Detroit Detroit komentáře u knih

Píseň krve Píseň krve Anthony Ryan

Nedokázal jsem se odtrhnout! 100% naprosto zaslouženě

07.01.2019 5 z 5

Čtyři poutníci Čtyři poutníci Jakub Trpiš

Nevim...asi jsem měl až moc velká očekávání

27.03.2018 2 z 5

Soumrak Soumrak Dmitry Glukhovsky

Po přečtení série Metro byla tahle kniha hodně studená sprcha.

07.01.2018 2 z 5

Tufova dobrodružství (6 povídek) Tufova dobrodružství (6 povídek) George R. R. Martin

Opravdu milé překvapení. Od knihy jsem čekal něco úplně jinýho a Martin opět dokazuje, že je vynikající Spisovatel.

03.10.2017 5 z 5

Všemi dary obdarovaná Všemi dary obdarovaná M.R. Carey (p)

Jo tak tohle sem potřeboval. Knihu ve stylu Last of us paráda...no možná ne až tak dobrý, ale stejně naprosto poutavej příběh. Doporučuju

Tulák Tulák Peter Newman

Ze začátku nic moc, člověk se tím musí prokousat, ale postupně se kniha rozjede a rozhodně stojí za to ji aspoň zkusit. Těším se na další díl.

Prach Prach Hugh Howey

Tahle trilogie se čte sama. Opravdu dobrá práce. Snad jen ve 3. díle jsem nemohl vystát Juliet..pěkně mě štvala oproti 1.dílu.

Třetí světová válka Třetí světová válka August Cole

Kniha se mi dostala do rukou jako absolutní bomba...blbost, zklamání...když se člověk konečně dočká nějakého boje, tak je najednou konec knihy a čau někdy příště.

10.04.2017 1 z 5

Hobit (alebo Cesta tam a späť) Hobit (alebo Cesta tam a späť) J. R. R. Tolkien

Nenáročná, příjemná četba.

10.04.2017 4 z 5

Srdce v Atlantidě Srdce v Atlantidě Stephen King

Kniha, která mi naprosto vyrazila dech a dokonce jsem měl na konci i knedlík v krku (a to nejsem žadný cíťa). Je úžasný, jak všechny Kingovo knihy patří do jednoho velkýho světa a navzájem se propojují (např. Srdce v Atlantýdě x Temná věž).

10.04.2017 5 z 5

Metro 2035 Metro 2035 Dmitry Glukhovsky

Konec, jaký si tato trilogie zasloužila. Arťom je již zkušený voják a tak se nemůže leknout kdejakýho prdu co zaslechne v tunelu. Strach musí mít jen a pouze z lidí.

10.04.2017 4 z 5

Metro 2034 Metro 2034 Dmitry Glukhovsky

Po dočtení jsem byl smutnej...fakt smutnej. Kde je ta skvělá atmosféra 1. dílu? Tam než abych vlezl do černočerný tmy tunelu, radši bych si sám prostřelil kulku hlavou, ale tady? Chybí tomu ten nádech mysteriózna. Bohužel velký zklamání

10.04.2017 2 z 5

Metro 2033 Metro 2033 Dmitry Glukhovsky

Takhle stáhlý půlky jsem při čtení neměl dlouho. Skvěle svíravá atmosféra s parádním dějem!

10.04.2017 5 z 5