dwarfik1 dwarfik1 komentáře u knih

Erbovní mapa hradů, zámků a tvrzí v Čechách 1 Erbovní mapa hradů, zámků a tvrzí v Čechách 1 Milan Mysliveček

splnila očekávání

07.08.2023 5 z 5

Smoliar Smoliar Camilla Läckberg

Česky vyšlo jako Vlastní spravedlnost :
Patrik Hedström na stopě sériového vraha Po klidné zimě, vyznačující se především rutinní prací, musí Patrik Hedström řešit komplikovaný případ vraždy, která se zpočátku jeví jako nehoda. Smrt mladé ženy se nápadně podobá nevyjasněným úmrtím, k nimž došlo před lety. Krátce nato se v Tanumshede začíná natáčet televizní reality show, během níž zemře jedna z účastnic. Souvisí brutální vražda osmnáctileté dívky se záhadnými vraždami z minulosti?

11.10.2015

Čas vlků Čas vlků František Niedl

Přečteno za jediný den, nedalo se přestat......

16.04.2015 5 z 5

Čtvrtý králův pes Čtvrtý králův pes František Niedl

Z počátku velmi čtivé, asi v půlce jsem na tři měsíce odložil. Až nyní leže nemocen dočetl. Kniha zajímavá. Druhý díl již přečten za den !

16.04.2015 4 z 5

Čtivá detektivka na pozadí historických událostí.

24.08.2013

Jak neuloupit smaragd Jak neuloupit smaragd Donald E. Westlake

Tak film jsem viděl, cca do půlky je dost věrný knize, druhá půlka je však zcela odlišná. Ale i tak dobrý film.

12.05.2013

Školák Kája Mařík 1. díl Školák Kája Mařík 1. díl Felix Háj (p)

tak jsem sehnal knihu pro moji 82-letou maminku, které se v dětství moc a moc líbila. To bude dárek !!!!

12.05.2013

Začal jsem číst a nějak se nemůžu od knihy utrhnout. Po delší době kniha, která mě opravdu zaujala.

08.05.2013

Hluboký spánek Hluboký spánek Raymond Chandler

Nějak jsem se zamotal do spousty postav......

08.05.2013 3 z 5

Jak neuloupit smaragd Jak neuloupit smaragd Donald E. Westlake

Skvělý humor !!!! Film jsem neviděl - rád bych porovnal.

03.01.2013

Netopýří muž Netopýří muž Jo Nesbø

Zajímavé, čtivé, možná jsem čekal trochu víc.

03.12.2012 4 z 5