E.lisabeth E.lisabeth komentáře u knih

Otka: Ošklivá tlustá kamarádka Otka: Ošklivá tlustá kamarádka Kody Keplinger

Pohodova oddechovka pro nactilete s predem jasnym koncem. Ale neurazilo. Jen mi prislo, ze hlavnim hrdinum je trochu vic nez kolik autorka uvadi. Nejak mi to nesedelo

27.02.2024 4 z 5

Temné a osamělé prokletí Temné a osamělé prokletí Brigid Kemmerer

Moc hezke a prijemne cteni, jen skoda, ze prvni polovinu knihy byl dej na me az moc tahly. Jinak ale pekny napad a tesim se co bude dal:)

18.05.2023 4 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Kultimu se kniha rozhodne nevyrovna, ale i tak se cetla hezky:). Na tri hvezdy malo, na ctyri mozna moc.... Neco mezi:). Na dovolenou idealni.

10.09.2022 4 z 5

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

Cekala jsme trosku vic, ale i tak prijemne,, lehke'' cteni. Dalsi dil urcite poridim.

10.09.2022 4 z 5

Prázdniny v Česku Prázdniny v Česku Ladislav Zibura

Milé Ládíkovské vyprávění o některých krásách naší země, doplněné o historické zajímavosti či kuriozity, nemluvě o Ládíkovo útrapách s řízením. Potěšilo, účel splnilo:). Samozřejmě mě udivuje, s kým vším se autor zná a má na něj kontakt....ale to tak zkrátka je...líná huba, holé neštěstí a tu Zibura nemá:).

17.06.2022 5 z 5

Stín nad Trevírem Stín nad Trevírem Ben Aaronovitch

Prislo mi to jako rychlovka vydana ze znouzectnosti. Vzdyt se tam proste vlastne vubec nic zajimaveho nebo prinosneho nestalo, jen takova knizni informace o tom, ze teda v Nemecku jsou taky nejaky kouzelnici u policie a obcas neco resi, ale nic co by melo stat za zminku nebo snad knihu‍️

01.06.2022 2 z 5

Dvůr stříbrných plamenů Dvůr stříbrných plamenů Sarah J. Maas

Rozhodne nejslabsi dil ze vsech Dvoru, ale samozrejme chci vic a vic a vic

11.05.2022 4 z 5

Dům soli a smutku Dům soli a smutku Erin A. Craig

Knize bych dala tak 3,5 hvezdy. Na tu ctvrtou uz ale nedosahne. Trosku jsem tusila kdo za vsim bude, takze predvidat se da. Celkove mi prislo ze se nic nedeje... Svet by to byl zajimavy, ale potencial nerozvinuty. 3/4 knihy se vlastne ani nic moc nedelo. V konci to davalo i smysl, ale v prubehu cteni me to nenutilo se ke knize vracet nejak casteji.

12.03.2022 3 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Cekala jsem o neco vic, ale ani nezklamalo. Prijemna romantarna na cesty busem do prace.

16.02.2022 4 z 5

Zmizení Sáry Lindertové Zmizení Sáry Lindertové Kateřina Šardická

Mela jsem obrovska ocekavani a to se urcite odrazilo na hodnoceni. Kniha ma urcite zajimave casti a zajimave napady, ale na druhou stranu mi tam chybelo neco navic, co jsem po vsech tech hodnocenich cekala. Jinak je to prijemna nadprirozena detektivka.

28.01.2022 3 z 5

Mramorový ráj Mramorový ráj Sergej Kuzněcov

Nebylo to spatne, naopak to bylo asi i dost dobre, jen ten konec.... Proste nejak by se mi k tomuhle hodilo neco trochu temnejsiho a nehappyendovskeho

10.12.2021 4 z 5

Nasterea Nasterea Petra Stehlíková

Ja to zhltla stejne jako predchozi dily... Nekdo rika, ze je tento dil zmateny, ale mne neprislo. Je fakt, ze Ilan byla obcas dost nesnesitelne...ale vsak je v puberte, ta autenticnost je naopak podle me skvela:). Tak jen tentokrat snad nebudem cekat na dalsi dil tak dlouho.

03.11.2021 5 z 5

Calendar Girl 4 - Říjen, Listopad, Prosinec Calendar Girl 4 - Říjen, Listopad, Prosinec Audrey Carlan

Proc? Proboha proc se do ted zajety rezim musel zmenit a koncept predchozich dilu zrusit... Vzdyt tam delaji furt to samy dokola, vse popisovano porad stejnymi slovy, radoby zapletka s matkou a naprosto nedostacujici ukonceni. Vsechny predchozi dily se dali nejak cist... Samozrejme v ramci toho, co od takoveho zanru clovek ceka... Ale tohle neeeee. Precteno celkem rychle, ale hlavne z duvodu, abych to mela uz za sebou.

23.05.2021 2 z 5

Calendar Girl 3 - Červenec, Srpen, Září Calendar Girl 3 - Červenec, Srpen, Září Audrey Carlan

Cim dal tim neuveritelnejsi‍️

13.05.2021 2 z 5

Když v ráji pršelo Když v ráji pršelo Jan Otčenášek

To bylo tak bozsky obycejne hezky a mily. Necekala jsem nic, dostala jsem mnoho.

07.05.2021 5 z 5

Miluju tě. Já vím Miluju tě. Já vím Nofreeusernames (p)

Za me lepsi nez Navzdycky:). Libi se mi jak Ola zasazuje do knih kus sebe, svuj zivot, sve zajmy a zaliby... Evokuje mi to Ernesta Clinea a toho miluju. V knizce nenajdeme zadny eno nuno zazitkovy dej, ale uprimne... Ceka to nekdo od romanticky oddechovky? Ja vazne ne. Precteno jednim dechem. Nenarocny cteni je nekdy zkratka sakra treba.

26.04.2021 5 z 5

Válkotvůrci Válkotvůrci František Kotleta (p)

Za me naprosta spokojenost. Jakoze povidkove knizky moc nemusim, tak tohle byla jedna pecka za druhou. Mozna jen posledni vlajkova povidka me tolik neuchvatila

23.04.2021 5 z 5

Most času Most času Bruce Leininger

Je videt, ze si knihu psali rodice Jamese. Nektere pasaze, zcela zbytecne. Napriklad omlouvani sebe sama za nejaky nazor, neustale vysvetlovani zenske rady Andrei matky a sester... Ale jinak se mi moc libilo

07.03.2021 4 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Dalsi z knih, ktere nejdou hodnotit hvezdama... Takovahle temata ohodnotit nedokazu. Ale cetla se mi dobre a rychle, styl mi vyhovoval a pro jednou to byla kniha z pohledu tech,, privilegovanejsich'', takze jiny pohled na vec.

03.02.2021

Prijemna oddechovka, jo jasne, je to plne klise a dokonalosti a uzasnosti hlavnich hrdinu, ale to je prece to, co nas donuti slastne vzdychat nad romantickyma scenama a nedovoli knihu odlozit. Rada se k takovemu tipu knih vracim, hlavne kdyz potrebuju moc nepremyslet.

07.01.2021 4 z 5