Eleynee Eleynee komentáře u knih

Joan a její cesta k novému životu Joan a její cesta k novému životu Ella Perkins

Nebylo to špatné. Zajímavé téma, ale trošku nezáživně zpracované.

23.06.2023 3 z 5

Babička drsňačka znovu v akci Babička drsňačka znovu v akci David Walliams

Synovi se velmi líbilo. Přečetl rychle a byl s knihou a výkonem autora naprosto spokojený.

18.04.2023 5 z 5

Jak si vychovat sourozence Jak si vychovat sourozence Tereza Pařízková

Něžný a mile humorný příběh. Moc hezké ilustrace.

02.02.2022 4 z 5

Zimní pohádky Zimní pohádky Dawn Casey

Dítěti se moc líbí. Nadšené je především z ilustrací. Ale i příběhy jsou pěkné, některé jsou i méně známé.

12.11.2021 5 z 5

Řvi potichu, brácho Řvi potichu, brácho Ivona Březinová

Mému dítěti se velmi líbilo, přečteno s nadšením.

05.11.2021 5 z 5

Květinové víly a jejich tajemný svět Květinové víly a jejich tajemný svět neznámý - neuveden

Dceři se kniha moc líbí, je z ní nadšená...

03.06.2021 5 z 5

Nedráždi bráchu bosou nohou Nedráždi bráchu bosou nohou Irena Hejdová

Pěkná kniha, dobrý nápad, dítěti se moc líbilo. Jen ta čeština... - v obecné by se předčítalo lépe.

27.05.2021 4 z 5

Antonia a její dcery Antonia a její dcery Marlena de Blasi

Začátek nijaký, ale vydržte, příběh se hezky rozvine. Kdo má rád Toskánsko, tamní životní styl a příběhy silných žen, bude si libovat.

01.04.2021 4 z 5

Jsi tam, brácho? Jsi tam, brácho? Marek Herman

Žádná suchopárná teorie, ale srozumitelně a čtivě napsáno. Výborné pro všechny a zvláště vhodné pro rodiče malých dětí cca od 0 do 6 let. Vydá za několik příruček o výchově a pomůže rodičům vyvarovat se základních chyb ve výchově malých dětí, takže život s nimi pak bude jednodušší a příjemnější pro obě strany.

01.04.2021 5 z 5

Červený panáček Červený panáček Jana Pohanková

Dceři se velmi líbilo.

26.01.2021 5 z 5

Medvídek Vilda se nenudí Medvídek Vilda se nenudí Lucie Sunková

Momentálně nejoblíbenější kniha mého dítěte, čteme už poněkolikáté

15.05.2020 5 z 5

Moto a já aneb na rok kočičí mámou Moto a já aneb na rok kočičí mámou Suzi Eszterhas

Oblíbená kniha mého dítěte. S milými fotografiemi a jednoduchým textem pro malé děti.

Vánoce na Starém statku Vánoce na Starém statku Petr Mazný

Dítě bylo knihou naprosto nadšené. Během adventu a vánočního času čteno několikrát...

Vánoce za dveřmi Vánoce za dveřmi Barbora Vajsejtlová

Oblíbená kniha mého dítěte, během adventu a Vánoc čteno několikrát. Myslím, že i příští rok to bude podobné.
Prostě pěkné příběhy českých dětí z období adventu a Vánoc.

Dítě v síti Dítě v síti Daniel Dočekal

Spousta srozumitelně podaných zajímavých a praktických informací. Líbí se mi členění dle věku. Vhodné i pro všechny, kdo neustále hledí do mobilu - možná se budou divit... Pro rodiče téměř povinná četba.

10.12.2019 5 z 5

Magor dětem Magor dětem Ivan Martin Jirous

Děti jsou z knihy naprosto nadšené...

20.09.2019 5 z 5

Levandulová zahrada Levandulová zahrada Lucinda Riley

Nebylo to špatné, ale LR umí psát lépe. Více se mi líbila ta špionážní historická linka než ta méně uvěřitelná současná.

12.09.2019 3 z 5

Kočka, kam se podíváš Kočka, kam se podíváš Lorna Scobie

Oblíbená kniha mého dítěte, které má rádo kočky.

14.05.2019 4 z 5

Velikonoční příběh Velikonoční příběh Anselm Grün

Pěkně a jednoduše vyprávěný příběh - pro základní poučení dětí ideální. Podtrhují jej zdařilé ilustrace.

05.03.2019 5 z 5

Den, kdy voskovky řekly DOST Den, kdy voskovky řekly DOST Drew Daywalt