evka.bublina evka.bublina komentáře u knih

Lauren/Lorelai je naprosto úžasná osoba. Knížka byla skvělá, připadala jsem si, jako bych ji celou dobu slyšela nahlas, jak rychle mluví! :) Je svá a ráda jsem si přečetla něco o jejím životě i mimo Gilmorových děvčat, kvůli kterým jsem si hlavně knihu koupila. :)

10.12.2017 5 z 5

Kniha se mi líbila a rychle jsem se do ní začetla. Hlavní hrdinové mi byli všichni sympatičtí a už teď jsem zvědavá, jak to dopadne mezi Miou a Wesem. Ovšem z hlavní hrdinky mám rozporuplné pocity. Ano, je úžasná a ve většině pasáží se mi líbí, ovšem někdy vypustí z pusy něco, co mi ji úplně zošklivý. Naštěstí si vždycky mé sympatie za pár stran vrátí zpět :-) Příběh není nijak složitý, ale přece je zábavný a čtivý. Sexuální scény jsou žhavé a přesně takové, jaké od tohoto žánru očekávám. Pro mě super knížka :-)

31.01.2017 5 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Naprosto bezchybná knížka! Kam se hrabe 50 odstínů šedi. Hlavní hrdinové byli úžasní, jejich sexuální hrátky a flirtování bylo dokonalé. Přečetla jsem už všechny knihy ze série Božský i Vášnivý a vážně mě moc baví :-)

26.01.2017 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Jedna z nejlepších knih, jakou jsem kdy četla :) Zajímavý a napínavý příběh.

24.01.2017 5 z 5

Hotel v Paříži: Pokoj č. 1 Hotel v Paříži: Pokoj č. 1 Emma Mars

Asi jediná kniha, kterou jsem nedočetla. Zdlouhavé a nezajímavé popisy mě odradily od toho, abych knihu dočetla. Snažila jsem se, ale v půlce jsem číst přestala. Vůbec mě nebavila.

24.01.2017 odpad!