evik75 evik75 komentáře u knih

Sindibád a jiné pohádky Sindibád a jiné pohádky kolektiv autorů

Hezké pohádky, některé jsem ani neznala.

17.03.2024 4 z 5

Zahradník Heyduk a O Lidušce, malířce pokojů Zahradník Heyduk a O Lidušce, malířce pokojů Jarmila Glazarová

Hezké pohádky a moc hezké ilustrace

04.10.2023 4 z 5

Ďáblovy kosti Ďáblovy kosti Kathy Reichs

Tento detektivní příběh mě moc nebavil a vůbec jsem se do něho nemohla začíst. Další knihu od této autorky si už asi nepřečtu.

20.02.2023 3 z 5

Chlapec v lese Chlapec v lese Carter Wilson

Ze začátku jsem si říkala, že to bude asi dobré čtení, ale postupně jsem názor změnila. Kniha mě nakonec nijak zvlášť nezaujala. Hlavní hrdina si kolikrát zasloužil pár facek a ta vražedkyně byla naprosto ujetá a nadržená ženská, které díky vzhledu a slabosti chlapů všechno prochází a ona si vesele může plout životem jakoby nic. Někdy mě tyto dvě postavy pěkně štvali, ale knihu jsem dočetla. A už vím, že ji pošlu někam dál.

28.08.2022 3 z 5

Z temné noci Z temné noci Meagan McKinney

Knihy od této autorky mám ráda a některé jsem přečetla i několikrát. K této se už asi jen tak nevrátím, protože mě příběh, i když byl místy napínavý a zajímavý, v konečném výsledku moc nebavil.

15.03.2022 2 z 5

Bezejmenná oběť Bezejmenná oběť Ruth Rendell

Tato detektivka nebyla špatná, ale nijak zvlášť mě neoslovila. Ačkoli můj odhad pachatele byl nakonec mylný a byla jsem v závěru vážně překvapená.

11.11.2021 3 z 5

Nebezpečný Nebezpečný Caroline Cross

Přestože je jasné, jak příběh skončí, bylo to hezké čtění.

12.09.2021 3 z 5

Benátská zajatkyně Benátská zajatkyně Lee Stafford

Hezký romantický příběh pro příjemně strávený večer.

12.09.2021 3 z 5

Nevinná lež Nevinná lež Doris Parmett

Příjemná romantika pro odreagování se od každodenních starostí.

17.04.2021 3 z 5

Čekanka Čekanka Julia Quinn

Penelope a Colin prostě patří k sobě a moc jsem jim fandila, jen ten jejich příběh mě ve výsledku nenadchl tak, jak jsem očekávala.

12.03.2021 3 z 5

Nahý vikomt Nahý vikomt Sally MacKenzie

Jedním slovem dokonalé. Naprosto skvělý příběh, u kterého jsem se nejednou nahlas zasmála. Nic nebylo navíc, ani nic nechybělo a autorka skvěle zkombinovala romantiku mezi hlavními postavami s napětím, které provázelo hledání skici. A Theo byl prostě nepřekonatelný.

01.02.2021 5 z 5

Nečekaná láska Nečekaná láska Julia Quinn

Milý příběh, přestože trochu smutný, ale nakonec se šťastným koncem.

25.01.2021

Tebe chci milovat Tebe chci milovat Johanna Lindsey

Příběh se mi líbil, ale více mě bavila ta část, než došlo ke svatbě, od té chvíle už mi přišel příběh slabší. Ale jinak příjemná romantika.

02.01.2021 3 z 5

Důvěřuj mi, lásko Důvěřuj mi, lásko Cindy Gerard

Hezký romantický příběh, ke kterému se jistě někdy znovu vrátím.

06.12.2020 3 z 5

Hrdost plejboje Hrdost plejboje Leigh Michaels

Tohle je romantika podle mého gusta. Skvěle jsem se bavila.

03.11.2020 5 z 5

Tajemství lady Gwyn Tajemství lady Gwyn Sabrina Jeffries

Na můj vkus trochu moc postav, ve kterých jsem se ze začátku hůře orientovala, takže jsem se párkrát vrátila k rodokmenu nastíněném na začátku knihy. Ale jinak je to příjemný romantický příběh.

31.10.2020 3 z 5

Nebezpečné tajemství Nebezpečné tajemství Barbara Taylor Bradford

Po téhle knize jsem v obchodě sáhla náhodou a byla jsem příjemně překvapena. Z počátku mi chvilku trvalo, než jsem se do příběhu zcela začetla, ale postupně se mi to líbilo čím dál víc a byla jsem zvědavá, jak to skončí. Určitě si přečtu i další knihy ze série.

27.09.2020 4 z 5

Dáma v modrém Dáma v modrém Valerie Bowman

Pro mě jednoznačně nejlepší příběh z celé trilogie. A výtka ohledně nedostatečného popisu šatů postav pro názornější vykreslení scén, kterou jsem zmínila u prvního dílu, tady určitě neplatí. I když více takového popisu přibylo ve druhém dílu, v tomto už to bylo bezchybné, snad i proto, že šaty zde hrály nemalou roli.

04.08.2020 4 z 5

Náhodně hraběnkou Náhodně hraběnkou Valerie Bowman

Z tohoto příběhu jsem byla celkem zklamaná. Zpracování záměny identit a průběh oné domácí sešlosti mě moc nebavil a celé mi to přišlo takové hloupé. Nechápala jsem, že postava Cassandry se nechala tak lehce do této nesmyslné šarády vtáhnout a radši nejednala podle vlastního uvážení. Rozhodně se mi více líbil první díl.

11.07.2020 2 z 5

Nečekaně vévodkyní Nečekaně vévodkyní Valerie Bowman

Kniha se mi líbila a četla se opravdu dobře. Mám ráda romance s vtipnými dialogy a na tom autorka stavěla, žádná dlouhá myšlenková rozjímání. Co mi ale tak nějak chybělo, byly popisy šatů postav, které autorka uvedla jen v několika situacích. Pro mě osobně by pak vykreslené scény byly bezchybné.

15.05.2020 3 z 5