Enny4 Enny4 komentáře u knih

Podlehnutí Podlehnutí Heather Graham Pozzessere

Kníža se mi líbila, neustále se něco dělo. Risa a Jerome spolu neustále vedli boj od začátku knihy až do konce.

30.05.2018 5 z 5

Ledová královna Ledová královna Karen Ranney

Tato knížka se mi líbila více než první díl. Chudák Emma byla jak šachová figurka která plnila přání a rozkazy otce, manžela nakonec i strýce...

24.05.2018 5 z 5

Vynucený sňatek Vynucený sňatek Karen Ranney

Knížka se mi líbila. Douglas se do Sarah zamiluje na první pohled :) ona ho nechce, ke sňatku je přinucena ale on se k ní chová tak úžasně že se postupně do něho taky zamiluje:)) Hezký příběh

20.05.2018 5 z 5

Tessina pomsta Tessina pomsta Heather Graham Pozzessere

Celá série se mi moc líbila takže ani příběh Tess a Jamieho mě nezklamal

13.05.2018 5 z 5

Tajemný ochránce Tajemný ochránce Heather Graham Pozzessere

První díl této série se mi líbil moc. Kristin bojuje o přežití, potřebuje zachránit sebe i sestru před válečnými nájezdníky. Obrací se o pomoc na tajemného muže, který ji zachránil před znásilněním. Cole Slater má sice jiné plány a žije jen pro pomstu, nabídku přijímá. Rozvine se mezi nimi zvláštní vztah plný nenávisti i lásky uprostřed války.

11.05.2018 5 z 5

Miluj pouze jednou Miluj pouze jednou Johanna Lindsey

Tak první díl série jsem přečetla jako poslaední :) Krásný příběh. Regina se zamiluje do svého únosce a je odhodlaná tvrdohlavého Nicholase o lásce přesvědčit, ten ale o před ní prchá... Nicholas mi moc sympatický nebyl jak se k ní choval a jeho charakter atd. Zato "strýčkové " jsou super jako v každé další knize o Maloryových :)

09.05.2018 5 z 5

Návrat krále Návrat krále Kinley MacGregor (p)

Další krásný příběh z Bratrstva Meče tentokrát o královně Adaře která hledá svého manžela Christiana a žádá ho o pomc. Líbilo se mi, jak se konečně vyjasnilo kdo vlastně byl Stín :)

07.05.2018 5 z 5

Temný rytíř Temný rytíř Kinley MacGregor (p)

Hezký příběh ze středověku ale knížku jsem již dříve četla a nyní mě už příběh tolik neuchvátil. Rowena i Stryder byli oba sympatičtí hlavní hrdinové ale
naprosto stouhlasím s komentářem Amitiel76 ohledně děje příběhu. Také se mi z celé série nejvíce líbil díl o Sinovi, Čas na lásku. Škoda že není i příběh o Damienovi, ten bych si ráda přečetla...

06.05.2018 5 z 5

Jak odolat markýzovi Jak odolat markýzovi Sally MacKenzie

Tak tato knížka se mi líbila podstatně víc než první díl ze série. Hlavní hrdinka Anne byla sympatická, Nathaniel celkem taky. Hlavně mě knížka začala bavit až od půlky, kdy se Anne seznámí se svými nastávajícími nevlastními bratry Štěpánem a Edwardem. Ukázal se tím její vztah k dětem a taky charakter markýze když měli tyto rošťáky na starost :)

30.04.2018 4 z 5

V bouři V bouři Sabrina Jeffries

Krásná knížka o lásce, touze, zradě, nenávisti i odpuštění... příběhu nic nechybělo. Rhys i Juliana se do sebe zamilují přestože si nejsou společensky rovni. Utečou spolu, vezmou se a plánují společný život. To se samozřejmě nelíbí její rodině , Rhyse nalákají do léčky a zbaví se ho. Juliana nic netuší, neví co se s ním stalo a dlouhá léta na něho čeká. Rhys je však přesvědčen o její zradě, proto se jí po svém návratu snaží mstít za své utrpení které prožil na válečné lodi. Snaží se ji nenávidět, přestože v srdci Julianu stále miluje a ona jeho. Velmi se mi líbil i vedlejší příběh Julianiny služebné Lettice a Rhysova přítele Morgana, kteří byli rovněž součástí zrady Julianina bratra a taky jim odloučení změnilo jejich životy. Knížka se autorce moc povedla a už se těším na další pokračování.

27.04.2018 5 z 5

Dobrá partie pro Cynstera Dobrá partie pro Cynstera Theonne Ann De Kretser

Mě se tato kniha líbila o něco více než předchozí díl o Lucille a Thomasovi. Jinak souhlasím s komentářem havrmoni, že Cynsterovská sága měla skončit knihou Zimní romance.

15.04.2018 4 z 5

Tajemný sir Argus Tajemný sir Argus Hannah Howell

Tato kniha z nové série mě moc nezaujala... všichni členové rodiny se zvláštními schopnostmi, duchařina atd. Za mě trošku zklamání, od autorky mám raději knížky z Vysočiny :)

11.04.2018 4 z 5

Černý lev Černý lev Jude Deveraux (p)

Na knížku jsem se těšila už proto, že se o Černém lvu zmiňuje autorka v Sametech a byla jsem na jeho příběh zvědavá :) Tento temný rytíř se ožení s krásnou Lyonene a oba musí překonat mnoho obtíží, než si začnou důvěřovat a opravdu milovat. Knížka mě nezklamala, opět krásný a poutavý příběh ze středověku.

05.04.2018 5 z 5

Podivné manželství Podivné manželství Johanna Lindsey

Knížka se mi mooc líbila. Rytíř Rolf se rozhodne oženit s majitelkou sousedního hradu Leonií. Přestože se neznají, on si myslí že je ošklivá a ona o něm že je krutý, Leonie je násilím k sňatku přinucena. Jaké je však jejich překvapení, když se vzájemně poznají, oba mladí a krásní. Život jim ale komplikuje Rolfova milenka Amelie, žijící na stejném hradě s novomanžely. Proto také Leonie manželovi nevěří neustále od něho utíká. Rolf ji vždy přiveze zpět a snaží se ji přesvědčit o své lásce ... Miluji takové příběhy, knížka mě nezklamala :)

02.04.2018 5 z 5

Zkrocení rebela Zkrocení rebela Suzanne Enoch

Souhlasím s předšlými komentáři že tato kniha byla lepší než první díl. Keating i Camille jsou oba společenští "vyvrhelové" . Keatingovi jde zpočtátku pouze o peníze které mu jeho bratranec slíbil, pokud dostane Camille zpět k oltáři. Nečeká že se s ní spřátelí a postupně se oba do sebe zamilují... Zajímavý příběh, oba hlavní hrdinové jsou sympatičtí

31.03.2018 5 z 5

Rytířská čest Rytířská čest Kinley MacGregor (p)

Příběh o Lochlanovi a Cat mě nezklamal. Oba se zpočátku nesnášejí, přesto Lochlan neodmítne pomoc Cat při útěku před jejím otcem. Přitom pátrá po svém bratrovi Kieranovi po kterém všichni bratři léta truchlili, nakonci příběhu se dovídáme co se s ním vlastně stalo. Během cesty se do sebe Lochlan s Cat zamilují přestože to vypadá, že nemají šanci být spolu...

29.03.2018 5 z 5

Cizí nevěsta Cizí nevěsta Kinley MacGregor (p)

Knížka se mi moc líbila. Ewan se trápí pocitem viny ze smrti bratra, žije samotářským životem v jeskyni a pije. Nora ho přijde požádat o pomoc, při svém putování se do sebe zamilují...

29.03.2018 5 z 5

Čas na lásku Čas na lásku Kinley MacGregor (p)

Po dlouhé době čtu celou sérii znovu. Tento příběh je nádherný. Na rozkaz krále se Callie provdá za Sina, jakmile ho blíže pozná, zamiluje se do něho a snaží se ho přesvědčit o své lásce. Sin jako nechtěné dítě prožil těžký život, znal jen bolest, zklamání a zradu. Nemá žádné přátele, většina lidí ho nenávidí, včetně jeho vlastní matky. Přesto se Callie krůček po krůčku se Sinem sbližuje, přesvědčuje ho o své lásce. Tento neporazitelný válečník nakonec podléhá a věnuje Callii své srdce...

20.03.2018 5 z 5

Rytíř mnoha srdcí Rytíř mnoha srdcí Kinley MacGregor (p)

Maggie od dětství miluje krásného Brandona, dokáže ho svojí láskou změnit z nenapravitelného sukničkáře na milujícího manžela...Těším se na pokračování o Sinovi a dalších bratrech :)

17.03.2018 5 z 5

Kde je můj hrdina? Kde je můj hrdina? Julia Quinn

Všechny tři autorky mám velmi ráda a všechny tři příběhy se mi líbily. Škoda že každý příběh nevyšel v samostatné knize :)

15.03.2018 5 z 5