Evča Korejka Evča Korejka komentáře u knih

Dokonalý pár Dokonalý pár Ally Condie

Úžasná kniha. Dokonalé citáty...
Možná bych vytkla jen neustálou poezii,ale proč ne. :)

29.05.2015

Nevítaní Nevítaní Sophie Jordan

Nádherná kniha.

01.05.2015 5 z 5

J.K. mě zase nezklamala.
Docela jsem se ale divila,že v knížce je často zmiňované slovo jakýsi,jakási... Nevím jestli to byl překlad,nebo jestli to napsala spisovatelka. Každopádně knížka je pěkná.

04.04.2015 5 z 5

Kořist Kořist Andrew Fukuda

Jako minulý díl,jsem si i tento naprosto zamilovala.
Knížku všem doporučuji a těším se na další díl. :)

11.03.2015

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

Hezká kniha, chvílemi na mě moc romantická.

11.03.2015 3 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Začalo to tím,že jsem si minulý rok přečetla knížku Hvězdy nám nepřály od Johna Greena. Uviděla jsem pak o rok později,že napsal další knihu, která se tentokrát jmenovala Hledání Aljašky ( Looking for Aljaska).Myslela jsem si,že když se to odehrává v internátní škole,že to nebude nic moc a že se mi nebude líbit. Skrátka jsem si myslela, že to bude nuda.
Hvězdy nám nepřály se mě jako kniha docela líbila a pak když jsem slyšela od oblíbené české vlogerky, že patří i Aljaška mezi její nejoblíbenější knihy, moc jsem neváhala a doslova jsem si běžela pro knihu.
První den jsem přečetla zhruba tak čtyřicet stránek. Jako (ne)normální člověk jsem se trošku nevyznala v jménech, ale pak, když jsem byla tak sto stránek před polovinou, knížku jsem si zamilovala a prostě jsem každý večír ,,hltala" stránku za stránkou.
Nakonec Aljaška předstihla Hvězdy :).
Krásná,citlivá knížka.

06.03.2015 5 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Johna naprosto miluju.
Jako první knihu jsem od něho četla Hvězdy nám nepřály, ale Hledání Aljašky se mi líbilo víc.
Knihu jsem naprosto zhltala. Po večerech jsem jí neustále četla, až mě bolely oči.
Knihu všem doporučuju, ale bohužel někoho může otravovat to chlastání a kouření, ale to ke knize patří...
:-)

19.02.2015 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Nádherná, úžasná kniha. :)
Pro mě moc romantiky, jinak super. :)

17.02.2015 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Co bych asi tak měla napsat?
Nádherná fantasy kniha. :)
J.K. Rowling - máš u mě velký obdiv.

13.02.2015 5 z 5

Město ze skla Město ze skla Cassandra Clare (p)

Tuhle fantasy prostě miluju.
Zdá se, že je nekonečně dlouhá , ale když se do ní pustíte, máte jí přečteno jedním dechem...
Těším se na další !

18.01.2015 5 z 5

Tajemství upírů Tajemství upírů Lisa Jane Smith

Nádherná kniha, velmi rychle se četla.

11.01.2015

Destrukční deník Destrukční deník Keri Smith

SUPPPPPPPRRRRRR !

Vetřelci ve stáji Vetřelci ve stáji Malin Maria Stehn

Nádherná kniha,fakt bomba !

Vetřelci ve stáji Vetřelci ve stáji Malin Maria Stehn

Nádherná kniha,fakt bomba !

Příběh dvou staletí Příběh dvou staletí Rachel Harris

Půjčila jsem si jí v knihovně a nemohla jsem uvěřit, že ji opravdu držím v rukou ! A tak jsem si řekla, že si jí musím přečíst...
.....a přečetla jsem.

Knížka mě teda rozhodně nezklamala a daleko více se tam líbalo.:-D

23.12.2014 5 z 5

Železná dcera Železná dcera Julie Kagawa

Nádherná kniha, která mě dostala a mile překvapila.
Ta série se řadí k mým nejoblíbenějším.
Julie, zvladla si to na jedničku s velkou hvězdou.:-)

19.12.2014 5 z 5

Zloděj blesku Zloděj blesku Rick Riordan

Nádherná nezapomenutelná kniha.Opravdu skvělě napsaná...
---
Akorát jsem si říkala,že ve filmu, který jsem jako první viděla, byl Percy tak 15-ti letý kluk.Zde v knížce je jako 12-ti letý.

28.11.2014 5 z 5

Obraz Doriana Graye Obraz Doriana Graye Oscar Wilde

Pěkný děj.

27.10.2014 4 z 5

Bez dechu Bez dechu Sophie Jordan

Kniha je opravdu skvělá...Nemám co dodat.Je to zpestření a knížka se fanouškům Drakie určitě zalíbí.Sise to není z pohledu Jacindy, ale Azurky, její nejlepší kamarádky.
Azurka mi přišla taková kouzelná a přátelská.Umí dobře plavat, potápět se a nadevše miluje vodu.
Romantika zde ale vůbec nebybí.120 stran- myslela jsem si, že to autorka ani nestihne všechno zmáčknout do sebe.Bohužel se jí to ale podařilo.:(

25.10.2014 5 z 5

Doktor Proktor a velká loupež zlata Doktor Proktor a velká loupež zlata Jo Nesbø

Senza :-)

23.10.2014 5 z 5