Dym Dym komentáře u knih

Princezna Bojovnice Princezna Bojovnice Mitchell A. Larson

Opravdu skvělé čtení. Vřele doporučuji všem kterým se líbila Škola dobra a zla, i když se mi zdá, že Princezna bojovnice je o trochu lepší. Už aby u byl další díl.

07.08.2017 5 z 5

Z deníčku neobyčejné patnáctky Z deníčku neobyčejné patnáctky Sandra Lanczová

Nic, moc. Příběh byl sice docela fajn, ale tato knížka mi prostě nesedla.

07.08.2017 3 z 5

Strážci příběhů Strážci příběhů Mechthild Gläser

Byla jsem opravdu nadšená originálním nápadem autorky, ale samotný příběh mě trochu zklamal. Nemůžu říct, že do bylo nějak špatné čtení, opravdu, ale nějak jsem se nedokázala začíst. Prostě se člověk příběhem musí maličko provrtávat. Vážně by to asi chtělo lepší zpracování

07.08.2017 3 z 5

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Další kniha z povinné četby, rychle přečtená a docela poutavá. Jsem vážně ráda, že jsem se rozhodla si ji přečíst.

22.07.2017 5 z 5

Poušť v plamenech Poušť v plamenech Alwyn Hamilton

Vážně úžasná knížka, nemohla jsem si pomoc a přečetla jsem ji během jednoho dne. Originální příběh, skvělá propracovanost postav a pouštní prostředí vás vtáhne a už vás nebude chtít pustit. Vážně se už nemůžu dočkat dalšího dílu a hlášek hlavních postav ; )

22.07.2017 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Vážně je to povedená knížka a opravdu jsem měla tendenci ji neodkládat, když jsem ji četla. Děj vás prostě vtáhne do příběhu a celou dobu jste napnutí co na vás vyskočí z další stránky. Jediné co mě trochu zarazilo je že nedokázala tak dlouho přijít na tu hádanku a taky jsem zvědavá jak se popere s tou dohodou. Jinak můžu vřele doporučit.

14.07.2017 5 z 5

Magie kamenů Magie kamenů Petra Neomillnerová

Prostě stručný a jednoduchý průvodce světem drahých kamenů. Z mého pohledu to bylo celkem zajímavé čtení a řekla bych že to splnilo svůj účel a nejspíš se o drahé kameny začnu o trochu více zajímat.

10.07.2017

Mějte lepší paměť - Více než sto nových technik od nejlepších amerických odborníků na zlepšení paměti Mějte lepší paměť - Více než sto nových technik od nejlepších amerických odborníků na zlepšení paměti kolektiv autorů

No, na mou první odbornou četbu to nebylo zas tak špatné. Tuto knížku jsem četla kvůli referátu a doufám, že mi aspoň trošku zlepšila paměť .')

19.06.2017 4 z 5

Hvězdy nad hlavou Hvězdy nad hlavou Marissa Meyer

Co k této knížce můžu říct? Jednoduše je to srdcovka pro všechny, co se zamilovali do Měsíčních kronik. Pohled do minulosti hlavních hrdinů vám je ještě více přiblíží a okouzlí vás také jedna povídka navíc. Ovšem mě se nejvíce dotkla poslední kapitola : )
Nepřeskakujte a nechte si to nejlepší na konec.

11.06.2017 5 z 5

Dračí proroctví Dračí proroctví Sandra Regnier

Naprosto super, už aby tu byl další díl : )
Jediné co bych snad vytkla byla mírná uspěchanost děje ke konci, Fayiny "problémy" s kluky a taky mě totálně štvali její příbuzní. Vážně jsem zvědavá jak se z toho všeho vymotá : )

22.05.2017 5 z 5

Nejtemnější část lesa Nejtemnější část lesa Holly Black

Docela v pohodě, celkem zajímavý děj i zápletka. Četlo se to dobře a i když mě děj moc nezaujal, musela jsem knížku dočíst až do konce.

02.05.2017 4 z 5

Nebezpečně krásný Nebezpečně krásný Melissa Marr

No... nic moc. Příběh mě ani neoslovil, ani nepřekvapil, ale nebylo to úplně nejhorší. Tohle je čistě jen můj názor, takže jestli vás popis na obalu zaujal, neváhejte a čtěte : )

25.04.2017 2 z 5

Mezi elfy proti své vůli Mezi elfy proti své vůli Sandra Regnier

Moc dobře napsaná knížka. Jenom tak jsem si ji na chvilku vzala, že si přečtu jenom kousek a ... byla to pitomost, vůbec jsem se od ní nedokázala odtrhnout a v podstatě jsem ji četla skoro bez přestávek. Už se nemůžu dočkat až vyjde další díl : ) je to prostě knížka, která vás okouzlí.

15.04.2017 5 z 5

Měsíční oko Měsíční oko Libba Bray

Musím se přiznat, že začátek mě moc nezaujal a knížka mi ležela u postele asi týden než jsem se dokopala k tomu, abych ji znovu začala číst. Ale pak mě to doslova vtáhlo do děje. Je do velmi dobře napsaná knížka a už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Tedy, jestli vyjde.

15.04.2017 5 z 5

Z deníku ohnivé démonky Z deníku ohnivé démonky Monika Šurinová

Na tuhle knížku jsem narazila opravdu jenom náhodou, prostě mě název s obalem praštili do očí. I tak jsem od ní moc neočekávala, ale docela to ušlo, prostě taková akční romantická novelovka. Jediné co bych opravdu vytkla byl ten konec. Děj skončí v napětí a druhý díl v nedohlednu.

26.03.2017 3 z 5

Romeo a Julie Romeo a Julie William Shakespeare

Na to, že je to klasika a oblíbený příběh už mnoho generací, mě tento příběh moc neoslovil, četl se mi těžko a popravdě jsem to už chtěla mít za sebou. Prostě další knížka z povinné četby. Jediné co jsem opravdu ocenila byla krátkost příběhu (naštěstí) a zapsaní veršů do scénáře. Ale básnicky je to moc dobře zpracováno.

26.03.2017 2 z 5

Havran a jiné básně (14 básní) Havran a jiné básně (14 básní) Edgar Allan Poe

Čtení této sbírky básní jsem si užila. Opravdu je zajímavé jak vás dokáží jednotlivé básně pohltit. Nejlepší byla podle mě báseň Havran v originálním znění, ale i zbytek ušel.

07.03.2017 3 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Ke knize jsem se dostala díky povinné četbě, ale v podstatě mě na ní nalákal film, který jsem už dřív viděla. Nemůžu si stěžovat, bylo to vtipné a zajímavé čtení. Jenom se mi to četlo trošku těžko, protože jsem se do ní i přes všechnu vtipnost nedokázala pořádně začíst.

02.03.2017 3 z 5

Winter Winter Marissa Meyer

Opět úžasná knížka,kterou vřele doporučuji.

17.02.2017 5 z 5

Léto, kdy jsme se potkali Léto, kdy jsme se potkali Robin Constantine

Taková příjemná knížka na léto. Sice mě začátek moc nebavil, ale pak jsem se nemohla odtrhnout.

11.10.2016 4 z 5