elisa194 elisa194 komentáře u knih

Pavouk Pavouk Lars Kepler

Tato kniha mě moc nezaujala. Zhruba od poloviny jsem se do čtení už nutila. Námět dobrý, ale zbytečně zdlouhavé.

04.08.2023 3 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Další super kniha, četla se sama. Napínavé, někdy teda drsné a závěr nečekaný. Pavouka dostanu na Vánoce, tak se těším, až se do něho pustím.

19.12.2022 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Kniha je ze začátku napínavá, člověk neví co má čekat. Postupem času už pochopí, kam děj spěje. Já jsem se osobně ztrácela v prolínání osob a dějů. Rozhodovala jsem se, jestli dát 3 nebo 4* nakonec skrz to, že mě v půlce knížky přestala trochu bavit, dostala jen 3, ale závěr byl povedený.

31.10.2022 3 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Kniha napínavá, těšila jsem se na to, jak půjdu zase číst, vtáhne vás do děje. Velké mínus ale je bohužel její závěr, ten se opravdu nepovedl.

18.10.2022 4 z 5

Vůně španělských třešní Vůně španělských třešní Jo Thomas

Jeee to bylo krásné. Romantické, vtipné, takové příjemné čtení, ke kterému se rádi vracíte.

01.10.2022 4 z 5

Zaměstnání: Máma Zaměstnání: Máma Jana Benková

Oddychova knížka, přečtena za jeden večer. Nenadchne, neurazí..

17.09.2022 3 z 5

Rodina odvedle Rodina odvedle Sally Hepworth

Člověk si musi zvyknout na prolínání příběhů. Autorka se snažila udělat napínavou zápletku, ale bohužel se ji to moc nepodařilo. Až teda na jeden okamžik překvapení. Za me slabší průměr...

18.08.2022 3 z 5

Hvězdy na cestě Hvězdy na cestě Karin Krajčo Babinská

Minulá kniha od Karin Za sny se mi líbila, tuto jsem ani nedočetla. Za půlkou, kdy se pořád nic nedělo jsem to vzdala. Přeskočila na konec a zjistila, že jsem o nic nepřišla....

08.08.2022 1 z 5

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

Ze začátku mě kniha bavila, zbytečně tam ale pak přišla zápletka "zlocince", která děj protáhla a mě to začalo nudit.

02.10.2021 3 z 5

Každý něco skrývá Každý něco skrývá Mary Higgins Clark

Ztrácela jsem se docela ve jménech, jinak se kniha dobře čte, zápletka taky zajímavá ale chybělo mi tam napětí

02.09.2021 3 z 5

Šťastné a sebevědomé superdítě Šťastné a sebevědomé superdítě Dana Burandová

Tuhle knihu by si měl přečíst kazdy rodič.
Velké množství rad, konkrétní příklady, pohledy jak vnímá situaci rodič a jak dítě.
Poprvé jsem si dělala do knihy přímo poznámky. Srozumitelně napsané, opravdu tleskám a jsem ráda, že jsem na knihu narazila!!

29.07.2021 5 z 5

Jak si správně přát Jak si správně přát Pierre Franckh

Krásně napsané, popsané, kniha se dobře a rychle čte. Zjistila jsem, že dělám některé věci špatně, tak to aspoň napravím.

02.07.2021 5 z 5

Božská potvora Božská potvora Christina Lauren

nejhorší kniha od této autorky, příběh nezáživný bez nápadu, zápletky, opravdu se to nepovedlo...

26.10.2020 1 z 5

Jak bratři Baťové obouvali svět Jak bratři Baťové obouvali svět Markéta Pilátová

Poutavě napsaná kniha formou pohádky s nádhernou ilustrací pro lepší představu čtenáře. Čte se dobře i dospělému. Kniha se povedla!!

31.03.2020 5 z 5

Moje bejby Amerika - Co vám nikdo neřekne o životě v cizině Moje bejby Amerika - Co vám nikdo neřekne o životě v cizině Jana LeBlanc

Přiblížení rozdílů života v ČR a v USA. Vtipně a ctive napsané, rozhodně doporucuji přečíst. Kdo ví o tom, že se cele školství v USA platí a splácí ho až do dospělosti. Nebo proc ti Americani vlastně nevari a objednavaji si jídlo. Plno zajímavých postřehů.

31.03.2020 5 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

To byla jízda. Parádní kniha! Líbil se mi děj, hlavní postavy, sexu tak akorát, prostě top!!
Jedna z těch hodně povedených, co jsem s touto tématikou četla ????

25.01.2020 5 z 5

Spřízněné duše Spřízněné duše John Marrs

Co se mi libilo, byly zápletky, zvraty, které me udržovaly v napětí až do konce a styl psaní. Ale i přesto bych dala 3.5hvezdicky, z počátku mi trvalo, než jsem se začala v 5ti příbězích orientovat a zbytečně byla kniha natahovaná.

21.01.2020 3 z 5

Zemřeš v další kapitole Zemřeš v další kapitole J. D. Robb (p)

Začátek knihy se mi líbil, vražda hned na prvních stránkách, ale po chvíli spisovatelka začala strašně obsáhle vše vypisovat a začala jsem se nudit...

22.07.2019 3 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Příjemná oddychovka, přesně takovou jsem potřebovala na cestu na dovolenou do auta ????

19.07.2019 4 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Christina Lauren

v poslední době se do čtení moc nehrnu, nějaká čtecí krize, kdy mě to moc neláká. Tak jsem šáhla po osvědčené autorce a žánru a bohužel hrozné zklamání. Místy nezazivne, děj o ničem, hlavní hrdina sympatický, ale to je tak vše. Tato kniha se moc nepovedla..

26.04.2019 2 z 5