edulinecka08 edulinecka08 komentáře u knih

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

Krásná kniha !. Mám autorku moc ráda. Její knihy mě hodně baví. Skvělý styl psaní. Kniha Němci byla překvapení. Zuzanin dech se také velice povedl. Jen tak dál. Těším se na další knížku od autorky.

16.02.2021 5 z 5

Nesmírný Nesmírný Jussi Adler-Olsen

Zase super případ Oddělení Q. Igor Bareš čte Olsenovy knihy skvěle.
Těším se na další jejich případy.

29.05.2020 5 z 5

Zlomení andělé Zlomení andělé Gemma Liviero

Kniha se četla skvěle. Moc se mi líbila.

03.03.2019 5 z 5

Chtělo by to nový jména Chtělo by to nový jména NoViolet Bulawayo

Další zajímavá knížka z nakladatelství Odeon. Překlad se mi dost líbil.

21.02.2019 3 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Hotýlek mě bavil mnohem víc, než Hana. Četl se sám a o hrdinech jsem ještě dlouho po přečtení přemýšlela. Skvělá kniha.

31.01.2019 5 z 5

Romance pro křídlovku Romance pro křídlovku František Hrubín

Jednoduše skvělá kniha s přednesem pana Munzara. Nádhera.

28.01.2019 5 z 5

Nomád Nomád James Swallow

Nomád mě hodně bavil, i když byl závěr trošku předvídatelný. Na další knihu od autora se těším.

27.01.2019 4 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

První kniha od Hartla. Velká reklama a sranda to byla jen občas. Čekala jsem mnohem víc.

25.01.2019 1 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Kniha mi přišla dost vtipná. Ale vzhledem k humbuku kolem autora, jsem čekala víc.

17.01.2019 1 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Hana byla čtivá...trochu jsem měla obavy z takové reklamy, co na danou knihu je. Asi v polovině knihy jsem se začetla tak, že jsem začala s hlavními postavami prožívat jejich příběh. Konec byl výborný. Nemám ráda české autory. Ale Hana Morštajnová je jedna z těch, od kterých si přečtu i další knížky. I když Hanu nepovažuji za nejlepší knihu, co jsem kdy četla.

29.07.2018

Já, Poutník Já, Poutník Terry Hayes

Knihu jsem četla na můj vkus velice dlouho, ale přesto mohu říct, že se mi nakonec líbila. Jen bych ubrala počet stran. Děj knihy by se dal rozložit do dvou, co se týká obsahu. Jestli autor napíše ještě něco dalšího, tak si to ráda přečtu.

21.09.2015