DominaCZ DominaCZ komentáře u knih

Sexy strategie Sexy strategie Sylva Lauerová

Snůška kydů obecných...o teenkách, důchodkyních, "jak poznám že mě podvádí", nějaký grafy údajně zodpovězený lidma na nesmyslný otázky...cosmopolitan z roku 2000 prostě.
Proč tam byl ten výpis chlapů když z toho má celou knihu nechápu a ten konec rádoby funny, kde slzí smíchy nad tím, že kýchla, je úplně v hajzlu.

26.11.2023 odpad!

Průvodce stylem pro šarmantní plnoštíhlé Průvodce stylem pro šarmantní plnoštíhlé Hana Skálová

Úvod byl pravdivý ale ty fotky...ty byly děsný. Pokud se tohle v tý době bralo jako slušivá elegance tak padám naznak. Vypadaly totiž všechny jako hranatý balvany. To se tólik exkluzivní Zlata, která je báječná návrhářka, poněkud fest sekla. No jo vlastně, když to někomu v "riflích po kolena, vojenské košili a vestě s kapsami" šíleně seklo na návštěvě , nelze se divit stylizaci druhých.
Takže že to je pro starý a vlastně do dneška už nepoužitelný jsem netušila.

Hlavně ale nevím prostě proč tam byly vsuvky o tom že je Zlata štětka co jde hned s každým a proč tam bylo neustále vsouváno, že ačkoli je nadšená sportovkyně a všem rve věci od úst a cpe jim okurky s tvarohem a ti na to čumí jak burani protože neznají přece ani holení pod paží, jak by mohli znát náhradu za chlebíček, tak jak je možný že je teda tlustá stejně jako autorka ..to mi rozum nebere prostě.

24.11.2023 odpad!

Deset tváří ženy Deset tváří ženy Sherry Rose (p)

Dost nudná pruda...tím že si sundáš brýle se nijak významně nezměníš Šárko.
Je to NA DRAKA.
Opravdu tu není nic, co by vám vzalo vítr z plachet :))))

23.11.2023 odpad!

Cháluj líp! Cháluj líp! Těhotnej Kuchař (p)

Je to blb ale holt má svý přicmrndávače takže je trendy...na nic on i jeho "kuchařka"

31.10.2023 odpad!

Holka přes palubu Holka přes palubu Tessa Bailey

Opět příklad přeceňování a placené reklamy aneb Kazma v sukních.
Je to o hovn., je to harlekýnka jak pro puboše z devadesátek ale bude se z toho dělat trendy krása... dobrý no.
(V ironických uvozovkách)
Děs.

13.10.2023 odpad!

Má to háček Má to háček Tessa Bailey

Trapárna klasická

13.10.2023 odpad!

Nasraná Máma - Nekorektní Průvodce Prvním Rokem Mateřství Nasraná Máma - Nekorektní Průvodce Prvním Rokem Mateřství Tereza Maroušková

Nemám slova pro někoho kdo se na fotce na insta diví, že dětský blitky smrdí.
Celá kniha, stejně jako její osobnost, je neskutečně tupá a ne, není to vtipný.

12.10.2023 odpad!

Nasraná máma - Nekorektní průvodce těhotenstvím od početí k porodu Nasraná máma - Nekorektní průvodce těhotenstvím od početí k porodu Tereza Maroušková

Proč se někdo, kdo nepřežije naprosto přirozené období, nechá 2x vystříkat??
Aneb aby byl zas důvod o čem psát a šířit ty svý houna na insta... fakt mi tu chybí smajlíky, sem by se ten kosočtverec hodil moc.

12.10.2023 odpad!

Svatební historky aneb Jak jsem se nevdala Svatební historky aneb Jak jsem se nevdala Lucie Macháčková

Ne nerozveselí.
Tyhle na sílu "vtipný" kydance stálesvobodných děvuch přímo řičí zoufalstvím a tužbou po chlapovi, čili trapas.

10.10.2023 odpad!

Muž s absolutní pamětí / Slib pod jmelím / Dokonalé ticho / Kulka Muž s absolutní pamětí / Slib pod jmelím / Dokonalé ticho / Kulka David Baldacci

Nevím takový děsně naivní všechno

Slib pod jmelím - romantická cypovina

06.10.2023 1 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Bože, už zas. Cypovina až do oblak, kde jsou největším problém padající vlasy twl... fňukna hnusná.

Inspektor s velkým mozkem Inspektor s velkým mozkem František Niedl

Trapná celá série

Inspektor Prevít Inspektor Prevít František Niedl

Trapný

Inspektor s velkým ptákem Inspektor s velkým ptákem František Niedl

Aha krimi se teď staly i funny verzí...no otřes. Prostě česká snaha zas o jakousi světovost.
Jako audiokniha.

Dech tmy Dech tmy Nicolai Lilin

Nemůžu si pomoct ale nevěřím mu.

12.09.2023 odpad!

Píseň zvěrokvarka Píseň zvěrokvarka Jasper Fforde

Hvězda za obal, jinak pruda aby dospělou práci dělaly děcka 12-16 let...

12.09.2023 1 z 5

1984 1984 George Orwell (p)

Nic šokujícího. Tehdy v těch dobách možná, dnes logická norma.
Někoho dnes vážně děsí kamery v obchodech?? Ale kdyby to byl váš obchod dali byste kameru i na hajzly co... čili zas jen pokrytectví ala "mě točit nebudeš ale já tebe jo".

10.09.2023 1 z 5

Život na míru Život na míru Marek Rabij

Hm srdceryvné.
Mě spíš na tomto koloběhu vytáčí že i za tyhle šunty tady musíme dávat x stovek.

10.09.2023 1 z 5

Skutečný úspěch Skutečný úspěch Arianna Huffington

Bóže...zase rádce, přitom přehlídka vlastní "moci a bohatství"...

Mega úspěšná, hm...já o jejich novinách ještě neslyšela.
Má holt na růžích ustláno, Řekyně jedna.
Byl to chytrej tah nechat si blogovat od Baldwina a Keaton a i když jim nemohla zaplatit, tak oni nasypali obří výpomoc jí a dohodili další pisálky. Navíc nebyla zakladatelka ONA ale pouhá spoluzakladatelka čili nač ta "sláva"...

Sotva přijde do new Yorku, už večeří s lidmi kteří jsou mocní a bohatí. Jak se k nim dostala, když oni k sobě jen tak někoho zvenčí nepouští??

Nelíbí no.

10.09.2023 odpad!

Pařížská dieta - Jak dosáhnout správné váhy a udržet si ji Pařížská dieta - Jak dosáhnout správné váhy a udržet si ji Jean-Michel Cohen

Jo takže první režim je 10 dní zelný polívky kterou tenhle typ údajně vymyslel, zelenina v páře, cottage atd. Čili nic co byste si udrželi, dobrý leda tak do plavek a pro ty, co mají 2cm navíc.

Bílej jogurt, syrová zelenina, milimetr masa , večer totéž, a to celý měsíc. Čili bude vám na blití ze vší tý zeleniny ale dlouhodobě to neřeší nic hlubšího.

Třetí režim opět jen na měsíc, ale můžete milimetr brambor.

Čili nic nového, co tu ještě nebylo, nic na co by člověk nepřišel sám. Hlavně že francouzi se cpou pečivem a sacharidy dennodenně. Takže k ničemu, jen tahání prachů z bachyň

08.09.2023 odpad!