Evka89 Evka89 komentáře u knih

Zpívají ptáci i v pekle? Zpívají ptáci i v pekle? Horace Greasley

Strhující, zábavné, děsivé. Velmi dobře popsané momenty prožitých zážitků.

25.01.2016

Hvězdy nad námi – Vzpomínky dítěte, které přežilo osvětimské peklo Hvězdy nad námi – Vzpomínky dítěte, které přežilo osvětimské peklo Eva Slonim

knihu jsem přečetla během pár dní. Knih z tohoto období jsem přečetla hodně ale stále mě překvapuje surovost s jakou bylo s lidmi zacházeno. Ačkoliv bříběhy z nemocnice a celkové zacházení pana Mengeleho mě již snad nepřekvapí, vždy mám pocit že ten člověk neměl srdce natož pud lidskosti.Příběh každého ve mě zanechává silnou stopu. Budu pokračovat v této literatuře dál a hledat další a další tituly

07.01.2016

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Kniha je velmi krásně napsaná. I když jsem to vůbec nečekala. Kniha psaná z pohledu smrti tedy konce pro mě byla neočekáváným zážitekm. I když se člověk dozví jak to dopadne stejně ho to nenechá a knihu si dočte.Film mám již stažený a těším se na něj. Mohl by mi pomoci představit si barvy o kterých se tak krásně píše.

12.11.2015 5 z 5

(Re)kapitulace (Re)kapitulace Jan A. Vaculík

Skvěle napsaná kniha z pohledu muže který podvání svou ženu a nakonec se ocitne ve stejné situaci. Rozmluvy s Bohem jsou příjemné spestření celé knihy. Kniha je zábavná ale spoň z pohledu ženy.

10.11.2015