DiLay DiLay komentáře u knih

Magořina Magořina Carlton Mellick III

No tak toto?
Já vlastně ani nevím co o této knize napsat :D
Myslím, že je to první kniha od Mellicka kde má více hlavních postav. Každé z nich se pověnuje až moc řekla bych a každá postava je unikát to vám tedy povím!
Dozvíte se o nových úchylkách o kterých ale nevím jestli byste vůbec měli chtít vědět že existují. :D
Fakt se u toho zasmějete, hlavně pokud máte rádi třeba fekální humor :D
Kniha se čte moc dobře, pokud vás zaujme tak ji máte přečtenou během jednoho odpoledne.
Ale je to opravdu kniha pro otrlejší, je mi jasné že hodně lidí tahle kniha pohorší a někteří ji ani nedočtou. Ale byli jste varováni na zadní straně takže pšt!!!
No ale víte vy co ?! Pro mě je to další zvrácený poklad.

Vidím to tak, že strašidelná vagina má konečně konkurenci v mém hodnocení :D
5/5 zubních kartáčků, věnovaným Steph.

14.08.2022 5 z 5

Lidožrouti z Lízátkova Lidožrouti z Lízátkova Carlton Mellick III

Wůůůhů to byl zase zážitek. U každé jeho knihy si říkám "jak to sakra dokáže". To je prostě taková blbost až je to prostě naprosto skvělé a bezkonkurenční. Koho napadne, že při prvním sexu si musí Cukroví lidé vzájemně odstranit cukrovou vatu z genitálií a asi tušíte jak. :D Co se týče postav, tak Carlton prostě umí napsat úžasné ženské postavy. Juju neměla chybu, hrozně jsem té domině fandila. :D
Fakt Mellicka III. obdivuju za jeho představivost, to je prostě neskutečné až si začínám myslet jestli i on nemá nějak vylepšený mozek.
Ač to bylo skvělé počtení, kvalitou patří na úroveň Plyšákokalypsy. Pro mě je prostě strop Strašidelná vagína.
3*/5*

21.11.2020 3 z 5

Kulma drát Kulma drát Skottie Young

A je to tady, Gerda je zpátky. Teda trčí pořád v Pohádkově, ale máme tu zkrátka druhý díl.
Gerda papíruje na svém trůnu a je z toho pěkně otrávená. Stále tu máme hodně krve, roztomilých nadávek a hodně nastlaných obyvatelů Pohádkova, které Gerda už pěkně dere.
Pro mě stále eňo ňůňo a už se BULMA nemůžu dočkat dalších dílů.
5/5

21.10.2020 5 z 5

Meta Meta Pavel Bareš

Tohle je moje první přečtená kniha od autora. Mám na poličce samozřejmě i Projekt Kronos a Kronovy děti, ale nějakým způsobem jsem usoudila, že Metu dám jako první.
Teď už tedy k věci.
Četlo se to naprosto perfektně. Knížka je čtivá a napínavá. V knize se prolíná více žánrů a ač miluji sci-fi a fantasy, nejvíce mi v této knize sedl thriller. Zhruba od poloviny knihy jsem byla naplá jak kšandy. A části s ne-Alexem byly naprosto úžasné. Jsem naprosto spokojená s celým příběhem i s koncem.
PS : Měla jsem radši Debí než Lenny. :)

18.09.2020 4 z 5

Markýza Bella Patti Markýza Bella Patti de Brioni

Porno poklad ! :)

15.06.2020

Underground Underground František Kotleta (p)

No a je tu další Kotleťárna !!!
Nechápu, jak každá jeho kniha může být tak skvělá.
Čtivé jako vždy. Absolutně vůbec jsem se nenudila. Úžasný postapo a doufám že budou následovat další Takové knihy.
Ostrava opět na maděru. :D
A digisex? Nebudu tvrdit, že bych ho jako nezkusila. :D
5*/5* jako vždy.
PS: Strašně mě ale mrzí, že jsem si nedělala čárky za každého ču*áka. Zajímal by mě výsledek. :D

14.06.2020 5 z 5

A jestli neumřela, vyšiluje dodnes A jestli neumřela, vyšiluje dodnes Skottie Young

Tohle je naprostá bomba !

13.05.2020 5 z 5

Bestie Bestie Mark E. Pocha (p)

Lidi, tohle byla naprostá bomba.

Svitkův život mám poměrně dobře nastudovaný a moc jsem se těšila jak to Mark pojme. No povězme si na rovinu....pojal to naprosto bravurně.
Dost jsem se tedy ze začátku bála, protože mi to Svitka moc nepřipomínalo. Poté mi však došlo, že je to vlastně volně inspirované, takže moje chyba.
Každopádně ten rodinný příběh mě naprosto dostal.
My čtenáři, vlastně sledujeme vývoj obyčejného kluka, kterého už v útlém věku život srazil mnohokrát na kolena, až se z něho stala lidská zrůda co nemá slitování absolutně s nikým a nepříčí se mu zhola nic.
Vše bylo popisováno tak opravdově.
Všechny důležité okamžiky Svitkova života byly zachovány a za to jsem moc vděčná.

A zase jsem si potvrdila, proč nemám ráda klauny ! :D
Uděluji 5 počmáraných šašků z 5 !

29.04.2020 5 z 5

Oni Oni Mark E. Pocha (p)

Toto byla zatím moje první kniha od Marka E. Pochy.
Čekala jsem horor-duchařinu, ale to tahle kniha určitě nebyla, byla to prostě vyvražďovačka, což ale není vůbec nic špatného! TROŠKU mi to přišlo podobné Mainstreamu od Miroslava Pecha. Tam mi totiž taky chvílemi přišlo, že si autor řekl „jo, a teď napíšu to nejnechutnější co mě napadne“ .
Čtení odsýpalo a opravdu se kniha četla velmi dobře.
Jsem celkem tvrďačka ohledně takových knih a jen tak mě něco nerozhází. Ovšem, jednou jsem se se přistihla při takovým zvláštním asi znechuceným pohledu?? :D Nevím ... Ten pohled jsem u sebe zahlédla poprvé. Pro ty, co knihu četli, tak to bylo při těch zmíněných hodně zvláštních úchylkách nejmenované postavy. To bylo celkem nechutný, nebudu kecat.
Upřímně mi do knihy moc nezapadala dějová linka Trish (její zvláštnost)a jejího otce, ale uměla bych si o tom představit zvlášť celou knihu. ‼️Předem říkám, že tato kniha určitě není pro bábovky – a tou já nejsem.

31.03.2020 3 z 5

Plyšákokalypsa Plyšákokalypsa Carlton Mellick III

Mě se Carltona předchozí knihy líbily tedy o mnoho více. Plyšákokalypsa pro mě byla velmi průměrná. Vůbec tam nebylo to KOUZLO právé bizzaro fiction. Upřímně se mi na té knize líbil nejvíc ten komiks na konci. :D

18.03.2020 3 z 5

Tramvaj č. 1852 Tramvaj č. 1852 Edward Lee

Koupila jsem si tuhle knihu, protože jsem doufala, že to bude podobné stylu psaní Mellicka.

Nebylo to špatné,ale taky ne nejlepší. Hrozně moc slovům jsem nerozuměla a ani nevím, že existují. :D Příběh celkem dobrý, i když mi Teda hlavní postava nebyla moc sympatická.
Jako nejlepší pasáž považuji tu se sestrou. :D
Nečetla jsem nic od Lovecrafta,takže je možné, že knihu neumím náležitě ocenit.
A chválím obálku. :)

27.02.2020 3 z 5

Ostrov Sukkwan Ostrov Sukkwan David Vann

Ač byla knížka velice utlá,vůbec se nečetla dobře.
Otec naprosto hloupá postava, která si vymyslí pobyt na ostrově,ale absolutně nemá žádný zkušenosti s přežitím. Ten chlap nevěděl vůbec nic. Nemluvě o jeho nelogických počinech jako například výprava za medvědem.
Obdivuji Roye, že to tam s ním nějaký čas zvládnul.
Opravdu mě kniha zklamala.

24.02.2020 2 z 5

Nabarvené ptáče Nabarvené ptáče Jerzy Kosiński

Příběh opravdu nabývá dojmu, že ho píše dítě a občas jsem se pousmála nad určitými výroky chlapce. Takový letmý úsměv proběhl za knihu tedy pouze třikrát,ale na tuto knihu je to až až.
V knize je spousta násilí, která jsou prováděna buď přímo na malém chlapci nebo na jiných lidech. To násilí prováděné na chlapci není zas až tak strašné s porovnáním s tím, co se dělo s ženami a dětmi, které přišly do kontaktu s Kalmyky. Ta část knihy je tou nejhorší a věřím, že pokud člověk zvládne přečíst tohle, přečte už vše. Od téhle knížky nečekejte zkrátka nic pěkného je to fakt záhul.
Je to čtení pro silné povahy a asi spíš bezdětné jedince.
!!!V knize se objevuje pedofilie i zoofilie!!!
Jsem celkem zvědavá na film, jak se filmaři poprali se vším násilím a sexuálním násilím.
Ač to bylo těžké a vyčerpávající čtení, dávám knížce 5*.
Bylo to velmi autentické.
PS: Kdo knize dá odpad fakt nechápu , i když se někomu nemusí líbit obsah, stále je to velmi dobře napsaná kniha!

04.11.2019 5 z 5

Vlci Vlci František Kotleta (p)

Odííííín !!! Super čtení opět. Gerharda není nikdy dost.

A jako upřímně mi taky nedošlo TO co je v doslovu, ale jsem za tu infošku fakt ráda :D

01.11.2019 4 z 5

Lady Fuckingham Lady Fuckingham neznámý - neuveden

Naprosto skvělá knížka, nedám na ni dopustit. Prostě porno na papíře.

Nic pro citlivky :*

28.10.2019

Sedm smrtí Evelyn Hardcastlové Sedm smrtí Evelyn Hardcastlové Stuart Turton

Musela jsem při čtení tu svojí hlavičku několikrát potrápit, ale je to naprosto boží kniha. Jsem z ní unešená jak to jen jde. Nikdy jsem nečetla nic podobného.
Kapitoly jsou celkem krátké, takže se to čte docela rychle. Já osobně jsem tuto knihu ale nemohla čist v kuse více než tři hodiny. Takových informací co do vás autor hustí je nespočet a někdy se v tom čtenář opravdu ztrácí. Hostitele jsem si musela zapisovat a ani to mi úplně nepomáhalo.
Tohle napsat a vše dát dohromady aby to zapadlo a dávalo to smysl muselo být nesmírně těžké a já smekám za to, že to autor zvládl a sám se do toho nezamotal a vznikl z toho tenhle poklad.
Konec se podlě mě ke knize nehodil, ale samozřejmě je to otázka názoru a já věřím, že si konec najde své příznivce.
I přes pro mě nedostačující konec knize dávám 5*/5*.
Byla to jízda plná zvratů a překvapení!

PS: může mi někdo prosím vysvětlit, proč je u některých anglických verzi název knihy : The seven AND HALF deahts of Evelyn Hardcastle? - Děkuji, objasněno :)

27.10.2019 5 z 5

Zbouchnul jsem Satanovu dceru Zbouchnul jsem Satanovu dceru Carlton Mellick III

Není to knížka pro každého to opravdu ne. Ale kdo má rád humor a chce být po kotníky v krvi…co po kotníky, po kolena v krvi, tak to bude kniha pro něj.
Čtení na jeden večer.
Je to ujeťárna a na to se připravte a Mellick je prostě borec.
100/5

27.10.2019 5 z 5

Hustej nářez Hustej nářez František Kotleta (p)

Moje první Kotletovka a musím říct, že fakt paráda.
Člověk se u této knihy fakt nenudí. Už se nemůžu dočkat dalších dílů. Doufám, že budou stejně dobrý nebo snad i lepší.
Uhřík je borec!

13.08.2019 5 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Skvělé pohádky. Nejvíce se mi samozřejmě líbila ta o třech bratrech a o fontáně. Miluji svět Harryho Pottera takže tato utlá kniha pro mě byla povinností.

24.04.2019 5 z 5

Hra Hra Leopoldo Gout

Kniha se mi moc líbila a příběh byl opravdu zajímavý. Musela jsem se smát, když autor rozepsal kód programu (nejspíš ) na 3 stránky a já neměla ani páru. Vizuál byl krásný. Konec příběhu nebyl vlastně konec, protože jsem se dozvěděla, že bude druhý díl. Štve mě to, knihu jsem kupovala s vědomím, že je pouze jeden díl :D

24.04.2019 3 z 5