eliska-n eliska-n komentáře u knih

Za války, 1915: U domácího krbu Za války, 1915: U domácího krbu Cynthia Harrod-Eagles

Všechny 4 díly se mi moc líbily. Jen jsem měla problém zorientovat se v postavách. Ale příběh je poutavý a hned jsem se ponořila do děje.

24.04.2021 4 z 5

Hranice věčnosti Hranice věčnosti Ken Follett

Byť jsem předchozí dva díly hltala, tento jsem přečetla jen proto, abych trilogii dokončila. Řekla bych, že z celé trilogie byl nejslabší. Přemíra nezazivne podaných historických faktů se ztrácela v dějových linkách. Ale alespoň jsem si přečetla zajímavosti o době, o kterou se moc nezajimam.

15.11.2020 2 z 5

Zima světa Zima světa Ken Follett

Ken Follet je pro mě jeden z nejlepších světových autorů. Zima světa to jen dokazuje. Střípky z Československa zaujmou a potěší, ale události Československa by si zasloužily rozsáhlejší zmínky.

11.10.2020 5 z 5

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Přesně tento styl psaní mi vyhovuje, kniha se mi moc líbila a určitě si přečtu následující díly.

29.01.2020

Prokletí rodiny Fearů Prokletí rodiny Fearů Robert Lawrence Stine

Moje oblíbená sága - Fear Street.

02.09.2019 3 z 5

Ďábelské kouzlo Ďábelské kouzlo Lynn Beach (p)

Napínavá kniha pro puberťáky.

27.08.2019 4 z 5

Záludné zlo Záludné zlo Robert Lawrence Stine

Pro mě jedna z nejlepších z edice Stopy hrůzy.

27.08.2019 5 z 5

Královna plesu Královna plesu Robert Lawrence Stine

Napínavá kniha z edice Stopy hrůzy.

27.08.2019 5 z 5

Tajná ložnice Tajná ložnice Robert Lawrence Stine

Pokud máte doma puberťáka, tak doporučuji, abyste mu koupili z nějakých bazárků počáteční knihy Stopy hrůzy nebo podobnou knihu od Zuzany Černé Tajemství. Já sama jsem Stopy hrůzy hltala celou pubertu. Nyní jsem koupila tuto knihu puberťákovi z naší rodiny a celé prázdniny mě otravuje, že chce další. Dokonce se mi podařilo v antikvariátu zakoupit několik dalších knih, ale jsou již těžko k dostání. Díky tomu se přes léto dobrovolně četlo...a s jakým nadšením!

22.08.2019 5 z 5

To To Stephen King

Výborná kniha, jedna z nejlepších, co jsem kdy četla.

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Pro mě jedna z nejlepších od Stephena Kinga.

19.07.2018 5 z 5

Sisi - 21 kapitol ze života rakouské císařovny Sisi - 21 kapitol ze života rakouské císařovny Alena Křivánková

Kniha se mi moc líbila a dost jsem se do ní zabrala. Pěkné čtení na pláži u moře.

19.07.2018 4 z 5

Královna Viktorie Královna Viktorie Christopher Hibbert

Kniha se mi moc líbila a mohu ji doporučit.

Přemyslovci Přemyslovci Josef Žemlička

Výborná kniha.

19.07.2018

Nevinný bratrovrah Nevinný bratrovrah Jiří Dobrylovský

Kniha se mi velice líbila a překvapilo mě, jak je poutavě napsaná.

05.07.2018 4 z 5

Hard rock Hard rock Nicholas Adams (p)

Výborná kniha, zlatá éra Stop hrůz.

23.06.2018

Zadání : jsi mrtvý Zadání : jsi mrtvý Nicholas Adams (p)

Pro mě jedna z nejlepších z edice Stopy hrůzy.

23.06.2018

Alžběta - Císařovna proti své vůli Alžběta - Císařovna proti své vůli Brigitte Hamann

Výborná kniha, mohu jen doporučit.

23.06.2018

Marie Terezie: mezi trůnem a láskou Marie Terezie: mezi trůnem a láskou Gabriele Marie Cristen (p)

Je to opravdu výborná kniha.

16.09.2015 5 z 5

Záhada hlavolamu Záhada hlavolamu Jaroslav Foglar