaj Nikolajevič Nosov

Neználek nikdy nezklame. Super knížka, dětem se moc líbila a těšíme se na další díl.

18.01.2018 5 z 5

Poník Poly Poník Poly Lily Small

Roztomilý poučný příběh. Četly jsme s dcerkou, moc se jí to líbilo.

03.01.2018 5 z 5

Pejsek Puntík Pejsek Puntík Lily Small

Četly jsme s dcerkou. Příběh se jí moc líbil. Pohádkový, veselý, občas i poučný. Celkový hezký dojem kazí jen pár překlepů, které bohužel dělají začínajícím čtenářům problém.

11.10.2017 5 z 5

Neználkovy příhody Neználkovy příhody Nikolaj Nikolajevič Nosov

Četla jsem dětem. Sice je to už hodně stará knížka, ale příběh pořád krásný. Čtivá, vtipná, prostě kouzelná. S dětmi jsme se očas pěkně zasmáli, moc se jim líbilo poslouchat příhody Neználka a jeho přátel.

06.10.2017 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Na jednu stranu se příběh četl moc dobře, ale pro mě za druhou stranu obsahoval až moc sprostých slov a ..., no, ale zase je to erotikon, tak co jiného asi čekat. :-)

03.10.2017 4 z 5

Svět malé January Svět malé January Michael Schofield

Silný příběh, obdivuji oba rodiče malé January, jak to zvládají!

26.08.2017 5 z 5

Čtivá, zajímavá.. Člověk s napětím očekává, co se bude dít dál.. Super!!

11.08.2017 5 z 5

Evelyn Evelyn Evelyn Doyle

Jakožto rodič bych takovouhle bezmoc nikdy nechtěla zažít. Nějaké slzičky při čtení ukáply, silný příběh. Občas na mě moc paragrafů a odbornosti, ale bez toho tenhle příběh asi nejde. Jen škoda konce, mohl by být více rozepsán, co se dělo po skončení soudu..

11.08.2017 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Kniha , která vám donutí k zamyšlení. Je to velmi silný příběh, z kterého mrazí.

07.08.2017 5 z 5

Kočička Kiki Kočička Kiki Lily Small

Četla dcerka, já jen dohlížela. Hezký příběh pro začínající čtenáře.. :-)

07.08.2017 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Kniha se četla jedním dechem, nemohla jsem přestat číst a pořád jsem se k ní vracela, dokud jsem jí nepřečetla celou. Suprové prolínámí minulosti a přítomnosti. Jackovo přiznání zhruba v polovině knihy mě dostala, až z toho mrazí. Jen doporučuji!!!

23.06.2017 5 z 5

Přísně tajný plán Přísně tajný plán Rebecca Johnson

Čtu dětem.. Hezký příběh, legrační, dobře se čte.. Dcerka chce být také veterinářkou, tak jen doufám, že mi nezačne provádět podobné vylomeniny jako hlavní hrdinky příběhu..:-D

16.06.2017 5 z 5

Martínkova čítanka a dvě klubíčka pohádek Martínkova čítanka a dvě klubíčka pohádek Eduard Petiška

Krásná.. Ilustrace parádní, pohádky suprové.. Jako dítě patřila k mým hooodně oblíbeným..

Alenčina čítanka Alenčina čítanka Eduard Petiška

Krásná knížka, kterou jsem jako dítě milovala..

Zápisník malého zálesáka Zápisník malého zálesáka Zdeněk Chval

Úžasná knížka, už se těším až ji s dětmi použijeme v přírodě..:-)

Cena za dokonalost Cena za dokonalost Céline Raphaël

Nemám slov.. Jakožto rodič nepochopím, jak je někdo schopný tohle provést svému vlastnímu dítěti!!!

Šifra mistra Leonarda Šifra mistra Leonarda Dan Brown

Nádherná kniha, přečtená jedním dechem..