Digi28 Digi28 komentáře u knih

Pronásledovaní Pronásledovaní Mark Edwards

Po dlouhé době zase dobrá kniha .od začátku napinava.Nemohla jsem se odtrhnout. Pořád jsem chtěla vědět co se stalo v lesích v domě postupně se tajemstvi odkrývá a můžu říct že je velmi děsivé.super cteni

30.11.2019 5 z 5

DNA DNA Yrsa Sigurðardóttir

Trošku jiná yrsa než jí známe prvotní série je více Tajemná duchovní A to mám ráda za to Tato je spíš na bázi detektivky nutila jsem se ke čtení od této knihy jsem Očekávala mnoho protože jí prostě napsala yrsa ale nebavila mě zřejmě další díl nekoupím kniha je navíc i hodně drahá Udělala jsem si tímto radost a byl to krok vedle Škoda.

24.10.2019 2 z 5

Vlčí hora Vlčí hora Ivana Ondriová

Kniha mě celkem iritovala. rozmazlená hrdinka Miška, naivni a poslušná na slovo. Nemohla jsem z pasáží kde pořád jen křičela jak smyslu zbavená . Naopak její manžel Greg neskutečný buran O takového chlapa bych si v životě ani kolo neopřela. Opravdu nechápu Michaelu. Kniha Mi doslova pila krev , nutila se ke čtení. Vlk zachranař mi do knihy taky priliš neseďĕl. Chovani vlka ve volne prirode je podstatne jine. Tohle byla spíš pohadka. Od knihy jsem Očekávala mnoho a velice me zklamala. Konec byl tak nějak zajimavy no... nevim velke zklamání

21.09.2019 2 z 5

Vermontské psycho Vermontské psycho Jennifer McMahon

Po přečtení předešlé knihy zimní lidé která se mi velice líbila jsem se vrhla na tuto tahle kniha však velké zklamání zdálo se mi to jako fantasmagorie nereálné hodně překombinované začátek knihy o ničem konec se mi celkem líbil i když jsem musela zapojit fantazii

19.05.2019 2 z 5

Manželský pakt Manželský pakt Michelle Richmond

kniha zdlouhava, zacatek celkem sel ale pozdeji se to hodne opakovalo a tahlo. moc me to nebavilo a do cteni jsem se nutila, zaver knihy vsak prekvapivy libil se mi i kdyz si myslim ze neskončil dobře

14.04.2019 3 z 5

Léčení kořením Léčení kořením Aljoscha A. Schwarz

stoji za predcteni a je ji mit dobre doma po ruce.

08.04.2019 3 z 5

10 zázračných přírodních léků, které vám mohou zachránit život 10 zázračných přírodních léků, které vám mohou zachránit život Jarmila Mandžuková

davam plny pocet hvezd. velice mnoho prinosnych rad a receptu. kazdy kdo se zajima o alternativu by si toto mel precist

13.03.2019 5 z 5

Tajemné Beskydy Tajemné Beskydy Richard Sobotka

Přečteno pouze pár stránek potom kniha odložena Mnoho pověr mnoho bájí po několika stránkách jsem již motali všichny dohromady. Čekala jsem nějaké vědomosti o našem kraji bylo to však hodně zahaleno bájemi nebavila me kniha

12.03.2019 1 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Kniha byla všude vidět hodně se o ní mluvilo Proto mě taky upoutala hodnocení zde na Databáze knih měla vysoké při zakoupení a po prvních strankach mě však kniha zklamala Čekala jsem jinou zápletku jiný děj kniha mě nebavila.

04.03.2019 3 z 5

Náš velký útěk Náš velký útěk Andrea Hejlskov

zajimava kniha. smekam pred takovym rozhodnutim. stoji za precteni

10.02.2019 4 z 5

Dokonalé ticho Dokonalé ticho Rosamund Lupton

Na knihu jsem měla již dlouho políčeno Čekala jsem mrazivý thriller jak je uváděn obálce mám ráda severské příběhy tenhle mě však zklamal děj byl strašně táhlý žádný posun dál žádné napětí žádná akce knihu jsem za půlkou odložila nedočetla bohužel

25.01.2019 1 z 5

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

trochu z jineho soudku, ale kniha me bavila od zacatku do konce. fajna ducharina. napeti nechybelo.

20.01.2019 5 z 5

uzasna kniha zda se to tak da nazvat. zahadu vsak nevyjasnila. prala bych pripadu aby byl znovu otevren a prozkouman moderni technologii.

13.01.2019 5 z 5

Dům ozvěn Dům ozvěn Barbara Erskine

cekala jsem od knihy asi hodne. Bohuzel jsem nedocetla, nebavila me. Miluji duchariny, ale tohle za me teda ne. Dej tahly zadne napeti nedokazala jsem se zacist. Mam za sebou uz jine ducharske pribehy, kterym jsem naprosto podlehla ale toto fakt NE.

07.01.2019 1 z 5

Fobie Fobie Wulf Dorn

wulf Dorn je proste vzdy trefa do cerneho a ani ted to nebylo jinak. miluji tohoto autora. Za me je hvezdou na thillerovem nebi. Napeti,necekane zvraty zde nechybi navic ocenuji vzdy psychologicke propracovani jeho knih. kniha se mi moc libila a doufam ze od autora vyjde opet nejaka pecka

04.01.2019 5 z 5

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

dlouho jsem se na knihu tesila, kvuli vzpominane divce ve vlaku ktera se mi libila. dokonaly cizinec o proti divce ve vlaku celkem slabota. dej se misty opakoval, bran z druheho pohledu. cist se to dalo takovy prumerny thiller . Konec vsak pro me velice divny, nesedel mi

31.12.2018 3 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

tato kniha me zaujala svou obalkou i reklamou. Bohuzel vsak velke zklamani. cekala jsem vic napeti akce a mysteriozna. Pro me nuda cetla jsem jen ze zvedavosti

02.12.2018 2 z 5

Sama v černém lese Sama v černém lese Cass Green (p)

na knihu jsem se tesila a mela jsem od ni vysoke ocekavani.Jeji anotace me oslovila a cekala jsem strhujici dej. Bohuzel me kniha velice zklamala. Velmi pomaly rozjezd az do 200str. se v podstate nic zajimaveho nedelo. Kniha me zacala nudit a docetla jsem jen ze zvedavosti jak to cele zkonci. Zaver knihy me zklamal jeste vic,ocekavala jsem neco temneho a tajemneho ale bohuzel... zadne woou,proste nuda. cetla jsem daleko poutavejsi knihy.

04.11.2018 3 z 5

Léčivá síla vitaminů, minerálů a dalších látek Léčivá síla vitaminů, minerálů a dalších látek Jarmila Mandžuková

super kniha, kterou je dobre mit vzdy v knihovne. dulezite rady, reepty..

30.10.2018 5 z 5

Promrhané dny - Myšlenky, které mi změnily život Promrhané dny - Myšlenky, které mi změnily život Tomáš Kosačík

kniha me bavila,cetla se z lehka. psana jednoduse bez zbytecnych tezkych slov. Plna uzitecnich rad a pozitivniho mysleni.Autorovi fandim a tesim se na jeho dalsi tvorbu

25.10.2018 3 z 5