Eveska Eveska komentáře u knih

Sudetský dům: Jaro - léto 1945 Sudetský dům: Jaro - léto 1945 Štěpán Javůrek

Téma velmi zajímavé, ale vůbec mi nesedlo vyprávění, přišlo mi to takové "plytké". Chyběla mi hloubka postav, trochu psychologie, motivace i zvraty prvoplánové nebo bez vysvětlení. Vlastně mě to vůbec nebavilo.

24.04.2023 2 z 5

Můj příběh Můj příběh Michelle Obama

První 2/3 knížky mě bavily moc, byly velmi inspirativní a musím Michelle Obamovou opravdu obdivovat, za to, co dokázala, jak se postavila j výzvám, které ji život postavil do cesty. Vlastně mě velmi fascinovalo i manželství s Barackem, ještě předtím, než se stal prezident. Je neuvěřitelné, jak někteří lidé dokáží uvažovat, s nadhledem, přehledem a vizí. Poslední část mě už moc nezaujala, to ale nemění nic na tom, že je to zajímavá kniha.

12.09.2021 4 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

Jo, je to dobré. Ilan mi sice místy leze na nervy, nesedí mi její věk, ale jinak je to jízda. Prostředí, příběh, další a další otázky, které vyvstanou po zodpovězení předchozích. Fakt se těším na další díl.

03.01.2021 5 z 5

Pomsta Pomsta Sandra Brown

Já nevím, celkem napínavé to bylo, romantické docela taky, ale něco mi tam nesedělo...asi motiv, zdál se mi dost přitažený za vlasy. Jako oddychovka z knihovny dobré, ale nic víc.

17.12.2019 3 z 5

Stingerův pád Stingerův pád Mia Sheridan

Pěkná pohádka pro dospělé

14.08.2019 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Hodně silné téma. Dlouho mi ten konec a dovětek autorky ležely v hlavě. O tom, že i když někoho milujete, musíte od něj pryč, protože "jen" láska nestačí. Ale ne každý (každá) odejít dokáže. Vlastně jsem ani nevěděla, jak chci aby to dopadlo...

14.08.2019 5 z 5

Cesta Cesta Brandon Bays