Dreisii Dreisii komentáře u knih

Nebe mé lásky Nebe mé lásky Nora Roberts

Tak to mi nedalo spát dokud jsem to nepřečetla :) skvěle napsané.

19.07.2019 5 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

Další kniha od Nesba která mě zaujala a četla se jedním dechem,jak píšou někteří podemnou 21 let stará a za mě super dílo.

10.07.2019 5 z 5

Povídky podivných Povídky podivných Ransom Riggs

Krásný čtivý povídky :) ráda se knim budu vracet.

14.06.2019 5 z 5

Poslední noc na Klikaté řece Poslední noc na Klikaté řece John Irving

Pro mě jeden z nejlepších od Irvinga, tenhle autor mě neustále dostává a totálně nechápu jak to dělá. Vždycky když beru jeho knihu do ruky tak mě jako první napadne ,,to na chvílí bude,, jeho dílo je vždy rozsáhlé a dodetailu napsané,ale bez toho by to nebyl on. Těším se na další....

30.05.2019 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Moje první kniha od tohoto autora a určitě není poslední!
Super detektivka která vás nenechá dokud jí nedočtete.Můžu jenom doporučit :)

19.03.2019 5 z 5

Manželova zlatíčka Manželova zlatíčka Bridget Asher (p)

Když jsem si tuhle knížku zakoupila v antikvariátu v lázních , protože jsem už neměla co číst, tak podle recenzí jsem trošku litovala svého výběru, ale zbytečně, knížka je čtiva,neurazi a podle mě příjemná oddychovka.

12.03.2019 3 z 5

Přicházím tě zabít Přicházím tě zabít P. D. James (p)

Kniha není špatná, ale zbytečně dlouhé a nezajímavé popisující pasáže až ke konci se kniha skvěle rozjela a konec byl pěkný, škoda jenom že od začátku to nemělo šmrnc.

07.03.2019 3 z 5

Zpátky ve hře Zpátky ve hře Michal Viewegh

Musím přiznat že sem se trošku bále když se mi tato kniha dostala do ruky,knihy od pana Viewegha mám ráda,ale musím konstatovat že posledních pár knih co jsem od něj četla mě nebavila a nudila.Tahle mě mile překvapila a sem se i místama musela smát.Kniha není na pět hvězd,ale zaslouží si určitě přečíst.

23.02.2019 3 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Jelikož mám ráda HP tak se mi Bajky moc líbili,určitě je nečtu naposledy.

22.02.2019 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Nemohu hodnotit jinak než 5 hvězdičkami.Knížka mě rozesmála a i slzička mi nakonci utekla a tak to má být.
Děkuji za hezké počteníčko a těším se na další knihy od tohodle autora :)

16.02.2019 5 z 5

Podraz Podraz Sandra Brown

Přesně ten tip knížky do které se zakousnete a nepustíte dokud není přečteno :)

07.01.2019 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Nemám slov,všechno jak to cítím už napsali všichni podemnou.

14.12.2018 5 z 5

Polibek v New Yorku Polibek v New Yorku Catherine Rider

Musím přiznat že knížku jsem si vybrala náhodně podle obalu,říkala jsem si že to bude ideální vtento čas.Ze začátku sem se moc nechytala a přišlo mi to zdlouhavé a nijaké,ale tak od půlky sem se chytla a nepustila a nakonec to bylo milé čtení před vánocemi :) Pro ty co nechtějí přemýšlet nad knihou a jen si odpočinout.

10.12.2018 3 z 5

Komu straší ve věži Komu straší ve věži Marie Rejfová

Josefíno ty jsi číslo! :) konečně knížka u které se nahlas směju :) všem mohu jenom doporučit! :)

03.12.2018 5 z 5

Muž, který už nezavolal Muž, který už nezavolal Rosie Walsh

Tak ten konec jsem zhltla naráz! Musím ale přiznat že ze začátku jsem se nemohla nějak začíst a pořád knihu odkládala,ale tak v půlce už jsem jí nedaka z ruky.Dlouho jsem přemýšlala proč se jí ten Eddí neozval?! :) Knihu mohu jenom doporučit :)

22.11.2018 5 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Tak tohle bylo jedním dechem!

02.11.2018 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Na knížku jsem se moc těšila už jen kvůli tomu jak jí všichni chválily,ale na pět hvězdiček to není,je super má pěkný čtivý děj,ale furt tomu něco chybí.Už jsem četla lepší knihy tohoto žánru.

27.07.2018 3 z 5

Utajená sestra Utajená sestra Diane Chamberlain

Moje první kniha od této autorky a jsem nadšená! :) krásné popsání příběhu, na závěr samá překvapení . Dokonce mě konec i rozbrečel.Doporučuji!

23.03.2018 5 z 5

Ztracené světlo Ztracené světlo Jill Santopolo

Ze začátku jsem se nemohla začíst a pak to šlo samo,libil se mi styl psaní který autorka zvolila a napjatě jsem čekala jak to dopadne....Mohu jenom doporučit.

16.03.2018 5 z 5

Levhart Levhart Jo Nesbø

Moje druhá knížka od Nesba a jsem nadšená,po sněhulákovi jsme se bále že už to nemůže být lepší :) Jen tak dál....

14.02.2018 5 z 5