enyr enyr komentáře u knih

Královna Margot - Rebelka bez předsudků Královna Margot - Rebelka bez předsudků Michel de Decker

Jelikož jsem před tímto četla knihu Věčný milenec, která vyprávěla o době a životě pohledem jejího muže byla to úžasná dvojitá exkurze do dávných časů.

09.07.2018 5 z 5

Zahrada vzpomínek Zahrada vzpomínek Rachel Hore

Příjemně psaná knížka pro příjemné odpoledne.

01.06.2013 5 z 5

Proměna Proměna Freya North

Hezká knížka. Hrozně se mi líbil styl autorčina psaní, byl takový nečekaně jiný.

24.05.2013 5 z 5

Modré z nebe Modré z nebe Judith McNaught

Až na to cca 50ti stránkové hluché místo, kde se popisovaly obchody a já umírala touhou dozvědět se něco víc o hlavních hrdinech to byla skvělá knížka.

31.03.2013 5 z 5

Julie Julie Anne Fortier

Zase jedna knížka, co mně naprosto dostala. Nemohla jsem se od ní odlepit. Jednoduše skvělá! Přečíst a umřít :)

15.03.2013 5 z 5

Tak trochu hrdina Tak trochu hrdina Donna Hay

Mně se knížka moc líbila, je to opravdu pravá oddychovka s dobrým koncem.

15.03.2013 4 z 5

Vlad – poslední zpověď: Příběh skutečného Drákuly Vlad – poslední zpověď: Příběh skutečného Drákuly C. C. Humphreys

Perfektní knížka od začátku až do konce...a co teprve ten KONEC!! Málem jsem u ní přestala napětím dýchat. Umřel už někdo na zástavu dechu způsobeného dobrou knížkou? :)

26.02.2013 5 z 5

Ztrácím tě, lásko Ztrácím tě, lásko Judith McNaught

Její knížky mám moc ráda. Tuhle knížku jsem stáhla za jeden den...takže to myslím mluví za vše :)

25.02.2013 5 z 5

Kouzlo života Kouzlo života Donna Hay

Příjemná knížka pro pohodový víkend.

25.02.2013 3 z 5

Růže ze Sevastopolu Růže ze Sevastopolu Katharine McMahon

Děj v knize plynul docela hladce, pro mne byl však největším zklamáním konec. Nějak mi přišel neukončený a takové já nemám moc ráda.

25.02.2013 3 z 5

Debora Debora Georgette Heyer

Hrozně milá knížka :)

25.02.2013 4 z 5

Jednou a navždy Jednou a navždy Judith McNaught

Hodně dobrá knížka! :)

01.11.2012 5 z 5

Růže v zimě Růže v zimě Kathleen E. Woodiwiss

První kniha kterou jsem od ní četla, a první, která mě totálně dostala :). Zaručeně její nejlepší kniha a v knihovně jsme na ní s holkama pomalu stály frontu jak byla žádaná :).

07.08.2012 5 z 5

Plamen v srdci Plamen v srdci Kathleen E. Woodiwiss

Tato kniha patří podle mne k těm nejlepším co KEW vydala, opravdu skvělá a čtivá knížka.

07.08.2012 5 z 5

Svůdná dáma Svůdná dáma Rexanne Becnel

Jedna z mých favoritek :). Krásná a čtivá knížka, která mi vždycky pozvedne náladu. Spisovatelka se v ní opravdu vyznamenala. Podle mne její nejlepší kniha.

06.08.2012 5 z 5

Nečekaná láska Nečekaná láska Sabrina Jeffries

Pro mne jedna z těch skvělých knížek u kterých si stoprocentně odpočinu, děj plyne hladce, hrdinové jsou sympatičtí a žádný zádrhel nekazí jejich romantiku :) tak to má podle mně být :)

Dar lásky Dar lásky * antologie

Jen málokterá kniha povídek mne dokázala tak nadchnout. Bezesporu nejlepší povídku má Deveraux a McNaught. Skvělé jsou také povídky od Cates a Kane. Poslední povídka je pak od O´Brien a ta mne moc nezaujala ikdyž celkový dojem z této knihy nijak nenarušila.

Dvojí láska Dvojí láska Judith McNaught

Tato knížka mne zcela pohltila od začátku až do konce, dokonce i slza mi ukápla když to s nimi začlo jít z kopce. Ovšem je to jedna z mých nejoblíbenějších knížek od této autorky a přečtenou ji mám už bezpočtukrát. Doporučuji

Žhavé líbánky Žhavé líbánky Kathleen E. Woodiwiss

Knížka byla pro mne taková hodně průměrná. Děj nenadchl ani neurazil. Ovšem co jsem nemohla dlouho vydýchat a pokaždé jsem dostala záchvat smíchu bylo, když Farrell oslovoval svého kamaráda Jeffa "srdíčko moje" (a to ani jeden z nich nebyl homosexuál). No to teda bylo něco, takový rušivý element, hůř to opravdu přeložit nemohli :).

29.07.2012 2 z 5

Ráj Ráj Judith McNaught

Krásná kniha doplňující příběh, který vyšel v povídkové knize Dar lásky. Tentokrát se ovšem děj zaměřuje na druhou ze sester, Dianu. Tento styl příběhu mám ráda. Taková příjemná romantika.

28.07.2012 5 z 5