Drdlice Drdlice komentáře u knih

Mého manžela nezastřelil Kajínek Mého manžela nezastřelil Kajínek Eva Jandová

Mě se knížka líbila moc. Úplně jsem se do příběhu vžila. Paní Jandová musela prožívat velmi těžké chvíle

19.06.2023 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

V poslední kapitole jsem myslela, že se nedočkám konce. Za mě nejslabší od něj. Bohužel, těšila jsem se na ní

12.11.2019 2 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

No asi jsem moc dospělá, na to abych jí pochopila... Snad se k ní za pár let vrátím, a změním názor.

08.05.2019 2 z 5

Dům Dům Simon Lelic

Na to jak mě ze začátku kniha úplně pohltila, ve 3/4 knížky se stala z příběhu nuda a dočítala jsem ji již stěží. Posledních pár kapitol bylo zcela jasné, jak to dopadne, čekala jsem stále nějaký zvrat, ale nic nepřekvapilo, a tak nudný děj trval až dokonce. Bohužel

28.04.2019 2 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Začla jsem Veronikou, a možná proto mi byla bližší, je hezké jak do sebe děj zapadá, ale občas jsem už nevěděla, co se vlastně dělo u toho druhého. Takto napsat knihu muselo dát opravdu dost práce. Doporučuji

28.04.2019 4 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Knížka je čtivá, veselá i smutná. Prostě jak to v životě chodí. Doporučuji

28.04.2019 4 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Knížky na toto téma, krásně ukážou nezkušenému člověku, jaké zažívá narkoman pocity a jak úplně jinak vnímá svět. Dej se neustále opakoval, ke konci už mě čtení nebavilo, ale nakonec happy end, což je super, víc takových silných lidí...

02.03.2019 4 z 5

Memento Memento Radek John

Přečtená za 3 dny, vždycky když jsem ji chtěla odložit, znovu jsem se začetla. Úplně mě pohltila. Za mě lepší jak Zoo. Doporučuji každému. Myslím, že by měla být v povínné četbě na ZŠ

02.03.2019 5 z 5

Takoví jsme byli Takoví jsme byli Juliet Ashton

Moje první přečtena knížka snad od školy, a koupí jsem určitě neprohloupila. Je jasné, že do děje se musíte pročíst, ale mě knížka bavila i dojala :)

15.09.2017 4 z 5

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

Koupit jsem si jí prostě musela, ale musím říct, ze první kapitola mě nejak nezaujala, už jsem ji chtěla odložit když přišel konec a mě vyhrkly slzy. Potom už jsem to ale musela číst pořád a pořád. Přečtena na 4 otevření, fakt moc krásná knížka, hlavně ten konec to uz jsem nestihala ani smrkat :D všem doporučuju :)

15.09.2017 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Vybrala jsem jí náhodou, podle zadní stránky jsem si řekla, že by nemusela být špatná. A nebyla, když jsem se od ni odlepila, musela jsem ji prostě zase hned začít číst. Nenosím v životě růžové brýle, stejně jako ta kniha... doporučuju :)

15.09.2017 5 z 5