Evelyn2 Evelyn2 komentáře u knih

Lore Lore Alexandra Bracken

Přečteno v anglickém originálu. Málokdy se mi stává (a hlavně v poslední době), že přečtu více než 300 stran za den, ale tady jsem si nemohla pomoct. Kniha mě 100% vtáhla do děje a i když jsem zrovna nečetla, tak jsem nad knihou přemýšlela. Moc doporučuji všem kteří mají i kdyby jen minimální zájem o řeckou mytologii nebo New York. Já si jdu vyhledat další knihy autorkyv

21.04.2024 5 z 5

Bez kůže Bez kůže Mads Peder Nordbo

Jak odkládám první už se chápu po druhé.

28.06.2021 5 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Hartl nikdy nezklame ????

18.06.2020 4 z 5

Prázdniny v Evropě Prázdniny v Evropě Ladislav Zibura

Ať ten chlapec napíše cokoli vždycky si to koupím, přečtu, doporučím a žeřu se u toho jak kůň, ale...chlapec se nám rozhodl přestat chodit pěšky a zlozvyk osvojený v Gruzii a Albánii se stal vysoce návykovým. To má za následek výrazné snížení roviny filozofické a zvýšení roviny popisné...což mi tak trochu láme srdce...ale na druhou stranu mi poslal srdíčko na Instagramu za zcela nezištnou propagaci, takže...
No ale to, že se historka s pašeráckou ukrajinskou důchodkyní opakuje ve dvou knihách, za to tu hvězdičku prostě ubrat musim. Čau pipi.

01.11.2019 4 z 5

Básně II. 1985–1986: Někdy jste tak sami, až to prostě dává smysl Básně II. 1985–1986: Někdy jste tak sami, až to prostě dává smysl Charles Bukowski

Vezměte spisovateli psací stroj a zůstane vám jen nemoc, která ho k němu dostala.

31.10.2019 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Mooooc dobry ????

30.10.2019 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Mnohem lepsi nez Temne hlubiny ✌

28.10.2019 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Skvela kniha od vyborneho spisovatele, ale konec na muj vkus probehl az moc rychle a moc jsem se nedopatrala motivace nekterych cinu lidi zodpovednych za smrt Jessicy.

27.10.2019 4 z 5

Zkouška ohněm Zkouška ohněm James Rollins (p)

Neznam jineho autora, ktery dokaze tak krasne spojit historii se soucasnymi technoligiemi. //dokonslost. Dan Brown se sice blizi ale Rollins me vzdycky pohlti a nepusti dokud knizku nedoctu a zase mi jednou nevezme dech. Zkouska ohnem navic predstavuje realnou hrozbu...s mirne feministickym nadechem coz mi je velice sympaticke. Doufejme ze prvni osvobozena UI bude jako Eva.

21.10.2019 5 z 5

Poutník, čarodějnice a červ Poutník, čarodějnice a červ Christopher Paolini

Kazdy kdo cetl Eragonuv pribeh se urcite rad vrati...ale nemejte velka ocekavani. Ano kniha je ctiva, ale jestli cekate nejake nove informace o tom co se stalo po Inheritance tak to vas rovnou zklamu. Kniha je oproti puvodni serii tak petinova, malilinkata knizecka s obrovskym pismem co obsahuje tri povidky a cau pipi. Doufam, ze se jednou dockame navratu Eragona a Safiry ve vsi parade.

08.10.2019 3 z 5

Upřímnou soustrast Upřímnou soustrast Guillaume Bailly

Moc pekne psane, ikdyz jsem to cekala vtipnejsi.

07.10.2019 4 z 5

Clona Clona Samuel Bjørk (p)

Samuela Bjørka mam moc rada, jeho prvni dve knihy me neskutecne nadchly ale ta treti...30 stran pred koncem a ja nebyla schopna pochopit jak ma v planu vysvetlit vsechny souvislosti, a taky ze ne. Snazil se velice neprirozene udelat vraha z nekoho od koho to nikdo necekal a uprimne to ani moc nedavalo smysl. Chybelo mi tak 60 stran vysvetlivek...skoda, zacatek byl slibny.

04.10.2019 2 z 5

Mořeplavec Mořeplavec Diana Gabaldon

1141 spoustu lidi vydesi....ale me ne! Pribeh me naprosto upoutal, poslednich 400 stran jsem stravils behem 2 dni, kdy jsem prakticky cely den jen cetla. Vyborna serie...ale pred dalsim dilem si musim dat pauzu...dost me ted boli ruce ????

28.09.2019 5 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Je genialni!

13.08.2019 5 z 5

Mléko a med Mléko a med Rupi Kaur

Vidi do me...do nas...kdo umi doporucuju precist v anglictine

16.07.2019 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Strasne mi necim pripomina Hartla...vyborna kniha, co rozesmeje, rozbreci a nekdy se clovek i zamysli.

13.07.2019 5 z 5

Červenka nese smrt Červenka nese smrt Jo Nesbø

Miluju jak Nesbø dokáže psát tak že do posledních 60 stran nemáte tušení jak to dopadne. Další výborný kus do sbírky. K severské krimi jsem se dostahala přes Sněhuláka od Jo Nesbø a zatím ani předešlé knihy o Harrym Hole nezklamaly. Uvidíme co přijde příště, asi to bude Nemesis ????

26.06.2019 5 z 5

Pěkné to bylo ale co si budeme nalhávat... na Poslední aristokratku to nemá.

23.10.2018 3 z 5

Zero - Oni to vědí Zero - Oni to vědí Marc Elsberg (p)

Skvělý téma a navíc mililuju jeho styl ale na Black out to nemá. Něco malého tam prostě chybělo....navíc odkazovat se na vlastní knihu mi přijde trošku sebestředný ????

22.10.2018 4 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Zajímavé...ale předvídatelné. Ten ,,náhlý,, zvrat na konci vlastně víte už od první kapitoly pokud čtete pozorně. Příběh dobrý, ale že bych si od autora našla další, to asi ne.

16.10.2018 3 z 5