ErčaV. ErčaV. komentáře u knih

Opravdově, šíleně, řecky Opravdově, šíleně, řecky Mandy Baggot

Tahle kniha od Mandy Baggot je zatím za mě nejslabší co jsem četla. Jako oddechovka u které člověk prostě vypne tak je to dobrý.

01.03.2024 3 z 5

Náš dům Náš dům Louise Candlish

Ze začátku jsem si říkala, bože to je ale nudná kniha co má děsně moc stránek. Jenže při čtení dál byl děj čím dál víc zajímavější, takže jsem se do knihy úplně zažrala a čekala jak to celé dopadne. Opravdu děj je napínavý, takže super kniha. A ještě víc je kniha zajímavější otevřeným koncem, takže si můžeme samy představit co se mohlo dít.

25.02.2024 5 z 5

Vánoce v Paříži Vánoce v Paříži Mandy Baggot

Kniha mě bavila, je to krásná oddechovka u které člověk nemusí nějak přemýšlet.

16.02.2024 4 z 5

Spolubydlící Spolubydlící C. L. Pattison

Kniha byla zajímavá a dobře četla. Nejprve jsem si myslela, že to bude takový trochu nudný příběh, ale nakonec se ukázalo že kniha je napínavá a dost mě překvapil konec.

21.01.2024 4 z 5

Poslední řecké léto Poslední řecké léto Mandy Baggot

Dobrá oddechovka, žádné náročné čtení.

14.01.2024 4 z 5

Priatelia, lásky a jedna hrozná potvora Priatelia, lásky a jedna hrozná potvora Matthew Perry

Za mě je kniha opravdu dobrá. Hlavně Matthewa obdivuji v tom, že šel opravdu do hloubky a nebál se to zveřejnit. Měl opravdu drsný život s čím si prošel. Myslím si, že kniha opravdu může pomoct těm co mají problém nebo aspoň otevřít oči. Zároveň je těžké číst knihu když už je Matthew po smrti, hlavně pro ty kteří ho měly opravdu rádi a to né jen jako Chandlera, ale i z filmů.

14.01.2024 5 z 5

Tohle je opravdu nádherná kniha. Těžký osud, spousta emocí a i když má pár stran, tak je to skvělé čtení.

28.12.2023 5 z 5

Dohazovačky Dohazovačky Maddie Dawson

Kniha se dobře četla, je to taková super oddechovka.

13.10.2023 4 z 5

Přej mi domov Přej mi domov Kay Bratt

Ze začátku jsem si říkala, že to bude taková ta typická trochu nudnější oddechovka. Ano oddechovka to byla, ale děj se mi moc líbil. Takové pasáže kde jí lidé z ničeho nic pomůžou, dají jí jídlo zadarmo, a podobně to bylo trošku přitažené za vlasy. Jinak se kniha četla opravdu skvěle a celkově děj se mi moc líbil.

03.10.2023 5 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Opravdu skvělá kniha, ze začátku se tedy dost pomalu rozjížděla, ale potom jak se to začalo rozjíždět to byla bomba. Závěr jsem úplně hltala a čekala jak to všechno dopadne. K téhle knize se hodí "Karma je zdarma" a je úžasné že funguje i po tolika letech.

03.10.2023 5 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

Styl psaní, popis osob i téma bylo dobré a zajímavé. Celkově ale byla kniha trošku nudnější, než jiné od autorky. Čekala jsem trochu víc a popravdě i trochu jinou záhadu co se odehrála. Jinak by kniha stačila kdyby měla cca o polovinu míň stránek, tak by mě i bavila.

24.09.2023 2 z 5

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Kniha se četla dobře, postavy byly zajímavé i děj. Celkově je kniha průměrná, od autorky mám přečtené opravdu lepší knihy.

17.09.2023 3 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Tahle kniha je prostě WAU. Tolik témat jako domácí násilí, šikana nebo nějaké rodinné trable. Kniha mě chytla hned od začátku a bavila mě opravdu hodně. Je dost napínavá a prostě jsem čekala až se vše dořeší. Opravdu SUPER.
Teď mrknu na seriál pro srovnání :)

08.09.2023 5 z 5

Úplně cizí lidé Úplně cizí lidé Liane Moriarty

Téma dobré a zajímavé. Ze začátku jsem měla problém se jmény návštěvníků lázní, ale po nějaké té stránce jsem se do toho dostala. Líbily se mi osudy každé osoby.

26.08.2023 4 z 5

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

Skvělá kniha, dobře se čte.

26.08.2023 5 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Ze začátku jsem se nedovedla pořádně začíst, ale od cca poloviny knihy už to začalo být zajímavější. Některé pasáže tam nemusely být, ale dalo se to zvládnout. Konec byl hodně dobrý a líbil se mi osud každé sestry.

14.08.2023 4 z 5

Štvanice Štvanice Lucy Foley

Kniha se četla docela dobře, ale moc postav a hned ze začátku se člověk ztratil kdo s kým vlastně je. Tenhle děj by stačil trošku stlačit a kdyby to bylo na míň stan tak dám 5*. Konec byl zajímavý, ale tady mě zase mrzelo, že z ničeho nic bylo po všem a vše vyřešeno na 10 stránkách.

10.08.2023 2 z 5

Bílá tma Bílá tma Danielle Girard

Kniha začíná zajímavě, děj se pomalu začíná vybarvovat a tím je kniha hned zajímavější. Je to takový oddechový thriller.

06.08.2023 4 z 5

Persona Persona Maxime Girardeau

Kniha se četla dobře, až na těch moc technologií. Jinak dost dobře popsané drsnější části knihy. Ze začátku jsem měla trochu problém se začíst, ale potom se to otočilo. Stejně tak i to, když mě překvapila osoba, která stála za tím vším. Líbil se mi i závěr, že je tam vysvětlené proč a co to odstartovalo.

03.08.2023 4 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Kniha se moc dobře četla. Líbilo se mi, že kniha začíná rovnou dějem a né nějakými kecamy než se dostaneme k tomu podstatnému. Hodně se mi líbilo to, že člověk opravdu až do konce si nebyl jistý jak to vše dopadne.

28.07.2023 5 z 5