estelina2300 estelina2300 komentáře u knih

Pozorovatelka Pozorovatelka Anna Bright

Taková průměrná YA kniha, ale konečně je to po dlouhé době něco, co mě bavilo a oslovilo. Jsem beznadějná romantička, tak jsem to docela prožívala. Místy jsem docela nerozuměla hlavní hrdince, ale šlo na ní hezky vidět, jak se vyvíjí a dospívá. Hodně lidí tady psalo že se to podobá selekci, ale ani mi to tak nepřijde. Jsou tam nějaké podobnosti, ale nic zásadního. Nevím proč, ale ke konci jsem cítila podobnou atmosféru jako v prokletí vítězů .

Ještě musím pochválit autorku za pojetí království - země vždycky vyobrazila nádherně a do každé dala kulturu a osobytost (jestli chápete).

Jenom mě mrzí, že další díl vychází až příští rok v červnu a to v angličtině. Nenávidím nedokončené věci! Vždycky potřebuju nutně další díl.

09.12.2019 4 z 5

Říše bouří Říše bouří Sarah J. Maas

688 stránek čirého blaha pro knihomoly... Co jiného si přát?

30.09.2017 5 z 5

Plamen v temnotě Plamen v temnotě Sabaa Tahir

SPOILERY!!
Jak jsem tak četla komentáře tak jsem jediná, kterou Helena moc nebavila. Heleny mi je trochu líto, ale prostě tak to je, vždycky musí být někdo, kdo to bude ten "mučedník". I když ji obdivuj za to, jakému rozhodnutí musí čelit. Celou knihu jsem doufala, že Laia končí s Eliasem a ne s Keeranem. Keerana jsem prostě nikdy neměla ráda a jsem ráda, že se z něho stal záporák.

Tato kniha byla skvělá a už se těším na pokračování.

28.09.2017 3 z 5

Plíseň Plíseň Siri Pettersen

První díl jsem si zamilovala a patří mezi mé nejoblíbenější, ale jak to tak bývá u druhých dílů je vždycky taková příprava na velké finále, děje se tam toho tak pomálu a čtenáře udržuje v napětí před velkolepým koncem. Přesně tak i vypadal tento díl. I přes toto všechno jsem ho ale přečteš za 3 dny na dovolené u moře. Moc se mi líbil, ale čekala jsem víc...

27.06.2017 4 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Čekala jsem od toho trochu víc, po dlouhém radování, že od takové dobré autorky vyjde další série, jsem byla trochu zklamaná. Ani pořádně nevím, co se mi na tom nelíbilo, ale nebylo to takové, abych byla kvůli tomu schopná přelouskat další díly v angličtině.

28.08.2016 4 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Wow, nevím co dodat. Jedno má asi to, že to byla neuvěřitelná jízda, která mi nedovolila se od té knížky odtrhnout.

14.05.2016 5 z 5

Aspoň trochu normální Aspoň trochu normální Trish Doller

Taková normální oddechovka ;)

08.05.2016 4 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Když jsem si přečetla anotaci, tak první co mě napadlo je, že větší "slátanina" to snad být už nemůže. Ale od první kapitoli jsem se do této knížky zamilovala. Cinder jsem fandila všemi deseti. Děj mě uchvátil a nemohla jsem se od něj odtrhnout. Moc se těším na další díly. Snad mě nezklamou...

27.11.2015 5 z 5

Drakie Drakie Sophie Jordan

Mile překvapena.

07.08.2015 5 z 5

Můj ne tak sladký život Můj ne tak sladký život Rachel Harris

Po super 2. dílu přichází docela velké zklamání, chybí mi Alesandra a její natěšenost pro věc!!

07.08.2015 3 z 5

Hora štírů Hora štírů John Flanagan

Už se mi to zdá všechno na jedno brdo, mám Flanagana ráda, ale už mi to začíná připadat všechno stejný..

07.08.2015 4 z 5

Železná zkouška Železná zkouška Holly Black

Kniha mě docela zklamala, čekala jsem víc.

07.08.2015 3 z 5

Příběh dvou staletí Příběh dvou staletí Rachel Harris

Nejlepší z celé série. Miluju Alesandru a její smysl pro humor, nevědomost i chyby. Moc jsem si knihu užila!!

07.08.2015 5 z 5

Čarovná Čarovná Alex Flinn

Kniha se mi celkově zdála o ničem. Emma si pořád stěžovala, že nemůže mít kluka, kterého by chtěla a až když on si uvědomí, že chce ji, objeví se někdo jiný??? Jako vážně?? Bylo to stylem 12ti leté holky. Upřímně mě dost zklamala, už jsem od autorky četla jednu knihu a ta se mi líbila, ale toto bylo fakt moc. Ale abych nekřivdila, s Kendrou to bylo vymyšlené dobře a její příběhy mě chvilkama vtáhly do sebe.

30.07.2015 2 z 5

Vražedná léčba Vražedná léčba James Dashner

Cože??? Upřímně: v první polovině jsem vůbec netušila o co tam jde, nikde žádné vodítko, vůbec nic, ale druhá polovina stála za to. Četla jsem to jedním dechem, takže jsem to měla za 4 hodiny přečtený.

22.07.2015 5 z 5

Nevítaní Nevítaní Sophie Jordan

Super knížka ❤️ Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Nemůžu se dočkat na další díl. Jsem hrozně zvědavá, co vyvedou

26.05.2015 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Tento díl, mi připadal ze všech nejnudnější. Amerika se nemohla rozhodnout a pořád tápala. Potom se mi to zdálo ohrané a přestalo mě to bavit. Čekala jsem víc. Velkém zbytečný díl.

22.04.2015 3 z 5

První První Kiera Cass

Tento díl byl zatím nejlepší. Moc se mi líbilo vyvrcholení s rebelama, ale i mezi zrojúhelníkem, jen se mi zdálo, že ten konec byl trochu odfláknutý.... Ani nevíte jak jsem pyšná, že sem můžu napsat, že jsem to přečetla v angličtině

22.04.2015 4 z 5

Panika Panika Lauren Oliver

Vážne nevím co si mám o této knížce myslet. Chvílema jsem se bavila,ale byly tam i chvíle, kdy jsem se neskutečně nudila. Docela originální nápad, ale provedení nic moc.

29.03.2015 3 z 5

Úklony a úklady Úklony a úklady Gail Carriger (p)

Někdo říká nudné, ale mě se zdál možná i lepší než první. Rozhodně je tam víc 'romantiky' než v prvním díle, kde mi chyběla. Jinak pořád docela originální knížky. Nemůžu se dočkat na další díl.

29.03.2015 5 z 5