Enessis Enessis komentáře u knih

Sladké sny, hezky spi Sladké sny, hezky spi kolektiv autorů

Krásné a krátké pohádky z večerníčku na dobrou noc

25.01.2022 5 z 5

Agnetino dědictví Agnetino dědictví Corina Bomann

Toto čtení bylo jako pohlazení po duši. Krásně napsané, postavy i prostředí se mi natolik líbily, že jsem měla pocit, že to tam důvěrně znám

26.05.2021 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Tušila jsem kdo za vraždami stojí, asi poprvé :) Tleskám za dokonalé propojení dějových línií. A děkuji za návrat Garcii, bez něj předchozí díl nebyl ono :)

28.10.2018 5 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Nikdy, opravdu nikdy, mě nepřestanou bavit případy Kim Stoneové!

07.10.2018 5 z 5

Počátek Počátek Dan Brown

Příběhy Roberta Langdona mám opravdu ráda, ale tento nový mezi ně bohužel nepatří :( téma bylo zajímavé, ale pro mě příliš zdlouhavě popisované. Jsem zvyklá jeho příběhy hltat, ale tady mi chyběla pořádná dávka napětí.

29.08.2018 3 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Pane jo,děj mě úplně pohltil a je neuvěřitelné jak jsem to s hlavní postavou prožívala! Konec byl velmi rychle ukončený...myslím, že pár stránek navíc by neuškodilo, ale i tak musim dát 5*

22.09.2017 5 z 5

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Knihy od této autorky miluji!

19.08.2017 5 z 5

Absolutní strach Absolutní strach Lisa Jackson

Dalsi skvela kniha s napinavym dejem

29.07.2017 5 z 5

Zlý úmysl Zlý úmysl Lisa Jackson

K této spisovatelce jsem se dostala úplnou náhodou, Zlý úmysl je první knížka kterou jsem přečetla. Děj byl napínavý od začátku až dokonce :) . Mám v plánu přečíst všechny její detektivky :)

11.07.2017 5 z 5

Žila jsem již před staletími Žila jsem již před staletími Barbara Erskine

Tato knizka byla moje prvni od teto autorky a musim rict, ze se mi moc libila. Postupne jsem precetla vsechny jeji dila, chybi mi jen to posledni co vydala. Je to ma oblibena autorka. Knizky se ctou snadno a rychle. Miluji Anglii a skotsko a jeji dila jsou prave z techto mist, vzdy v jinou dobu. A prolinani sousastnosti s minulosti je genialni

21.04.2017 5 z 5

Cizinka Cizinka Diana Gabaldon

Příběh mě úplně pohltil :) fandím hrdinům, aby došli šťastného konce. Knížka je velmi čtivá , líbí se mi časový přesun. Děj odehrávající se ve Skotsku s popisem historických událostí je pecka :)
Pro mě je to jeden z nejlepších historických románů s dávkou romantiky...

09.04.2017

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

První díl Harryho jsem přečetla asi ve 12 letech. Pamatuji si, že jsem si moc přála, aby sova s dopisem přiletěla a já se mohla podívat do Bradavic a naučit se kouzlit. Propadla jsem tomu a postupně četla další a další díly. Filmy jsem taky viděla, ale s knižní podobou se to nedá srovnávat. Harry Potter je srdcovka ke které se i po letech ráda vracím :)

23.03.2017 5 z 5

Tam, kde ji našli Tam, kde ji našli Kimberly McCreight

Tato kniha se četla sama :) od začátku až dokonce napínavý děj.Líbilo se mi jak děj zasahoval do minulosti a postupně spojoval několik postav. Za mě 5 hvězdiček :)

15.03.2017 5 z 5

Maestra Maestra L.S. Hilton

Khinu jsem dostala pod stromeček a musím říct, že jsem tak špatnou knihu dlouho nečetla :( všechno v ní je špatně, jelikož to byl dárek tak mi bylo líto ji nedočíst...jinak bych ji po pár kapitolách odložila.

10.01.2017 1 z 5