DUNIKO DUNIKO komentáře u knih

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Wow... skvělé čtení sice žádná dramatická zápletka ale to vůbec nevadí sexy milé žhavé oddechové čtení

01.05.2022 5 z 5

Sexy mlékař Sexy mlékař Alice Clayton

Mě se to moc líbilo, vtipné romantické a takové živočišné.

13.04.2022 5 z 5

Milenec z temnot Milenec z temnot J. R. Ward (p)

Skvělé čtení o partičce upírů,musím ale říct že mi bylo řečeno chvílemi i trochu špatně ale moc se těším i na další díly.

30.03.2022 5 z 5

Christina Christina Shannon Drake (p)

Tak to bylo opravdu krásné čtení (◍•ᴗ•◍)

10.03.2022 5 z 5

Skandál Skandál Amanda Quick (p)

No já nevím,Emily mi někdy přišla až hloupá on na ni křičí uráží její rodinu a ona se ne něj uculuje a Simon dost protivný.Čekala jsem trochu větší drama nějaký wow efekt který ho srazí na kolena a dojde mu že ji miluje.Na mě málo romantické.Snad první chlap který mi nesed.Za mě nejslabší z knížek Amandy Quick

01.03.2022 3 z 5

Sexy profesor Sexy profesor Vi Keeland

Můj Bože!!!To byla taková krásná nádhera (。‿。)

14.02.2022 5 z 5

Vánoční prasátko Vánoční prasátko J. K. Rowling (p)

Opravdu krásné zajímavé i smutné čtení (◍•ᴗ•◍)člověka napadne jestli to tak doopravdy funguje.

08.02.2022 5 z 5

23.01.2022 5 z 5

Wow...paráda:):):)️

22.01.2022 5 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Tak to bylo krásné čtení,já si nemůžu pomoct miluju takové příběhy, jednoduché,sexy, sladké a krásné.Keeland je prostě skvělá.

16.01.2022 5 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

No já nevím bylo to vtipné ale toho sexu bylo opravdu moc(je to vůbec z lidského hlediska možné???)ale bavilo mě to víc než předchozí díl.

09.01.2022 4 z 5

Vévodovy hříchy Vévodovy hříchy Suzanne Enoch

Já si nemůžu pomoct ale moc se mi to líbilo! Sebastian byl velice sexy a ochranářský a Josefina odvážná, vztah mezi sourozenci byl takový...opravdový.A do poslední chvíle jsem netušila jak Seb tu situaci vyřeší.Možná bych ocenila epilog kde by se celá rodina sešla a každý pár oznámil že čekají potomka.A i tak se mi to hodně hodně líbilo.

02.01.2022 5 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

No já nevím,nebylo to úplně zlé ale ani mě to moc nenadchlo.Určitě je to žhavé,nápadité a inspirující oba hlavní hrdinové jsou vtipní a milý ale za mě je to i dost nudné.

27.12.2021 3 z 5

Válka s láskou Válka s láskou Winter Renshaw

Tak to byl opravdu velmi krásný příběh.První knížka od této autorky a moc se mi líbila.

24.12.2021 5 z 5

Nachová dáma Nachová dáma Marlene Suson

️️️️️️️Moc krásné čtení ️

20.12.2021 5 z 5

Cizí muž v mém náručí Cizí muž v mém náručí Lisa Kleypas

Krásné️:):):)Kleypas prostě umí.

12.12.2021 5 z 5

Noční rozkoše Noční rozkoše Sherrilyn Kenyon

Můj Bože,to byla nádhera️!!!První díl jsem ještě nečetla ale nemůžu se dočkat až mi ho v knihovně objednaji.Jo jasně takové nepravděpodobné ale proč né.Vřele doporučuji je to napínavé,žhavé,hrůzu nahánějící ale i romantické.

05.12.2021 5 z 5

Tvůj svůdný dotek Tvůj svůdný dotek Teresa Medeiros

Ach Bože,to byla nádhera!!!

28.11.2021 5 z 5

Důvodné pochybnosti Důvodné pochybnosti Whitney G. (p)

Tak to bylo fakt krásné čtení️ ️️vtipné, žhavé ale i smutné ale přesto vřele doporučuji

20.11.2021 5 z 5