ela1972 ela1972 komentáře u knih

Ohrožená Ohrožená Rachel Abbott

Neurazí, nenadchne. Že začátku moc postav najednou a skoro všichni mají nějakou tu chybu. Poslední třetina knihy to zachránila.

14.04.2024 3 z 5

Desetkrát a dost Desetkrát a dost Scarlett Wilková

Moc hezká oddechová kniha pro věkovou kategorii (jak se zde píše) 45+. Krásně popsané radosti a strasti domova seniorů a zajímavý způsob, jakým se všechny
životy propojí.

02.04.2024 5 z 5

Pán hory Pán hory Anders de la Motte

Začátek byl trochu vláčný, ale druhá polovina knihy, to stálo za to.

30.03.2024 4 z 5

Mužské řemeslo - primářka z chirurgie Mužské řemeslo - primářka z chirurgie Alain Thiéry

Moc pěkná oddechová kniha. Jen mi trošku vadilo, jak byla všemi muži milovaná. Jinak hezké čtení plné zvratů.

20.03.2024 4 z 5

Rande Rande Halina Pawlowská

Myslím, že je to jedna z lepších knih Haliny. Ne vždy je na tento typ knihy nálada číst ji, ale tentokrát mi to sedlo.

14.03.2024 4 z 5

Rodinné pouto Rodinné pouto Susan Mallery

Kniha je čtivá, taková oddechovka. Trošku mi vadilo, že jsou skoro všechny postavy ,,klaďáci". Milí, pracovití. ohleduplní. Na konci se alespoň něco začalo dít.

23.02.2024 3 z 5

Páté jablko Páté jablko Lenka Chalupová

Tak to bylo zase něco...Spisovatelka umí krásně vtáhnout do děje a ten název je úplně trefný.

15.02.2024 5 z 5

Vzpomínky na úhoře Vzpomínky na úhoře Anna Cima

Na začátku se mi strašně motaly jména hrdinů. Ale čím déle čtete, tím je kniha lepší. Má to spád a tajemno. Mia byla zlatíčko. A zvláštní plus dostává luxusní obálka.

10.02.2024 4 z 5

Jak přežít svého muže Jak přežít svého muže Jana Bernášková

Kniha je taková občas lechtivá oddychovka pro ženy.

18.01.2024 4 z 5

Pod africkým sluncem Pod africkým sluncem Barbara Wood

Moc krásná kniha. Jako ostatně skoro všechny knihy paní Woodové.

13.01.2024 5 z 5

Balady - komiks Balady - komiks Lubomír Lichý

Balady, které jsou luxusně zpracované panem Lichým.

05.01.2024 5 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Se vším, co tady píše Ada0004 souhlasím. A co víc napsat? Kniha mi připomínala knihu Vrány od Petry Dvořákové. Jsem moc ráda za naše super spisovatelky.

26.12.2023 5 z 5

Nelítostně Nelítostně Radek Hromuško

Moc dobře napsaná kniha. Přímo se dá vcítit do role redaktora. Ovšem dočetla
jsem zrovna včera, kdy došlo ke střelbě na Filozofické fakultě v Praze. O to je tato kniha silnější a vše kolem hrůznější.

22.12.2023 5 z 5

Jedno italské léto Jedno italské léto Rebecca Serle

S touhle knihou jsem se dost prala. Byla strašně zdlouhavá a mnohdy ,,o ničem". Jediné pozitivum je krásný popis místa, ve kterém se odehrává

16.12.2023 2 z 5

Kdo se postará o Annu Kdo se postará o Annu Kateřina Pantovič

Samotnou mě kniha moc mile překvapila. Velice originální kniha s nahlížením do nejednoho příběhu ze života. Něco úplně jiného, ale za mě super.

11.12.2023 5 z 5

Ztracené dívky z Willowbrooku Ztracené dívky z Willowbrooku Ellen Marie Wiseman

Moc hezky zpracovaný příběh z hrůz, které se možná dějí i v dnešní době.
Autorka opět nezklamala.

08.12.2023 5 z 5

Příběhy na lehátko Příběhy na lehátko Danka Šárková

Docela pěkné příběhy ze života. Kniha vhodná na dovolenou nebo do nemocnice.

05.12.2023 3 z 5

Tak toto bylo pohlazení na duši. Moc milá kniha o starostech a slastech spojených s rekonstrukcí zámku. Vzhledem k tomu, že mám zkušenosti s opravou starého statku, do hodně prožitků jsem se dokázala vžít. Kluci jsou krásná milá dvojice a já se moc těším na další knihu.

28.11.2023 5 z 5

Dáma ve zlatém Dáma ve zlatém Anne-Marie O'Connor

Kniha je jistě moc zajímavá a hodně jsem se z ní dozvěděla. Ale místy se mi moc špatně četla, děj přeskakoval z jedné rodiny do druhé, i jmen tam bylo mnoho. Poslední třetina už se četla lépe.

23.11.2023 4 z 5

Dívky ve sněhu Dívky ve sněhu Stacy Green

Kniha se krásně četla a těším se na další ze série

20.11.2023 5 z 5