denydean Online denydean komentáře u knih

Na konci vesmíru Na konci vesmíru Kristýna Sněgoňová

Božské a šokující!!

24.11.2023 5 z 5

Miluju Harryho Pottera. Knihu jsem si koupila spíš ze zvědavosti, ale je to naprostá pecka!! Tom je úžasný člověk, milý, laskavý a srdíčko má na správném místě. Kniha je úžasně napsaná od prvního okamžiku vás chytne a nepustí. Neuvěřitelné čtivá. Milá, vtipná a upřímná. Další jedna z mála knih, ke které se budu ráda vracet.
Tome děkujeme za úžasnou knihu v které se s námi dělíš o část svého života. Doporučuji!!

18.04.2023 5 z 5

Harry Potter – Velká kniha o kouzelných filmech Harry Potter – Velká kniha o kouzelných filmech kolektiv autorů

Velkolepé !!!

17.01.2022 5 z 5

Encyklopedie fantasy filmu Encyklopedie fantasy filmu Petr Cífka

Krásně spravována kniha, čtením této knihy jsem si vybavila i spousta filmů z dětství. Takže nejen, že má nádhernou obálku, ale i obsah je skvost a pro mne i nostalgie :-) .
Určitě mohu doporučit všem co mají rádi fantasy filmy.

17.01.2022 5 z 5

Tak dneska jsem si ho vyzvedla :-) a je úžasnej !!! Původně jsem si říkala, že si ho daruji k Vánocům, ale asi to neklapne, musela jsem se jím pokochat hned :-D já osobně na diáře moc nejsem, ale tenhle jsem musela mít !!! :-) moc se povedl :-* a doufám že není první / poslední

03.11.2021 5 z 5

Bez srdce Bez srdce Marissa Meyer

Mám ráda Alenku v říši divů a Měsíční kroniky ,tak jsem si řekla, že tuhle krásku zkusím a ..... Ach..... Můj...... Bože!!!!! Bylo to skvělý , úžasný, dokonalý. Nové postavy Havrana a Šprýmu jsem si oblíbila, plus jsem ráda i za známé postavy a prostředí. Kniha mně chytla a nepustila dokud jsem nepřečetla poslední stránku. Škoda, že to muselo skončit tak jak to známe.

10.09.2021 5 z 5

Úžasná dobrodružství zvědavé Zeldy Úžasná dobrodružství zvědavé Zeldy Matt Taghioff

Hezky napsané a vtipné . Přečteno za chvilku , odpočinkové čtení. Občas jsem měla pocit jako bych četla o svém kocourovi :D

15.04.2021 5 z 5

10 rande naslepo 10 rande naslepo Ashley Elston

Super oddychovka na jeden zátah. Moc jsem si to užila. :) ❤️

12.03.2021 5 z 5

Vetřelci - Hon na brouky Vetřelci - Hon na brouky Jonathan Maberry

Na to, že povídky moc nečtu , tak za mně super . Knihu jsem zhltla raz dva , jako kdybych se dívala na mini filmy. :) Jako jo jasně, některé byly slabší, ale v každé antologii se najde pár slabších článků, ale i tak se i kniha moc líbila.

09.02.2021 5 z 5

Marvel - Adventní kalendář Marvel - Adventní kalendář kolektiv autorů

Krásné zpracování a neobvyklý formát knihy, potěší nejen malé čtenáře ale i fanoušky Marvelu. Knihy jsou sice psané pro mladší čtenáře, ale neurazí i větší co hledají nějaké to oddechové a nenáročné čtení před Vánoci. Každý den si tak můžete přečíst mini dobrodružství ze světa Marvelu a čekání na Vánoce rychle uteče. Zkrátka super adventní kalendář pro Marvel fanouška/knihomola. :)

20.12.2020 4 z 5

Encyklopedie komiksového filmu Encyklopedie komiksového filmu Petr Cífka

Encyklopedie komiksového filmu ...... co o ní napsat? Asi jen ...... jsem z ní nadšená je tam spousta...... no spíš většina filmů, které jsem viděla ať už jako malá holka nebo jako dospělá . Takže za mně velká spokojenost ....s kapkou nostalgie :-).
Další poklad do mojí knihovny.

24.11.2020 5 z 5

Nezadaná Nezadaná India Desjardins

Vtipná jednohubka na dopoledne, nebo na počteníčko u blížícího večera na balkone, zahradě anebo jen tak u kávy / čaje v pohodlném křesle s nohama na hoře.

12.09.2020 4 z 5

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

Druhý díl opět lepší než film. Super oddychovka .

24.08.2020 5 z 5

Ze života knihomolky Ze života knihomolky Debbie Tung (p)

Super čtení , rychlovka , která pobaví . Párkrát jsem se tam i našla :-D asi jako každý správný knihomol....

07.08.2020 5 z 5

Kouřový démon Kouřový démon Patricia Briggs

Další skvělé pokračování. Tahle série je moje srdcovka :*

03.08.2020 5 z 5

Amulet Samarkandu Amulet Samarkandu Jonathan Stroud

Přečteno po druhé a stále skvělé čtení.

02.08.2020 5 z 5

Doctor Who - Obrazový průvodce seriálem Pán času Doctor Who - Obrazový průvodce seriálem Pán času kolektiv autorů

Krásný kousek do knihovny co mají rádi Doctora who ( Pána času ) . Krásně zpracovaná kniha.

Eragon: Průvodce po Alagaësii Eragon: Průvodce po Alagaësii Christopher Paolini

Nádherně zpracované. Pro Dračí jezdce povinnost ;) :)

Star Wars Art: Ralph McQuarrie Star Wars Art: Ralph McQuarrie kolektiv autorů

Nádherně zpracované knihy . Nesmí chybět v žádné knihovně ať už fanouška sci-fi, umění nebo Star Wars. Úžasný sběratelský kousek do Vaší knihovny.

Nyxia povstává Nyxia povstává Scott Reintgen

Úžasná trilogie nemohla jsem se odtrnout od žádného dílu. Doporučuji je to bomba!

02.08.2020