EllaZmeCz EllaZmeCz komentáře u knih

Ten, kdo stojí v koutě Ten, kdo stojí v koutě Stephen Chbosky

Pěkná knížka. Není to nejlepší co jsem četla, vybrala jsem si jí však jako povinnou četbu a myslím že je to jedna z lepších možností ke čtení. Byly momenty kdy jsem zabraně četla a momenty kdy jsem se táhla přes každou stránku.
Myslím že dost lidí se v téhle knize uvidí, a každý na ní bude mít vlastní názor.
Ke konci se mi však hodně líbila a překvapila mě, proto jsem se rozhodla pro 4*.

03.02.2022 4 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

I přes pomalejší začátek se mi knížka velmi líbila. Nejdřív jsem se sice pomalu nutila přes první stránky, ale v momentě kdy se tam něco konečně začalo dít jsem hltala každé slovo. Vážně skvělá knížka a určitě plánuji i další díly.

26.01.2022 5 z 5

Hotel U zeleného koně Hotel U zeleného koně Isolde Pullum

Když jsem knížku zahlédla v antikvariátu tak jsem neodolala a hned jsem jí koupila. Doma jsem jí hned začala číst a upřímně mě dost zklamala.. Dočetla jsem ale upřímně bych jí nedoporučovala..

02.01.2020 2 z 5

Lásce na stopě Lásce na stopě Alexandra Potter

Abych se přiznala tak jsem první četla druhý díl takže jsem tak nějak věděla jak to dopadne. I přes to jsem to přečetla hodně rychle a moc se mi to líbilo. Určitě se najdou lidi kterým se to nelíbí, ať už jim to přijde moc klišé a nebo i jiné důvody. Za mě moc hezká knížka a určitě bych jí doporučila.

02.01.2020 4 z 5

Diablo v ohrožení Diablo v ohrožení Gabi Adam

Krásná knížka, celá série se dá číst jedním dechem nemohla jsem se od knížky odtrhnout, určitě doporučuji :)

19.04.2016 5 z 5

Pohřešovaná Pohřešovaná Becky Citra

Tuto knihu jsem přečetla 2x a ani jednou sem se od ní nemohla odtrhnout! :) Každýmu doporučuji! :)

12.04.2016 5 z 5