estelina2300 estelina2300 komentáře u knih

Etiketa & špionáž Etiketa & špionáž Gail Carriger (p)

Autorka má ale fantazii. Námět super, ale trochu zdlouhavý, už mi chyběla jenom nějaká romantika

27.03.2015 4 z 5

Deník Anny Frankové Deník Anny Frankové Anne Frank

Možná mě za to ukřižujete, ale tato kniha se moc nelíbila. Připadala mi taková zdlouhavá, a nic moc se tam nedělo. Přečetla jsem ji jenom silou vůle do čtenářského deníku. Omlouvám se ale tato kniha mi vážně moc nesedla.

19.03.2015 3 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Párkrát jsem se vyděsila, ale to po chvíli přešlo. Jinak jsem se trochu ztrácela v ději. Super konec série.

16.03.2015 4 z 5

Kořist Kořist Andrew Fukuda

Genesis?? To jako fakt. Tato kniha mě hodně překvapuje. Autor nám vůbec nenapovídá a tak je kniha nasprosto nepředvídatelná. Jen tak dál. :)

27.02.2015 4 z 5

Dárce Dárce Lois Lowry

Taková příjmná oddechovka. Přečetla jsem to asi za 3 hodiny. Docela mě překvapilo, jak moc se to podobá filmu, jasně pár scén změnili, ale tohle je snad první kniha, která se ve filmu nijak zvlášť nepřekroutila.

24.02.2015 3 z 5

Banka těl - Mladší Banka těl - Mladší Lissa Price

Docela čtivá knížka, plná děje a událostí, chvílemi naprosto nečekané a chvíle ma i troch klišé. Hrozně mě naštvalo, že nakladatelství nechce vydat další díl, když už vydají první, tak proč ne další? Že prý za to může málo prodeje, ale to podle mě jenom jejich vinou...

08.02.2015 3 z 5

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski

Upřímně?? Moc veliký dojem to na mě neudělalo, asi jako pár dalších nejsem povídkový typ. Nechápu, co znamenala ta 1. kapitola. Ještě nevyhledávám v literatuře hlubší zamyšlení, zatím mi stačí ty moje jednoduché knížky..

06.02.2015 2 z 5

Šampion Šampion Marie Lu

Rozhodně nejlepší kniha triologie, konec mě hrozně naštval, ale zároveň potěšil. Hrozně moc toužím po pokračování, i když vím, že se ho nedočkám. Rozhodně skvělá kniha, mám moc ráda June a hrozně mě je líto Daye. Knihu jsem přečetla asi za 4 hodiny, takže můžu říci, že jedním dechem. Rozhodně to napsala skvělá spisovatelka, která tam dokonale zakomponovala konec. jak píše Aduu, na tuto knížku budu dlouho vzpomínat...

18.01.2015 5 z 5

Rozpolcení Rozpolcení Amanda Hocking

trochu lepší než první díl :)

16.01.2015 4 z 5

Ptačí zpěv Ptačí zpěv Meagan Spooner

Kniha se mi moc nelíbíla. Když to tak vezmu tak půl knížky jde Linda džunglí, sem tam se něco stane a mluví jenom s bzučilkou a popřípadě s Orinem. No nic moc...

13.12.2014 2 z 5

Spáleniště: Zkouška Spáleniště: Zkouška James Dashner

Sice trochu slabší než minulý díl, ale i tak mě tento díl moc bavil. A Teresa?? Co to mělo znamenat? Měla jsem ji docela ráda. To nemyslí vážně. Hodně mě zklamala. Škoda, že se tam tak málo oběvoval Newt s Minhem. Jinak ten konec..... To nemyslí vážně, a to mám vydržet do června. :(

10.12.2014 4 z 5

Utajený svět Utajený svět Valentina Montevecchi

Taková průměrná knížka.

05.12.2014 5 z 5

Černý jezdec Černý jezdec Kristina Hlaváčková

Mnohem lepší než 1. díl, ale zdá se mi to trochu klišé.

26.11.2014 4 z 5

Proroctví Proroctví Rick Riordan

Hezká knížka, ale moc mě už po přečtení Percyho Jacksona nebavila. Zdálo se mi to takové ohrané. Jinak tu je taky pár světlých stránek. Proto 3 hvězdičky :-)

20.11.2014 3 z 5

Královna Tearlingu Královna Tearlingu Erika Johansen

Dobrá knížka, ale v některých částech se až moc podobala Hrám o trůny. Ale stojí to rozhodně za přečtení :)
Nemůžu se dočkat na další díl.

29.10.2014 5 z 5

Koruna Koruna Nancy Bilyeau

No... Co napsat, hlavně mě překvapil ten sloupec použité četby na konci knihy. Jinak takovýhle děti jsem vůbec neočekávala.
Mezi mé nejoblíbenější žánry nepatří historické romány, ale řekla jsem si proč ne?? Tato kniha se mi líbila. Nečekala jsem pokračování, ale rozhodně si ho přečtu.

20.10.2014 4 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Super knížka. Přečetla jsem ji neuvěřitelně rychle. Nemohla jsem se od ní odtrhnout.
Ale ten konec..... Nevím jestli to vydržím, až do dubna.
Vím, že je to možná klišé, ale hodně fandím Maxonovi.

14.10.2014 5 z 5

Bitva o Hex Hall Bitva o Hex Hall Rachel Hawkins

Skvělá kniha, ale takové konce nesnáším. Sice je to hezké ukončení, ale co se bude dít dál??

12.10.2014 5 z 5

Otroci ze Sokora Otroci ze Sokora John Flanagan

Tato kniha mě moc bavila, moc jsem se na ni těšila, ale připadala mi taková předvídatelná. Moc se těším na další díl.

11.10.2014 5 z 5

Bitva o Hex Hall Bitva o Hex Hall Rachel Hawkins

Skvěla trilogie (zase), ale ten konec!! Takové konce nesnáším. :)

07.10.2014 5 z 5