Donna_Lucca Donna_Lucca komentáře u knih

Srpny Srpny Jakub Stanjura

Ja jsemjá chciprostě jeUFF.
Je to možná zvláštní, říct o knize s tak těžkým tématem, že je super, ale tahle je. TOHLE by měl být povinna literatura. Tuhle knihu by si měl přečíst každý. Nemám co jiného dodat. DO-KO-NA-LOST!!

14.08.2023 5 z 5

Kouzelné pírko pro Gwendy Kouzelné pírko pro Gwendy Richard T. Chizmar

(SPOILER) Oproti prvnímu dílu teda o dost dolů. Spíš detektivka se stejnou hl. postavou, která si občas zanadává ke skříňce, ale jinak nic. A pírko v názvu naprosto zavádějící. Pořád jsem na nějaké čekala a když přišla jen vzpomínka na dětství atd. zklamalo mě to. Třetí díl má hodnocení o dost lepší, tak uvidíme.

18.06.2023 3 z 5

Srpny Srpny Jakub Stanjura

Nemůžu jinak než dát plný počet hvězd. Dlouho na mě žádná kniha neudělala takový dojem. Obsah i práce s jazykem, prostě úžasné! Doufám, že to nebude autorova jediná kniha!

18.06.2023 5 z 5

Marta spí Marta spí Romy Hausmann

Nemohla jsem být víc zklamaná. Na knihu jsem se přitom TAK těšila.
Zbytečně zamotané, příběh z X pohledů, které do poloviny knihy nedávají absolutně smysl a některé jsou, dle mého názoru, úplně zbytečné. (Proč tam byl pohled Nelly nebo Tabbei vůbec doteď netuším).
Několikrát už jsem chtěla knihu odložit, ale recenze tady. Že se děj rozjede mě nutily pokračovat. Pravděpodobně zbytečně. Žádné dramatické vyvrcholení se nedostavilo a když jsem se konečně pročetla k tomu, proč se vlastně kniha jmenuje Marta spí, byla jsem ráda, že jsem na konci. Vážně, velké zklamání. Bohužel.

13.10.2021 odpad!

Cena za dokonalost Cena za dokonalost Céline Raphaël

Přijde mi děsivé jak lhostejně se k tomu stavěli třeba v dětském domově a že ji nikdo nevěřil. Nebo ta 16leta dívka s tou sestrou. Je to děsivé čeho jsou lidé schopni a ještě k tomu v rodině! Opravdu poučná kniha, kterou by si měl každý přečíst. Otevírá oči!

30.03.2017 5 z 5

Léto, kdy jsem zkrásněla Léto, kdy jsem zkrásněla Jenny Han

Tato autorka je celkově užasná! Jen v dalších dílech této knihy jsem byla trochu zmatená, jinak užasně čtivá!:)

P.S. Stále Tě miluju P.S. Stále Tě miluju Jenny Han

Stejně užasná jako ta první!

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Kniha mě naprosto pohltila a jsem vděcná, že jsem měla druhý díl po ruce hned!

Všechny malé zázraky Všechny malé zázraky Jennifer Niven

Užasná kniha! Vice nemám co bych dosala:)

Příběh dvou staletí Příběh dvou staletí Rachel Harris

Užasná!

Mé sladké šestnácté století Mé sladké šestnácté století Rachel Harris

Díky této knize jsem propadla historickým románům!Užasná:)

Rebelky Rebelky Sarah Mlynowski

Skvěla a čtivá

Srdce v sázce Srdce v sázce Alyxandra Harvey

Naprosto jsem propadla ději a po čase jsem knihu četla ještě dvakrát.Jen mě mrzi že z těchto Kronik jsou zatím jen dvě:/

Řekni mi tři věci Řekni mi tři věci Julie Buxbaum

Naprosto užasná kniha, která mě ihned vtáhla do děje a za pár hodin jsem jí měla přečtenou:) I když jsem už od začátku tušila, že NN je "ten kdo nakonec je", zamilovala jsem se do závěru.Jak už jsem napsala naprosto užasná kniha.Jen doporučuji!

23.03.2017 5 z 5

Popravdě netuším proč je kolem tehle knihy takový humbuk. Ano je to pěkna kniha, celkem hezky se četla ale naproto mě nemotivovala k přečtení dalších dílu:)