Eszminka

Svědectví o životě v KLDRSvědectví o životě v KLDRNina Špitálníková

Je pro mě těžké napsat i recenzi. Dát vůbec dohromady dojmy z knížky. Velký obdiv patří autorce.To , jak napsala, že nechce být v roli soudce se mi moc líbilo. Nejvíc mě šokovala poprava dětí a deset let na vojně. Stále si stěžujeme a přitom jsme svobodní , můžeme být se svojí rodinou, knihu by si měl přečíst každý kritik situace u nás .

Letuška z economy aneb Co na Instagramu neuvidíteLetuška z economy aneb Co na Instagramu neuvidítePetra Jirglová

Je to snad poprvé co kritizuji knihu. Pro mě absolutní propadák. Totálně amatérsky napsané. Nic nového se člověk nedozví. Velká škoda, protože zvolené téma je velmi zajímavé a cestování samotné je úžasné. Nic vám kniha "nedá" a nic ve Vás nezanechá. Bože velké díky autorům kteří ještě umí napsat krásné knížky a pracovat s jazykem , toto je přesný opak!

19.11.2019odpad!

AlchymistaAlchymistaPaulo Coelho

Krásný příběh životní cesty, poznání toho, co má smysl, pravá láska a osobní příběh, který je pokladem přinášejícím štěstí. Zapomeňme na předsudky společnosti, každý jsme jedinečný a proto máme každý jinou životní pouť. Přirovnání lásky mezi pouští a sokolem se mi obzvlášť líbilo.

26.10.2018

P.S.P.S.A. Geislerová (pseudonym)

Hezká oddechovka u které se člověk zasměje, ale i zamyslí nad životem. Jelikož text v komentáři nesmí obsahovat ostré závorky, vkládám jedno srdíčko, alespoň slovně.

10.06.2020

HanaHanaAlena Mornštajnová

Krásná...

13.08.2018

Útěk z tábora 14Útěk z tábora 14Blaine Harden

Šokující příběh..je hrozné , že to neskončilo v roce 1945 , ale že se to neustále děje. Stále existují pracovní tábory, kde lidé bojují o svůj život v nepředstavitelných podmínkách. Škoda, že příběh nebyl souvislý, internetové odkazy pod jednotlivými kapitolami trochu ruší.

Musela jsem zemřítMusela jsem zemřítAnita Moorjani

Kromě posledních dvou kapitol se mi knížka líbila.

31.07.2018

Čtvrtá opiceČtvrtá opiceJonathan Dylan Barker

Úžasná

18.12.2018

Raději zešílet v divočině. Setkání s šumavskými samotářiRaději zešílet v divočině. Setkání s šumavskými samotářiAleš Palán

jednotlivé příběhy se mi velmi líbily.

14.04.2019

Chlapec za klíčovou dírkouChlapec za klíčovou dírkouStephen Giles

Kniha má své kouzlo, zvláštní atmosféru, je zajímavě ilustrovaná . Jak danou situaci vnímá malý kluk..naivita, láska k mamince , tvrdohlavost..hezká knížka, nelituji , že jsem si jí přečetla.

Prvok, Šampón, Tečka a KarelPrvok, Šampón, Tečka a KarelPatrik Hartl

Hezká kniha třeba na dovolenou, nic složitého ,čte se ale lehce a zahrnuje příběhy a trápení ze života 4 spolužáků. Jednoho s velkou rodinou ale bez peněz druhého s penězi co řeší nevěru další je sukničkář a čtvrtý voják který ještě rodinné zázemí nemá. Sázka na které se kamarádi domluví, jim každému změní život. Kontrast humoru a zároveň životního trápení. Mě se líbila:)

09.08.2018

Tatér z OsvětimiTatér z OsvětimiHeather Morris

Moc se mi líbila ..

17.09.2018

Stín banyánuStín banyánuVaddey Ratner

Někdy bylo těžké se začíst. Ale celkem se mi líbila.

09.12.2018

VolbaVolbaJakub Trpiš

Knížku mohu doporučit. Kdo je otevřený a pozitivní neodsoudí některé části o meditaci ,které mohou občas vyvolat pár otázek v každém z nás. Kniha zlepší náladu ale zároveň by měla být velkým vykřičníkem pro každého. Mysleme srdcem a svou duší! Není důležité postavení ,moc a peníze, obzvlášť pokud v našich činech přestane být láska. Děkuji autorovi za krásnou knížku.

24.04.2020

KulkaKulkaMary Louise Kelly

Knížku jsem přečetla celou, ale hlavní hrdinka mi byla nesympatická. Neustále se litovala a byla sebestředná, vysloveně mi lezla na nervy. Celkově kniha s dobrým , ale nepropracovaným nápadem , chybí tomu takové to brilantní pisatelské kouzlo, ohromit čtenáře. Dvě hvězdy dávám za závěr knihy , který se mi četl lépe.

Odloučeni zjaraOdloučeni zjaraM. Westmacott (pseudonym)

Knížka se mi líbila. Trochu mi to celé připomínalo takovou tu "americkou", dokonalou rodinku, která ve skutečnosti dokonalá není. Snaha žít život tak abychom se zalíbili ostatním a ve skutečnosti šťastní nejsme..škoda že se hlavní postava ze svých chyb neponaučila .

Gump – pes, který naučil lidi žít (filmové vydání)Gump – pes, který naučil lidi žít (filmové vydání)Filip Rožek

Nádherná knížka, která chytí za srdce ️. Miluju pejsky a moc bych si přála aby jim nikdo neubližoval.