Dominator.00 Dominator.00 komentáře u knih

1000 lokomotiv 1000 lokomotiv Klaus Eckert

Jako malej sem mel hodne rad masinky, tak jsem si v teto knize, kde se nachazeji lokomotivy z celeho sveta, neustale listoval. Hezka knizka pro fanousky tohoto tematu.

06.02.2020 3 z 5

Králíčkovy sebevraždy Králíčkovy sebevraždy Andy Riley

Zajimave, hezke. Obcas opravdu pozoruhodne zpusoby sebevrazdy. Ale ze by to bylo kdovijak vtipne, to rozhodne neni.

25.01.2019 2 z 5

Líbání zakázáno Líbání zakázáno Nači Júki

Prumerna, nijak zajimava manga. Klub Kavaliru, kde vsichni vypadaji jak ukazkovi homosexualove, mi neustale lezl na nervy svou namyslenosti a obrovsky prehnanou metrosexualitou. Gou byl teda nejvic nesympatickej clen teto retardovane skupiny a Masaki mi drasal nervy pokazde, kdyz jsem precetl slovo "Mnoukacek". Naivni roztomila Mako to trosku vyvazuje a doplnuje misty i vtipnymi momenty. Kazdopadne to neni nic, k cemu bych se chtel v budoucnu vracet. Za celou serii davam hodne slabe 3* (bejt jeste pokracovani o nechutnem Osmaku Vlcinovi, hodnoceni bych rozhodne snizil - diky bohu, ze se tak nestalo).

15.01.2019 3 z 5

Elektronická hudba v Česku - Analýzy a rozhovory s českými DJs Elektronická hudba v Česku - Analýzy a rozhovory s českými DJs Soňa Peroutková

Tato kniha me pomerne zklamala. Cekal jsem trosku hlubsi ponoreni do elektronickych hudebnich stylu v Cesku, jejich historii v nasi zemi apod. No a dostal jsem knihu rozdelenou na tri casti - prvni je info o hudebnich stylech (zkopirovane z Wikipedie), druha polovina jsou jen rozhovory a biografie s ceskymi DJs (coz je z nazvu knihy jasne, ale necekal jsem, ze to bude hlavni motiv), kde ale ovsem uplne vsichni v knize tazani dostanou naprosto stejne otazky. Absolutne nechapu, proc se autorka poustela do takovehle knihy, kdyz elektronicka hudba neni jeji salek kavy (nevim, proc je prukopnik Italodance D'Agostino zarazen jako predstavitel Hands-upu, ale budiz). Na konci jako treti kapitola par fotek a to je vsechno. Nic neprinasejici publikace. Hvezdu davam za snahu a za pokus, neco takoveho stvorit.

14.01.2019 1 z 5

Ve službách Nuly 1 Ve službách Nuly 1 Nana Močizuki

Velmi mila a prijemna manga. Hlavni hrdinku si zamilujete, protoze je tak nesikovna, az je roztomila. Rozkosna kresba a pomerne hezky pribeh dela z teto serie oddechovou a dost ctivou zalezitost.

14.01.2019 4 z 5

Matematické vzorce Matematické vzorce Hans-Jochen Bartsch