dream.rose dream.rose komentáře u knih

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Super knížka, četla se rychle a hezky a i když mám obavu u tlustších knížek (že bude hodně okecávání o ničem) tak tady tomu tak nebylo. :)

26.10.2020 3 z 5

Děti nového věku Děti nového věku Jana Štrausová

příběhy hodně zajímavé, libí se mi i kresby v knize, ale hlavně na konci je už moc teorie. Myslela jsem že to bude kniha jenom příběhy dětí a obrázky ale zbytečně moc teorie. Ale zajímavé počtení

26.10.2020 3 z 5

Rukojmí ISIS - Třináct měsíců v zajetí teroristů Rukojmí ISIS - Třináct měsíců v zajetí teroristů Puk Damsgard

Velmi krutý, ale zajímavý příběh. Jako plus dávám přidané reálné fotky. Příběh Daniela mě opravdu zasáhl a knížku určitě doporučuji k přečtení. Kniha není tlustá a čte se velmi dobře. V tomto případě je určitě lepší knížka, než film, film (Vidíš měsíc, Danieli) je hodně zkrácená a některé věci nebo události jsou vynechané, ale ráda jsem shlédla i film.

27.07.2020 5 z 5

Promrhané dny - Myšlenky, které mi změnily život Promrhané dny - Myšlenky, které mi změnily život Tomáš Kosačík

Byla to moje první "motivační knížka", kde jsem čekala že bude hromada klasických citátů a rad do života, které si přečtete na internetu, ale byla jsem strašně překvapená. Moc se mi líbilo, že Tom dával do svého psaní i osobní příklady něčeho co se mu odehrálo v životě, přišlo mi to, že je čtenář Tomovi blíž. Bylo to prostě hezky zajímavě napsané, občas jsem se pousmála, že má vlastně Tom pravdu a jak primitivní to je. Měla jsem po dočtení zvláštně uspokojený pocit a věřím, že se do knížky ještě jednou podívám.

11.05.2020 5 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Jak to zaznělo už několikrát v komentářích, začátek byl pro mě taky trochu nuda, moc jmen, musela jsem se neustále dívat na zadní stranu, kde byly napsané 3 jména a kdo je kdo, abych si osvěžila, o kom vlastně teď čtu. Ale knížku jsem chtěla dočíst, proto jsem se trochu nutila dostat se co nejrychleji do poloviny, kde se příběh trochu začínal dávat dohromady. Po polovině to bylo docela zajímavé čtení.

11.05.2020 2 z 5

Ta druhá Ta druhá Michelle Adams

popravdě, jsem čekala trochu víc. Jindy přečtu knížku za měsíc když je zajímavá, tuto za 3 a musela jsem se nutit abych to dočetla, konec byl záživnější.

04.02.2019 2 z 5

Psychologie masových vrahů Psychologie masových vrahů Andrej Drbohlav

Začátek byl více odbornější (pro mě jako 24 letou holčinu), někdy mi ty výrazy daly zabrat, ale jinak zajímavě psaná kniha, nejvíce se mi líbil (jestli se tomu tak dá říct) konec, kde byly většinou příběhy a málo teorie a vysvětlování, příběhy o kterých jsem slyšela nebo ve zkratce jenom četla. Informací bylo opravdu mnoho, takže jsem si musela do knížky zakládat lístečky kde byla nějaká zajímavost a věřím že se do knížky budu pořád vracet.

16.04.2018 4 z 5

Zpověď: Z děcáku až na přehlídková mola Zpověď: Z děcáku až na přehlídková mola Veronika Kašáková

Knížka mi trochu změnila můj pohled na život ze stylu "nic se mi nedaří, všechno je jenom špatně" na něco jako "všechno špatné je pro něco dobré, a jednou bude líp". Verunku obdivuji za to, jak silná dokázala být a jaký je z ní i přes to všechno úžasný člověk. Jsem ráda že jsem si ji mohla přečíst a dala mi lepší pohled na svět a až mi bude nejhůř, věřím, že si na ni vzpomenu jak to všechno zvládla.

16.04.2018 5 z 5