Edithiel Edithiel komentáře u knih

Co když jsme to my Co když jsme to my Becky Albertalli

Ze začátku jsem od knihy moc neočekávala. I podle různých recenzí a komentářů jsem si myslela, že mě bude bavit především první část, kde se hledají. Ale víte co? Ono je to dobrý až do konce!

Opravdu se mi líbilo, že je kniha psaná ze dvou úhlů pohledu - z Benova i Arthurova. Sice to bylo prvních pár kapitol pro mě matoucí, ale celkem rychle jsem si zvykla.
Ne vždy můžu souhlasit s přecitlivělým chováním Arthura, ale to k první lásce prostě patří - emoce na maximum. Tak to prostě bývá. Ostatní postavy jsou ale sympatické, včetně druhého hlavního hrdiny.
Konec mě mile překvapil. Původně jsem ho odhadovala jiný. :-)

I přes to, že nejsem zarytým fanouškem tohohle žánru, tak se knížka dostává mezi jedny z mých nejoblíběnějších. Je to přesně ten typ čtení, který je v dnešní době třeba. Oddechový, milý a plný naděje. :-)

13.03.2022 5 z 5

Vše, co by měl vědět každý milovník piva Vše, co by měl vědět každý milovník piva Ellen Goldstein

Na můj vkus se autorka moc zaměřovala na Ameriku. Především v kapitole Výběr z pivní historie. Jinak je to hezky napsaná jednohubka, která místy dokáže rozšířit vědomosti o typech piva a pivní kultuře celkově.

07.08.2020 4 z 5

Na knížku jsem se moc těšila, i když jsem úplně přesně nevěděla, co od ní můžu očekávat. Co se první poloviny knihy týče, tak se Gilmorových děvčat moc netýká, ale historky mě rozhodně zaujaly. Druhá polovina je už o poznání zábavnější a hlavně sentimentální. Myslím si, že fanoušky GG určitě nadchne autorčino vzpomínání na natáčení a zázraky, které se tam děly.

30.05.2019 4 z 5