ElisR1 ElisR1 komentáře u knih

Svět za světem Svět za světem Mary Poisson King

Rozhodně zajímavá kniha, i když občas se najde poněkud zdlouhavější část.

05.02.2016 4 z 5

Elusion Elusion Claudia Gabel

Tahle kniha mě zrovna moc neoslovila. Na to jak byla dlouhá se tam poměrně nic nedělo... Až konec byl o něco lepší.

28.01.2016 3 z 5

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

Po re-readingu zjišťuji, že je kniha pořád stejně skvělá, jako si ji pamatuji, tak snad to tak bude i se zbytkem série.

22.01.2016 5 z 5

Druhý hrob nalevo Druhý hrob nalevo Darynda Jones

Ze začátku mi kniha přišla slabší, než předchozí díl, ale to se naštěstí rychle srovnalo a já si užívala každou stránku. Opět doporučuji.

21.01.2016 5 z 5

Čarodějův synovec Čarodějův synovec C. S. Lewis (p)

Po tolika varováních, že je tahle kniha nejslabší ze série, mi ani zase tak špatná nepřišla. Rozhodně se těším na další díly.

17.01.2016 3 z 5

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Začátek nebyl nic moc, ale pak se to rozjelo, a až na hlavní hrdinku, jsem byla s knihou spokojená.

15.01.2016 4 z 5

Poslední z bohů Poslední z bohů Rick Riordan

Skvělé zakončení série. Moc jsem si knihu užila.

13.01.2016 5 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Po letech čtu tuhle knihu znovu a je pořád stejně skvělá, jak si ji pamatuji. Takže opět mohu jedině doporučit :)

10.01.2016 5 z 5

Píseň krve Píseň krve Anthony Ryan

Zajímavá kniha, na to, že je tak dlouhá, udrží si čtenářovu pozornost po celou dobu čtení. Opravdu povedená kniha. Milovníkům fantasy doporučuji.

05.01.2016 5 z 5

Tak tahle kniha mě vůbec nebavila a byla jsem ráda, že jsem ji vůbec dočetla... za mě velké zklamání.

30.12.2015 2 z 5

Přiznání Přiznání Anna Todd

První díl mi přišel lepší, ale Přiznání zase bylo vtipnější. Jsem zvědavá na další díl.

29.12.2015 4 z 5

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Od knihy jsem čekala víc, vzhledem k tomu, jaký rozruch vyvolala. Převážně to byla směsice jiných děl (HG, Selekce, Skleněný trůn), takže nic originálního, ale pokud vám to nevadí, tak doporučuji knihu vyzkoušet.

29.12.2015 3 z 5

První hrob napravo První hrob napravo Darynda Jones

Skvělá kniha, vtipná, čtivá... no prostě doporučuji.

18.12.2015 5 z 5

Prokletí Prokletí Michaela Burdová

Čekala jsem knihu lepší, ale na druhou stranu nebyla úplně nejhorší.

15.12.2015 3 z 5

Bitva o labyrint Bitva o labyrint Rick Riordan

Další skvělý díl. Těším se na ten poslední.

13.12.2015 4 z 5

Vidořád Vidořád Samantha Shannon

Kostičas se mi sice zdál lepší, ale i přesto má tahle kniha co nabídnout.

12.12.2015 5 z 5

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

Opět skvělý oddechový díl.

12.12.2015 4 z 5

Smečka Smečka James Patterson

Tahle kniha pro mě byla docela zklamání, čekala jsem úplně něco jiného.

08.12.2015 2 z 5

Prokletý král Prokletý král J.D. Rinehart (p)

Naprosto úžasná kniha, která mě strhla už od první stránky, a to už pár let nepatřím do cílové skupiny téhle knihy.

25.11.2015 5 z 5

Návnada Návnada Kent Messum

První půlka byla docela nudná, potom se to rozjelo, ale konec mě zase trošku zklamal.

24.11.2015 3 z 5