evik_svistik evik_svistik komentáře u knih

Na lovu Na lovu Meagan Spooner

Krásná, milá pohádka. Naprosto mě uchvátila. Za mě naprosto perfektní četba před Vánocemi.

18.11.2023 5 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Takový průměrný thriller, neurazí, nenadchne, trochu přitažený za vlasy, ale dejme tomu...

03.02.2023 4 z 5

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

Naprosto dokonalé, nemám slov!

16.10.2022 5 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Dokonalé!!! Napínavá kniha, která nejde odložit, B. A. Paris ví, jak oklamat čtenáře a zakončit knihu s velkým wooow efektem!

07.10.2022 5 z 5

Chamtivost Chamtivost Marc Elsberg (p)

Zatím nejslabší kniha od M. Elsberga, těžko jsem se tím prokousávala, rozhodně mě to nechytlo a matematické výpočty tomu nepřidaly. Někoho to možná zaujme, ale můj šálek to bohužel není.

30.09.2022 3 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

Za mě naprostá bomba! Od první do poslední stránky držela autorka čtenářovu pozornost, navíc se lehce dotkla i pár morálních otázek. Doporučuji.

27.08.2022 5 z 5

Za zdmi Za zdmi Hollie Overton

Naprosto senzační psychothriller! Četlo se to samo, velice napínavé, můžu jen doporučit.

18.05.2022 5 z 5

Vyvrhel Vyvrhel Gilly Macmillan

Za mě bohužel zklamání. Sice to mírně vylepšil konec, ale napínavá detektivka vypadá fakt jinak... Tohle se spíš táhlo...

13.05.2022 2 z 5

Pravá matka Pravá matka Shalini Boland

Wooow, tak to jsem nečekala. Pohlcující napínavý příběh, nemám co vytknout.

21.04.2022 5 z 5

Vánoční prasátko Vánoční prasátko J. K. Rowling (p)

Knížku jsem četla dětem, kterým se líbila, ale já jsem si v ní také našla to svoje, řekla bych dokonce, že je to pohádková knížka pro dospělé. Moc krásné a velice originální.

21.04.2022 5 z 5

Nevěřte tomu Nevěřte tomu Charlie Donlea

Naprosto parádní napínavý příběh. Četlo se to samo, moc povedené.

18.04.2022 5 z 5

Stínová hůlka Stínová hůlka Laurie Forest

Tak já nevím, nějak mě unavovalo to líčení energetických drah. Kniha by jinak nebyla špatná, ale tady to vidím oproti předchozím dílům, jako strašlivý propad, kniha opravdu YA, na tohle už jsem moc stará. Přitom předchozí díly mě bavily.

13.04.2022 2 z 5

Spálená obloha Spálená obloha Gilly Macmillan

Příjemně napínavá kniha, pár zvratů i překvapivý konec. Plný počet hvězdiček dát nemůžu, zase taková topovka to nebyla, ale za přečtení určitě stojí.

21.03.2022 4 z 5

Věž úsvitu Věž úsvitu Sarah J. Maas

Nejdříve se mi do tohoto dílu vůbec nechtělo, Chaol mi nepřišel dostatečně zajímavý, aby o něm byla celá kniha, jenže to jsem se děsně pletla, byl to pro mě nejlepší díl ze všech. Strašně moc mě to bavilo! Nechybělo tomu vůbec nic.

09.03.2022 5 z 5

Manželova žena Manželova žena Jane Corry

Napínavé čtení, které odsýpá. Velice mi vyhovoval styl psaní, kdy se v knize střídají dvě ženy. Za mě super.

21.02.2022 5 z 5

Skoro normální rodina Skoro normální rodina Mattias Edvardsson

Kniha mě velmi bavila, dobře se četla, byla rozdělena do tří částí - otec, dcera a matka. Část dcera se mi líbila nejvíce a strašně mě štvalo, když skončila. Závěr knihy mírně překvapil.

04.02.2022 5 z 5

Běhání pro všechny Běhání pro všechny Miloš Škorpil

Každý, kdo se nějakým způsobem zajímá o běh, tak asi jméno Miloš Škorpil už slyšel. Skutečnost, že je to běžec, před kterým smekám, to jsem věděla dávno, ale že dá dohromady knihu, která bude tak úžasně čtivá a inspirativní, to jsem nečekala. Láska k běhu pryští z každé stránky a vy máte po zhltnutí nutkavou touhu obout tenisky a jít si zaběhat. Skvělá kniha pro nás hobbíky!!! Děkuji.

20.01.2022 5 z 5

Království Království Jo Nesbø

Kniha byla skvělá, ale ze začátku se mi dost táhla a místy byla zdlouhavá.

30.12.2021 4 z 5

Tajemství živých Tajemství živých Carol Wyer

Velice napínavá detektivka, já byla napnutá od první do poslední strany. Parádně zamotaná situace, skvělé zakončení.

09.12.2021 5 z 5

Musíme si promluvit o Kevinovi Musíme si promluvit o Kevinovi Lionel Shriver

Velmi silný příběh, psaný zajímavým způsobem, pro mě trochu předvídatelný konec, ale i tak jsem knihu hltala do poslední stránky.

05.12.2021 5 z 5