dyger dyger komentáře u knih

Princezna z nádraží Princezna z nádraží N. P.

Pro někoho brak, pro jiného popis rutiny. Jedním dechem přečteno

17.02.2024 5 z 5

Kudy kráčel zločin Kudy kráčel zločin Hana Hlušičková

Za mě velice dobře zpracované vzpomínky kriminalisty.

30.01.2024 5 z 5

Tajemství Tajemství Pavel Kohout

Pro autora: "Dostál jste mě"

Naprosto dokonale zamotané klubko lidských osudů. Osobně jsem si myslela, že vím, kdo za vše může. Spletla jsem se.

05.01.2024

Vražedkyně Vražedkyně Pavel Kohout

Kniha se četla velice dobře. Tu a tam mi ukápla i slzicka. Doporučuji ji všem, co mají rádi detektivky (jediny komu nedoporucim je rodič malého miminka)

21.10.2023 5 z 5

Filmový klub osamělých srdcí Filmový klub osamělých srdcí David Barnett

Necekane rozuzlení, krásný příběh, i když se první dvě třetiny knihy četli těžko, poslední třetina šla sama a rychle...

12.04.2023 5 z 5

Asi nejlepší autobiografie, kterou jsem kdy četla. Vtipně pojmute, přečtené jedním dechem. Doporučuji

31.03.2023 5 z 5

Skutečné zločiny po Česku Skutečné zločiny po Česku Miloš Vaněček

Myslím si, že i neodborný čtenář zvládne přečíst tuto knihu. Oba dva autoři mají praxi ze služby u PČR a oba dva se zabývají historií. Kniha je za mě velice krásně zpracovaná a ukazuje tehdejší i současné postupy a zákony.

Jediná výtku, kterou bych mohla dát je, ze obrazový materiál se nachází na konci knihy. Možná by bylo lepši dát obrazový materiál k danému příběhu na konec kapitoly...

29.03.2023 5 z 5

Vrah je v každém z nás Vrah je v každém z nás Lucie Bechynková

Chce-li někdo nakouknout pod pokličku mravenčí práce mordparty, je tato kniha ideální.

04.03.2023 5 z 5

Hypotéza zla Hypotéza zla Donato Carrisi

Kniha plná překvapení, opět super počtení

11.02.2023 5 z 5

Otevřená zpověď rodiny Prudilů Otevřená zpověď rodiny Prudilů Daniela Kántorová

Někdo se v tom uvidí, někdo ne. Pro někoho brak, pro jiného komedie. Přečetla jsem jedním dechem, zasmála jsem se u toho, ale znovu si ji už asi nepřečtu.

01.10.2022 4 z 5

Na odstřel Na odstřel Miloš Cajthaml

Chvilku mi trvalo se začíst, ale nakonec se to četlo samo. Neříkám, že to bylo špatné, civilizační "choroby" v různých sociálních vrstvách jsou poslední dobou všudypřítomné a přátelství chlapců může ohrozit jedině ženská. Konec jsem čekala, i když jsem si celou dobu myslela, že odejde jina postava než odešla.

30.09.2022 4 z 5

Revolver v kabelce – Životy Vladimira Nabokova Revolver v kabelce – Životy Vladimira Nabokova Monika Zgustová

Velice krásně napsaná kniha. Doporučuji

25.09.2022 5 z 5

Narozená v devadesátkách Narozená v devadesátkách Denisa Benešová

Nejsem schopna hodnotit..... po přečtení nemůžu najít slova, kterými bych knihu ohodnotila... znovu si ji, ale určitě nepřečtu a omluva všem, ale tuto knihu ani nedoporučím. .. nemyslím si, že ji ocení kdokoliv jiný mimo rodinu a přátele autorky...

25.09.2022 2 z 5

Lovec mafiánů - Příběh jednoho policajta Lovec mafiánů - Příběh jednoho policajta Karel Tichý

Kniha nešla přečíst jedním dechem, i když je velice poutavě napsaná. Možná, nepremyslet nad tím, co je tam napsané a nevědět, ze je to skutecne, šlo by to přečíst rychleji

13.09.2022 5 z 5

Jaký byl on, taková je i jeho kniha....

11.09.2022 4 z 5

Hasiči Hasiči Roman Kutálek

Od A po Z jak se stát a být hasičem. Sice ve zkratce, ale i tak člověk může nahlédnout pootevřeným oknem. Kniha plná dokreslujících fotografií. Vřele doporučuji.

07.09.2022 5 z 5

... a pak bylo ticho: Tornádo v Moravské Nové Vsi ... a pak bylo ticho: Tornádo v Moravské Nové Vsi Klára Kubíčková

Kniha je velmi silná, nedoporučuji ji slabším jedincům (v případě slabších jedinců, doporučuji připravit si balíček kapesniku).

24.07.2022 5 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Četlo se jedním dechem. Vtipné, oddechové... myslím, že jsem ji necetla jen jednou

06.07.2022 5 z 5

Smrt přichází na prohlídku Smrt přichází na prohlídku Anders de la Motte

Jedním dechem, nedalo se odložit a opět mě autor přesvědčil, že vrahem je nekdonjiny, než jsem si myslela. Za mě, super čtení..

02.06.2022 5 z 5

Soukromé války Heleny Petránkové: Z republikánského Španělska na východní frontu Soukromé války Heleny Petránkové: Z republikánského Španělska na východní frontu Miroslav Brož

Velice poutavé, čtivé... jediné, co můžu říct... Helenka Petranková žila svůj život na misce vah.. tolik smůly a přitom štěstí...

11.02.2022 5 z 5