dexterman dexterman komentáře u knih

Město démonů Město démonů Bryan Edward Hill

Je to o něco lepší než první díl . Každopádně je škoda otevřeného konce . Ještě větší škoda je že to tady opět nedojde do konce . Tak mě vlastně napadá otázka zda to má vůbec cenu číst . Pokud by bylo na mě tak ano . Je to krátké , kresba povedená . To že se to tady nedočká konce je jiná věc . Pro fanoušky Buffy a Angela je však toto čtení zábavné

12.04.2024 3 z 5

Lidskost Lidskost Bryan Edward Hill

Není to lepší než Buffy to je první věc . Druhá věc je že je to strašně krátký . Poslední věc co mi vadí je to že to tady zase nebude vydané celé . Co můžu pochválit je kresba a originální příběh . Nevím zda to doporučit číst když to tady zas nebude celé . Každopádně Mě to zklamalo ale není tu úplně hrozný .

24.03.2024 2 z 5

Superman: Rudá hvězda Superman: Rudá hvězda Mark Millar

Strašná nuda. Nápad sice super ale provedení nic moc . Nicméně uznávám že to může být jen moje chyba . Nemám rád politiku . Takže toto dílo jsem vyloženě protrpěl . Je mi to líto . čekal jsem něco jiného než jsem dostal .

19.02.2024 2 z 5

Dwayne Johnson: The Rock – Kráčející skála Dwayne Johnson: The Rock – Kráčející skála Daniel Solo

Mě se to moc líbilo . Krom toho že byl Wrestler jsem o něm nevěděl absolutně nic . Takže mi kniha dala přesně to co jsem od ní očekával . Spoustu informací . Jediné na co bych si postěžoval je natahovaný závěr . Jinak jsem byl spokojen .

20.01.2024 4 z 5

Kdo je Mr. Bean? Kdo je Mr. Bean? Daniel Stern

Na pana Beana jsem nikdy moc nebyl . jako kluk vůbec ne spíše až v pozdějším věku . Nicméně velice hezká kniha . Už druhá kterou jsem o tomto herci četl . Takže bych tuto knihu doporučil nejen fanouškům pana Beana ale hlavně pana Atkinsona . Je to až neuvěřitelný příběh . Nechce se ani věřit že ho napsal sám život .

13.01.2024 4 z 5

Přestaň čumět do mobilu Přestaň čumět do mobilu kolektiv autorů

Tady opravdu není moc co řešit . Maximálně tak na jedno přečtení . Pokud si někdo něco vezme k srdci tím líp pro něj. Každopádně oceňuji nápad ale nebylo to co jsem čekal .

07.01.2024 2 z 5

Konec liDCtva Konec liDCtva Tom Taylor

Konečně něco originálního . Tohohle bych se nebál ani na filmovém plátně . Dobře se to četlo . Nakreslené taky v pořádku . Ani na chvilku jsem se nenudil . Doufám že se pokračování u nás také brzy dočkáme . Kdyby ne byla by to velká škoda .

18.12.2023 5 z 5

Napsané velice dobře . Nicméně mi příjde že převést 4 dohody do praxe je nemožné

26.11.2023 4 z 5

Karty jsou rozdaný Karty jsou rozdaný Garth Ennis

Asi jsem dostal úplně něco jiného než jsem čekal . Líbí se mi že je to dospělé a nepřístupné neurčeno dětem . Na druhou stranu jsem čekal příběh o něco originálnější . Celkem mě to nudilo . Co musím opravdu ocenit je kresba .

11.10.2023 2 z 5

Zombie z Marvelu Zombie z Marvelu Robert Kirkman

Jako nápad to byl dobrý . Že bych si ale sedl něják na zadek se říct opravdu nedá . Zombie u superhrdinů docela dobré téma . Nicméně příběh je strašně jednoduchý . Kresba je dobrá a celkem rychle se to čte .

27.09.2023 3 z 5

Loki: Bůh, který spadl na Zemi Loki: Bůh, který spadl na Zemi Daniel Kibblesmith

Prostě hrůza a nuda . Nevím zda je to tím že Loki mě jako postava mě moc nezajímá . Nicméně jsem opravdu měl co dělat abych to vůbec dočetl . Jediné co snad na tomhle můžu ocenit je kresba . Jinak příběh nuda a postavy vykreslené opravdu nezajímavě . Opravdu zatím nejhorší komiks který jsem kdy četl .

20.08.2023 odpad!

Batman: Prokletí bílého rytíře Batman: Prokletí bílého rytíře Sean Gordon Murphy

Bylo to fajn až jsem se v tom ke konci dokázal ztratit . Takže vlastně ani nevím kdo je nakonec kdo a proč se stalo to a ono . Nicméně jsem rád za přečtení . Pokud by byl někdo ochoten mi ten konec vysvětlit třeba v poště budu rád . Nicméně jsem se nenudil nebýt konec tak zmatený tak by to bylo určitě lepší . Škoda . Tento díl ač má ode mě vysoké hodnocení nedosahuje kvalitativně dílu prvního

11.08.2023 4 z 5

Jaromír Jágr: Cesta za snem Jaromír Jágr: Cesta za snem T. J. Millner

Byla to první kniha co jsem o tomto borci četl. Každopádně určitě nebyla špatná . Jako fanoušek fotbalu a občasný divák hokeje jsem se tady dozvěděl opravdu hodně věcí . Na Nagáno se snad koukal každý. Takže za mne kniha ok.

23.06.2023 3 z 5

Buffy a Angel: Pekelná brána Buffy a Angel: Pekelná brána Jordie Bellaire

Střední je peklo jednoznačně nejlepší . Zbytek dílů už k mé smůle nedosahuje podle mého takových kvalit . Jako zakončení to ale určitě špatné není . Vzhledem k tomu že už se ničeho jiného co se Buffy universa týče nechystá tak jsem rád aspoň za toto . Kresba byla zase o něco lepší než minule . Děj tentokrát byl velice svižný . Ještě si přečtu toho Angela a bude to všechno . Celkově však toto nové pojetí Buffy nebylo vůbec špatné

06.06.2023 3 z 5

Kousnutí Kousnutí Jordie Bellaire

Bylo to dobrý . Škoda že né tak dobrý jako předchozí díl . Nicméně se to dá pořád dobře číst . Už ale z toho necítím takový ten fajn pocit jako při čtení prvního dílu . Kresba ušla . Příběh samotný je docela dobrý . Nicméně se nemůžu ubránit pocitu že to celé šlo napsat a nakreslit jaksi lépe .

05.06.2023 3 z 5

Střední je peklo Střední je peklo Jordie Bellaire

Nová Buffy pro novou generaci . Řekl bych že to nebylo špatné . Četlo se to rychle a svižně . Kresba byla taky dobrá . Mohlo to mít o něco více stránek . Ale i tak to splnilo co mělo . Těším se na pokračování

01.06.2023 4 z 5

Most hrdinů Most hrdinů Masaši Kišimoto

Občas mne mrzí že Tahle manga nemá barevnou ilustraci . Byl bych opravdu zvědav jak by to vypadalo . Jinak zase skvělé počtení . Boj už začal . Ukazuje se jak celý tým roste před očima jak říká jejich Mistr .

16.05.2023 5 z 5

Pro své sny Pro své sny Masaši Kišimoto

Výborné čtení . Výborná kresba . Naruto je úplně první manga kterou jsem začal číst a nelituji toho . Čte se to dobře rychle a ta netradiční černobílá tomu dodává skvělou podívanou na konec

16.05.2023 5 z 5

Nejhorší klient Nejhorší klient Masaši Kišimoto

Super rychle se to čte . Nakreslené je to taky pěkně ve srovnání se seriálem se do toho člověk více vžije a utváří si k postavám silnější vazby . Je však pravda že kdybych seriál neznal vůbec a četl tohle tak by mě o bavilo o kousíček víc . Proto to doporučuji nejen skalním fandům seriálu ale hlavně těm kteří Naruta vůbec neznají.

15.05.2023 4 z 5

BRSRKR: Kniha druhá BRSRKR: Kniha druhá Matt Kindt

Tak ani Druhý díl u mě nezabodoval tak abych hodnocení zvedl . Je to vlastně pořád stejný . Navíc se mi zdá že 144 stran je dost málo . Keanu tomu sice dodává určité kouzlo . Ani to však podle mě nezachrání něco kde zápletka není něják originální

10.05.2023 3 z 5