elis0383 elis0383 komentáře u knih

Lovcův odkaz Lovcův odkaz Alex Drescher

Skvele cteni

09.08.2018 5 z 5

No, me tato kniha moc nenadchla a do dalsich dilu se poustet nebudu.

02.08.2018 1 z 5

Horečka Horečka Lauren DeStefano

Nebylo to spatne :-)

23.05.2018 3 z 5

Touha Touha Margit Sandemo

K tehle serii se hrozne moc rada vracim. Je velka skoda, ze u nas vysli jem 4 dily.

Do Poklidné modři Do Poklidné modři Veronica Rossi

Tahle serie se mi opravdu moc libila.

23.05.2018 4 z 5

Asylum Asylum Madeleine Roux

No, uz dlouho jsem neodlozila knihu nedoctenou. Teto se to podarilo. Vzdala sem to a ani se za to nestydim. Ztrata casu. :-(

23.05.2018 odpad!

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Super, vyborny a nedinecny. No, co jineho dodat. Ja tu serii proste miluji.

Všechno mi řekni Všechno mi řekni Lisa Jackson

Co dodat...ani u teto knihy autorka nezklamala

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Moc dobre cteni a nutne potrebuji pokracovani.Takhle me tyrat cekanim na dalsi dil.

23.11.2017 5 z 5

Nejistý zítřek Nejistý zítřek Avery Williams (p)

no, přečetla jsem to,ale podruhé bych to asi už nečetla...nápad na nesmrtelnost dobrý,ale přišlo mi to vyprávění bohužel takový naivní... ale jako oddechovka se to dalo

06.01.2017 2 z 5

Červený vrch Červený vrch Jamie McGuire

Knížka mě bavila. Taková klasická zombie apokalypsa :). Za den jsem měla přečteno.

08.11.2016 4 z 5

Akademie Evernight Akademie Evernight Claudia Gray (p)

Knížka se hezky četla,ale nevím zda si přečtu celou sérii, zas tolik mě nezaujala. Asi už jsem přeupírovaná.

08.11.2016 3 z 5

Šepotání Šepotání A.G. Howard (p)

Bylo to velmi čtivé :)

Bohyně Bohyně Josephine Angelini

přečetla jsem celou sérii a pravda je, že tato knížka se mi četla asi nejlíp z celé série. Ale řekla bych, že celkově to byl takový klasický průměr. Oddechovka.

Na ostří špičáku Na ostří špičáku Chloe Neill

Jako cože? Tak toto jsem na konci nečekala. Sice jsem ho až tak moc nemusela, bylo to s nima pořád jak na houpačce,ale toto je moc. No uvidíme,co nám přinese další díl.

17.10.2016 4 z 5

Příliš dlouhá swingers party Příliš dlouhá swingers party František Kotleta (p)

jo, tak téhle knize se říká fajn zákusek...mě se moc líbila

02.10.2016 4 z 5

Smrtící duchové Smrtící duchové Stacia Kane

no, tak mám dojen,že druhý díl asi nedám. Prostě nějak nedokážu překousnout hlavní hrdinku, která celou knížku jede na fetu a je to úplně v pohodě. No tohle rozhodně v pohodě není.Knížku jsem četla asi 2 týdny a to takhle hubený knížky mám za den a půl přečtený. Bohužel, tahle knížka si ode mě nezaslouží ani hvězdičku a přitom nápad s postapokalyptickým světem fakt dobrý. Jen hlavní hrdinku bych nechala někde radši doma s Nervíky.

10.09.2016 odpad!

Dvojí kousnutí Dvojí kousnutí Chloe Neill

kniha se nesla ve stejném duchu jako předchozí 2 díly...musela sem si spravit náladu z předchozí knížky. která mě psychicky dost vyčerpala...takže toto byla hezká oddechovka

10.09.2016 4 z 5

Noční klub. Díl druhý Noční klub. Díl druhý Jiří Kulhánek

no co dodat, druhý díl taky pecka.

22.08.2016 5 z 5

Noční klub. Díl první Noční klub. Díl první Jiří Kulhánek

tak tato kniha je prostě bomba. České spisovatele moc nečtu,ale tohle je podle mě prostě pan spisovatel a já smekám.

22.08.2016 5 z 5