EressielM EressielM komentáře u knih

Průvodce pro vysoce citlivé lidi - Jak prožít šťastnější a vyrovnanější život Průvodce pro vysoce citlivé lidi - Jak prožít šťastnější a vyrovnanější život Judith Orloff

Jako vysoce citlivému člověku mi tato kniha velmi pomohla. Jsem vděčná za to, že jsem na ni narazila. :-)

10.05.2022 5 z 5

Nedotýkej se mě Nedotýkej se mě Laura Kneidl

Já tedy na ty romanťárny moc nejsem, a tak jsem od této knihy moc neočekávala, ale mile mě překvapila. Hodně mile. Tato knížka mě fakt dostala. Až na ten konec, ten mě popravdě dost naštval. :-D Hned jsem musela objednat druhý díl a litovala toho, že jsem si nekoupila rovnou oba díly, protože to čekání mě ničilo. Ale za dva dny jsem se konečně dočkala a hned jsem se do dalšího dílu nadšeně pustila. :-)

Léto v Paříži Léto v Paříži Sarah Morgan

Nádherný, dojemný příběh. Taková oddechovka. :-)

Neopouštěj mě Neopouštěj mě Laura Kneidl

Prostě úžasné. Druhý díl jsem přečetla jedním dechem, za dva dny. Kdybych měla více času, přečtu ji v jeden den, jelikož jsem se od této knihy nemohla odtrhnout.
Tato série mě neskutečně dostala a zařadila se mezi mé nejoblíbenější. Rozhodně si ji někdy přečtu znovu.

17.07.2021 5 z 5

Jak rostu - Kniha pro zaznamenávání mého dětství Jak rostu - Kniha pro zaznamenávání mého dětství Monika Kopřivová

Nádherná kniha. Chtěla jsem pořídit deníček pro naši malou, ale dlouho jsem se nemohla rozhodnout. Na trhu je tolik krásných deníků pro miminka. Ale potom jsem narazila na tento deník a měla jsem jasno. Je to ten nejkrásnější deníček, jaký jsem jen mohla naší princezně pořídit. Jsem opravdu nadšená! :-)

22.12.2020 5 z 5

36x Sladký život 36x Sladký život Claudia Lazar

Kartičky jsou super. Když chcete udělat něco dobrého a nevíte co, tak si prostě vytáhnete kartičku. :-D Shodli jsme se s přítelem, že by se hodily takové kartičky i s hlavními jídly, protože někdy už fakt nevíme, co bychom vařili. :-D

21.12.2020 5 z 5

Wicca Wicca Cate Tiernan (p)

Naprosto úžasný příběh! Dost se zajímám o wiccu a čarodějnictví, takže mě kniha odpravdu nadchla. Zařadila se dokonce mezi mé nejoblíbenější. Ale co mě hodně, opravdu hooodně mrzí je, že u nás nevyšly ostatní díly. :-(

02.10.2020 5 z 5

Z donucení Z donucení Simona Ahrnstedt

Jednou jsem si zase přečetla něco jiného než mé oblíbené fantasy a jsem nadšená. Knížka mě naprosto okouzlila. ❤️ Nejspíš dám díky ní občas šanci i jiným historickým románům. :-D

19.07.2020 5 z 5

Čas mezi námi Čas mezi námi Tamara Ireland Stone

Pěkná romantická oddechovka. Přečetla jsem ji jedním dechem. Mně se to líbilo. :)

25.01.2020 5 z 5

Lískový les Lískový les Melissa Albert

Týjo. Tak tahle knížka mě totálně dostala. Není to takový ten klasický fantasy román, kde dva do sebe zamilovaní hlavní hrdinové čelí zlu, které chce jejich lásku zničit, ale jelikož jejich láska je silnější a spolu zvládnou všechno, nakonec nad zlem zvítězí a jsou spolu šťastní až do smrti. Pokud hledáte něco takového, raději tuto knihu odložte. O tom totiž tento příběh není.
Lískový les je něco, co opravdu nečekáte. Děj vás naprosto strhne a nutí vás číst další a další stránku, protože prostě musíte vědět, co bude dál. A tak čtete a čtete a najednou jste na konci a nemůžete tomu uvěřit. Sedíte s otevřenou pusou a říkáte si ,,Cože? To jako vážně?!". Prostě...WOW!
Knížku rozhodně doporučuji. Přečetla jsem ji jedním dechem a určitě se k ní ještě někdy vrátím.
Strašně moc si přeji a doufám, že někdo tento příběh zfilmuje. Prosíím. ❤️ BOMBA.

23.01.2020 5 z 5