eme eme komentáře u knih

List zo záhrobia List zo záhrobia Dominik Dán

Opet velmi dobre napsana kniha. Jediny autor od ktereho mam vsechny knihy prectene.

16.07.2018 5 z 5

Parfém: Příběh vraha Parfém: Příběh vraha Patrick Süskind

Dobra kniha, ale ocekaval jsem, ze me kniha vic vtahne do deje. Nektere casti knihy se mi zdali prehnane.

13.06.2018 4 z 5

Ďábel a slečna Chantal Ďábel a slečna Chantal Paulo Coelho

velmi silna kniha. A nebo velmi silny pribeh a nas lidech.

02.03.2018 5 z 5

Hora medzi nami Hora medzi nami Charles Martin

nejdrive jsem videl film, ktery se mi libil a byl jsem zvedavy na knihu. Kniha krasne napsana, nekdy si rikam, ze je skoda, ze kniha konci.

Světem na kole Světem na kole Martin Stiller

velmi pekne napsany cestopis.

Zloději hedvábí Zloději hedvábí Dirk Husemann

muj prvni historicky roman a velmi se mi libil.

Osmý hřích Osmý hřích Philipp Vandenberg

kniha super. Me osobne velmi mile prekvapila. Cetl jsem na ni nekolik i negativnich recenzi, tak jsem nevedel co ocekavat. Kniha je od zacatku az do konce napinava.

28.01.2018 5 z 5

Cigaretka na dva ťahy Cigaretka na dva ťahy Dominik Dán

Dominik Dan me bavi. I ja som rozvozca tovaru a chodim po dedinach z knihy. Musim si davat pozor. Uz teraz sa tesim na dalsiu knihu.

05.01.2018 5 z 5

Headhunters: Lovci mozgov Headhunters: Lovci mozgov Jo Nesbø

1/2 knihy trochu zdlouhava, 2/2 rychly a napinavy spad.

22.11.2017

Dievča vo vlaku Dievča vo vlaku Paula Hawkins

nechapu proc kolem teto knihy a filmu byl takovy humbuk. Kniha ani film me moc neoslovili.

01.11.2017 2 z 5

Zmrtvýchvstání Zmrtvýchvstání Michael Punke

Me osobne se kniha velmi libila. Film se mi zase nelibil.

01.11.2017 5 z 5

Afrika... ? No problem! Afrika... ? No problem! Petr Zeman

Petr Zeman pochazi z Liberce a proto me zajimalo jaci lide tu ziji. Dnes by asi takovou cestu uz nezvladl, protoze svet se meni. Bohuzel asi k horsimu.

08.05.2015 5 z 5

90 minut v nebi 90 minut v nebi Don Piper

knihu jsem si koupil, kdyz moji mamu museli dvakrat ozivovat. Je to zajimavy pohled do toho nez clovek vstoupi do "dalsi dimenze". Co je clovek vsechno vydrzet a vratit se opet do zivota a jeste pomahat dalsim lidem.

08.05.2015 4 z 5

Mé syny zničil heroin Mé syny zničil heroin Elizabeth Burton-Phillips

velmi emotivni kniha. Na konci knihy jsem si delal pauzy na zamysleni. Drogy jsou svinstvo, proto jsem s nimi navzdy skoncil. Obdivuji rodice, kteri si timto peklem prosli. Knihu by si meli hlavne cist -nactileti, aby si rozmysleli jestli ma cenu nejake drogy zkouset.

08.05.2015 5 z 5