enguyen enguyen komentáře u knih

Řez do tuhého - Dva roky, 262 mrtvol aneb Vzpomínky soudní lékařky Řez do tuhého - Dva roky, 262 mrtvol aneb Vzpomínky soudní lékařky Judy Melinek

Za mne slabsi kniha,nenadchne,neurazi. Pokud nekoho zajima toto prostredi,mnohem vice doporucuji knihu Kde mrtvi promlouvaji (o umrlci farme). Tam je vse mnohem zajimaveji popsano spolu s realnymi pripady,metody jak odhalit pachatele a hlavne knizka je velmi ctiva i pro lajka.

12.10.2017 3 z 5

Sůl moře Sůl moře Ruta Sepetys

Doporucuji. Vsichni znaji Titanic,ale tento pribeh o jedne zajimave lodi zna malokdo.

Kde mrtví promlouvají Kde mrtví promlouvají William M. Bass

Doporucuji pro vsechny,kteri chteji vedet,jak to opravdu chodi ve forenzni laboratori.

10.10.2017 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Zajimavy dej a ten konec byl stejne nejlepsi.

Jitra v Dženínu Jitra v Dženínu Susan Abulhawa

Krasna dojemna knizka.

Sympatizant Sympatizant Viet Thanh Nguyen

I kdyz jsem Vietnamka,tak za mne slaba knizka. Ani jsem ji nedocetla,vubec mi nesedla a dej byl pro mne nudny.

10.10.2017 2 z 5

Když hodiny padaly z věže Když hodiny padaly z věže Věra Linhartová

Knizka me az tak nechytla za srdce,jak bych ocekavala. Smutne pribehy,ale nedokazala jsem se vcitit do deje a do tech postav.

10.10.2017 2 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Pravem patri do povinne skolni cetby.

Byl jsem Saddámovým synem Byl jsem Saddámovým synem Latíf Jahjá

Zajimava kniha.

Made in Čína Made in Čína Paul Midler

Zajimava kniha. Doporucovala bych ji politikum a podnikatelum,aby si ji precetli :-)

10.10.2017 4 z 5

Steve Jobs Steve Jobs Walter Isaacson

Sice je to obsahla kniha,ale cte se sama. Jen kdyby autor porad nepripominal nektere pasaze porad dokola - napr. o tom,ze nemel Jobs nabytek - tak by to bylo idealni. I pro ty,kteri nevlastni jako ja zadny z produktu od apple,je tato knizka zajimava a podava predstavu o tom,kdo vlastne Jobs je.

Elon Musk Elon Musk Ashlee Vance

Zajimava kniha o zajimavem cloveku. Doporucuji.

Lovec draků Lovec draků Khaled Hosseini

Krásná knížka, hlavně kvůli Hasanovi, kterého nelze nemít rád.

24.09.2017 5 z 5

Za zdmi paláce Za zdmi paláce Cay Garcia

Bohuzel je to dost nekvalitni kniha. Z knihy mam dojem,jako kdyby ji psala nejaka pubertacka. Nedoporucuji ji vubec otevrit,natoz cist.

22.09.2017 1 z 5

Ukradené dívky Ukradené dívky Wolfgang Bauer

Bohužel jsem měla problém knihu dočíst. Nevtáhla mě do děje.

22.09.2017 3 z 5

Mise Afghánistán Mise Afghánistán Tomáš Šebek

Když porovnám knížku pana Trachty s panem Šebekem, bohužel na plné čáře vyhrává pan Trachta, jeho knížka je ohromná. Možná je to tím, že jsem četla pana Trachtu jako prvního a byla jsem nadšená a čekala jsem něco takového i u této knížky,ale bohužel jsem ji nedočetla kvůli stylu, jakým je psaná. Jediné co si z ní pamatuji je, že Afghánci neprdí :D

22.09.2017 2 z 5

Tichý dech Tichý dech Jan Trachta

Pan Trachta je prostě kouzelník. To jak dokázal knížku napsat, umí jen málokdo. Bála jsem se, že to bude knížka psaná "chirurgem" - moc odborná na to, aby jí mohl číst obyčejný smrtelník, ale opak je pravdou. Nemohla jsem jí odložit. V nadšení jsem si zakoupila i knížku Mise Afghánistán od pana Šebeka, ale s touto se nedá srovnat. Afghánistán jsem vůbec nedočetla. Budu číhat na další knihy vydané panem Trachtou.

22.09.2017 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Oproti očekávání mě knížka moc neoslnila díky tomu, jak je vyprávěná. Několikrát jsem ji musela kvůli nezájmu odložit. 3***

22.09.2017 3 z 5